0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

İhlas Kombi Servisi

1892 kez okundu

Türkiye’nin ısıtma sistemleri konusunda en köklü firmalarından İhlas kombi servisi ile tüm beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Bütün şehirlerde çok sayıda satış ve hizmet noktasıyla müşterilerin ideal sonuçlar alabilmesi adına uzmanlar tarafından profesyonel çalışmalar geliştirilmektedir. Sadece kombi alanında değil, ev içerisinde gerekli olabilecek tüm elektronik aletlerde de sizin için en iyi hizmeti verir. İhlas kombi tamiri hizmeti için başvuru yapan kullanıcılara da yine her biri alanında uzman teknik ekip yardım etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı belirli standartlar doğrultusunda çalışma prensibi oluşturur. Uzun yıllar boyunca kullanacağınız ürünlerde pürüzler meydana geldiğinde güvenle özel servis ekibine başvuru yapabilirsiniz.

İhlas Kombi Bakım

Kombi aldıktan sonra bunun kurulumundan düzenli bakımına kadar tüm aşamalarında en iyi yardımcınız İhlas kombi teknik servis ekibi olacaktır. Donanım açısından beklentileri karşılayan ekip, başvuru sorasında kısa sürede çözüm için size gelir. Montaj işlemleri ya da diğer sorunlarda ilk önce taleplerinizi ekibe detaylı biçimde iletmeniz kritik öneme sahiptir. Bunun nedeni küçük bazı unutkanlıkların sonradan pürüz gibi görünerek hem müşteri hem de işletme açısından zaman kaybı olabilmesidir.  Bazen sorunlar telefondan anlatılan sorun akabinde kısa sürede sonuçlanabilmekte İhlas kombi bakımı merkezinden sadece bu görüşme ile sonuç alınabilmektedir. Bunun dışında bakım kapsamında şu hizmetleri alabilirsiniz:

·       Kombi brülör temizliği

·       Atık gaz fanı temizliği

·       Ateşleme ünitesi sorunları, meydana gelen tortuların giderilmesi

·       Kombi yanma elektrotları kontrolü, temizlik işlemi

·       Tesisat filtrelerindeki tıkanıklıkların giderilmesi şeklindedir.  Bakımın tamamlanması akabinde sorunsuz çalışmaya devam ederler.

Kombi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Teknik açıdan bazı detayların bilinmesi İhlas kombi servisi sorunlarınız için size fayda sağlayabilir. Kullanım kolaylığı ve genel bilgi edinmek için de bu bilgilerden yararlanabilirsiniz:

·       Kombiler istenen ayarda tutulabilir. Kısık derecede kullanım sanılanın aksine herhangi bir zarara neden olmaz.

·       Baca temizleme ihtiyacı sadece bacalı kombiler için geçerli bir durumdur. Hermetik bacalarda buna gerek kalmaz. Açık yanma odası bunlarda yoktur. Bacaya ihtiyaçları yoktur ve bir fan yardımıyla ihtiyacı olan havayı alır. Bu fan kendi sisteminde zaten vardır. Ancak bir hava akım borusu ile dış ortama çıkış verilmelidir. Bacalı kombilerde ise mutlak çekişi iyi bir bacaya ihtiyaç vardır. Odadaki baca deliklerinin yanında kurulur. Banyo gibi kapalı alanlarda kurulmaması gerekmektedir.

·       Düzenli olarak yılda en az bir kere İhlas kombi bakımı hizmeti almanız gerekmektedir. Uzun vadede kombi dayanıklılığının artması için bu son derece önemlidir. Ayrıca daha fazla para harcamamak, yani daha büyük sorunlar oluşmaması adına da yatırım gibi düşünülebilir.

·       Kış aylarında kombiler devamlı çalıştığından ısı ayarını düşük tutmanız önerilir. İçerideki sıcaklık kendiniz uzun süre dengede tutar. İsteğe göre izolasyon önlemleri ile daha iyi ısınma sağlanabilir.

·       Cihazın su basıncı dengesi- bar ölçüsü 1,5 olmalıdır.

·       Şayet telefonla İstanbul İhlas kombi servisi aramanız ve yönlendirmelere uymanız halinde hala sorunda çözülme görülmüyorsa, herhangi bilinçsiz bir müdahale yapılmadan servisin gelmesi beklenmelidir. Olası büyük kazaların önlenmesi adına son derece önemli bir konudur.

·       Radyatörlerin beklentilerinizden çok daha kötü ısıttığını düşünüyorsanız temizlik zamanı gelmiş olabilir. Bunun için İhlas kombi arıza ekibinden yardım isteyebilirsiniz.

·       Isıma konusunda mekânda sorun yaşanıyorsa, bu durumda önce radyatör ısısı kontrol edilir. Şayet sıcaksa ve ancak yine de ev içi ısınmıyorsa, izolasyon konusunda ev içinde ve dışında sorun var demektir.  Cam kenarlarını hava geçirgenliği konusunda kontrol etmeniz önerilir. Ayrıca bazı yapı marketlerde yer alan bölgesel izolasyon aracıyla petek arkalarına bunlardan koyarak sıcaklığın içeride kalmasını sağlayabilirsiniz. Bazen binalarda toplantı ile karar alınarak tüm yapıya montalama işlemi de yapılabilmektedir. Bunu yapma fırsatı olan kişi ve grupların mutlaka bunu değerlendirmeleri önerilir. Çünkü ciddi anlamda sıcaklık farkı hissettirir.

·       Sağlıklı bir cihaz kullanımı için İhlas kombi bakımı firması önerisiyle de 3 peteği birden çalıştırmanız önerilir.  Performans açısından en iyi kapasite kullanımı bu şekilde olacaktır. Şayet tasarruf olması için 1-2 petek kullanıyorsanız, durup yeniden çalışması kötü yönde etki yaratır. Hepsini açarak ve kısıkta kullanarak devam edebilirsiniz.

·        Zemin kat ve en üst katta oturan kişiler her zaman daha fazla fatura ödemesi yapmak durumunda kalırlar. Bu durumun engellenmesi için izolasyon açısından gereken önlemlerin alınması gerekmektedir.

·       Radyatörlerde dengesiz bir ısıtma durumu varsa, bunun anlamı suyun iyi devir yapamadığı anlamına gelir. Kombiden çıkan su peteklere aynı hızla ulaşmalıdır. İyi ısınma olmamasının nedeni de hız değişimidir ve İstanbul İhlas kombi servisi talebinde bulunabilirsiniz.

·       Peteklerin havasını kendiniz almak istiyorsanız, bunu basit bir işlemle yapmanız mümkündür. Kenar ve üst bölümde yer alan kısım yavaşça çevrilir ve beklenir. İşlem sırasında cihaz kapalı olmalıdır ve su gelene kadar beklenmelidir. Sonraki aşamada kontrol ettiğinizde sorunun çözüldüğünü görürsünüz. Hava olup olmadığını daha rahat anlamak için İhlas özel kombi servisi yardımını isteyebilirsiniz.  

İhlas Kombi Arıza Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kombinizde bir sorun olduğunda devam eden sorunla beraber nasıl bir çözüm getirmeniz gerektiğini bilmediğinizde İhlas kombi servisi yardımı alabilirsiniz. Sorun basit ya da karmaşık olsun fark etmeksizin yardım istemek önemlidir. Çünkü söz konusu doğal gaz ve çok yönlü, karmaşık bir sistem olduğu için bir hata beraberinde zincirleme sorunları da oluşturabilir.  Site üzerinde var olan telefon numarasını kullanarak görevli kişilere ulaşabilirsiniz.   

İhlas Kombi Servisi Fiyatları

Önemli bir diğer konu İhlas kombi servisi fiyatları hakkındadır. Bununla ilgili standart rakamlardan bahsedilemez.  Bunun nedeni kombilerde oluşan sorunların karmaşık yapısıdır. Bazen kart değişimi gerekirken bazen de kolayca çözülen bir sorun oluşabilir. Konuyla ilgili detayları sorunu da anlatarak firmadan temin edebilirsiniz.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise YararBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın