0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

İmrahor kombi servisi

372 kez okundu

Kombinize Doğru ve Hızlı Çözümler Firmamızda

Kurumsal firma anlayışı ile faaliyet gösteren ve her geçen gün daha da profesyonel hale gelen firmamızdan hizmet almak için telefon etmeniz yeterlidir. İmrahor kombi servisi kapsamında; petek bakım, yedek parça değişim, arıza hizmeti vermekteyiz. Sektörün öncü firmaları arasına girmiş firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine aynı derecede hizmet vermektedir. Acil durumlarda mesai kavramı firmamızda kesinlikle yoktur. Kombi arızalarında firmamızı günün her saati arayarak destek alabilirsiniz.

Binbir zahmet ile aldığınız kombinizin performansı eskisi gibi değilse veya daha az ısınıp daha fazla doğalgaz faturası ödüyorsanız kombinizin bakım zamanı gelmiştir. Bu durumda yapmanız gereken ilk adım firmamızı arayarak sorununuz konusunda bilgi vermenizdir. İmrahor kombi bakımı hizmetimizden yararlanacaksanız eğer bunu yetkili birimimize mutlaka bildirmelisiniz. Sizin talepleriniz doğrultusunda yola çıkan firmamız malzemelerini markaya göre tedarik etmek durumundadır. Millet olarak kullandığımız cihaz bozulduğu zaman firma arayışına gireriz. Bu mantık ülke genelinde yaygındır. İhmal edilen her bakım daha büyük maliyetler demektir. Kombi de yine ithal bir cihaz olduğu için her parçası düşündüğünüzden daha pahalı olabilir.

Bakım sırasında parçalar hakkında detaylı bir kontrol yapılır. Deforme olmuş her parça için tarafınıza direktifler verilir. Tamamen sizin kararınız doğrultusunda değişimler yapılır. Bunu böyle yaşayıp İmrahor kombi tamir hizmetinden yararlanmak yerine bakım hizmetimizden yararlanmak karlı çıkmanız açısından oldukça önemlidir. Parça için vereceğiniz ücret yerine bakımlarını düzenli yaptırmak daha ucuza maal olur. Firmamız haftanın 6 günü faaliyet gösterir. Acil durumlarda ise her zaman hizmet için hazırdır. Kombi arızaları genellikle firmamızın önemsediği arızalar arasındadır. Ne kadar erken müdahale edilirse sorun büyümeden çözülür. Kombinizin ekranında yanıp sönen ışıklar sizi endişelendirdiyse bu durumda firmamızı arayıp uzaktan destek alabilirsiniz. Eğer sorun çözüme kavuşmadıysa da firmamız kısa sürede tarafınıza gelecektir.

Petekler kombilerin en önemli parçaları arasındadır. Bu yüzden de kombi bakımı sırasında İmrahor petek temizleme işlemini de yaptırmanız gerekir. Bazı firmalar bu işlem için ekstra ücret talep ederse kesinlikle firmadan hizmet almamalısınız. Firmamız kombi bakımı sırasında genellikle peteklerinizi de bu bakıma dahil eder. Eş zamanlı yapılan bakım ve temizlikler sayesinde petekleriniz istediğiniz performansa rahatlıkla ulaşabilir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın