0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

İslambey Kombi Servisi

783 kez okundu

İslambey Mahallesi Kombi Servisi

İslambey mahalleri başta olmak üzere çevre mahallelerde de kombi servisi adına tüm hizmetleri yürüten firma İslambey kombi servisi ile  tüm kombi sorunlarını çözümünü sağlamaktadır.

Kombi arızası, kombi bakımı ve kombi tamiri ile ilgili tüm kombi hizmetlerini sağlayan firma kısa ve öz bir hizmet sunarak kombi hizmetini kaliteli bir sonuca ulaştırmaktadır.

Bu bağlamda kombi servisi bakımından deneyimli personel ile çalışan firma, kombi işlevini ilk haline getirecek şekilde tamamlamaktadır.

Kış Mevsimi Gelmeden Mutlaka Kombi Bakımınızı Yaptırın

Kombi bakımı gerçekte senede iki defaya maruz kalmak şartı ile düzenli aralıklar ile  bakıma alınmalıdır.

Gerek kombinin çalışma kapasitesinin arttırılması gerekse arıza olmaması nedeni ile bakıma alınması  için kombiler kombi servisleri tarafından bakıma alınması gerekmektedir.

Kombi bakım hizmetinide yürüten İslambey kombi bakımı ile kombi bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Kombi bacası ve kombi tesisatlarınıda bakım hizmeti altında ele alan firma kombi bakımını son kontrollerin sağlanması ile sonlandırmaktadır.

Arızalanan Kombiye Nasıl Tamir Uygulanır?

Kombiniz arızalanmış ise yapmanız gerekn tek işlem kombiyi kapatarak, kombi servisi ile irtibat haline  geçmek olacaktır. Arızalanan kombi tamiri kombi çalışma prensibini anlayan İslambey kombi arıza işlevini gerçekleştiren  uzman personel tarafından ele alınmalıdır.

İslambey kombi tamiri hizmetinde arızalanan kombinin arıza tespitini yaparak tamir hizmetini küçük bir boyuta taşımakta olup, aynı zamanda kısa sürede tamir işlemini bitirmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın