0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Ihlamur kombi servisi

423 kez okundu

Kombi Sorunlarınıza Etkili ve Hızlı Çözümler

Kombiler kış aylarında daha çok ihtiyaç duyduğumuz cihazların başında gelir. Özellikle her alanı aynı ısıtan kombilerinizden istediğiniz verimi alabilmeniz için bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekir. Ihlamur kombi servisi konusunda profesyonel hizmet veren firmamız rutin kontroller dışında arıza durumlarında da hizmet vermektedir. Özellikle acil durumlarda firmamızı günün her saati arayarak yardım talep edebilirsiniz. Geniş kapsamlı hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi hedefleyen firmamız sektördeki tüm değişim ve gelişimlere de açıktır. Teknoloji ile gelişen kombiler konusunda da sürekli bilgilerimizin üzerine bilgiler katarak size daha iyi hizmet vermek şirket misyon hedeflerimizden birisidir.

Kombiler zamanla kullanımdan kaynaklı performansı azalan cihazlardır. Bir beyaz eşyaya göre daha dayanıksız olan kombiler bakımları her kullanıcı ihmal etmemelidir. Ihlamur kombi bakımı konusunda faaliyet gösteren firmamız her yıl düzenli iki defa kombi bakımlarınızı yaparak sorunsuz kış aylarınızı atlatmanızı sağlar. Her bakım sırasında detaylı kontrolleri yapmak durumundayız. Bir bakımda olmayan bir arıza bir sonraki bakımda karşımıza çıkabilir. Bu yüzden her kombi bakımında aynı işlemleri yaparak kombinizin performansının artmasını hedefleriz. Kombi bakımı sırasında aynı zamanda sizleri bilgilendirerek samimi bir çalışma ortamı da sağlarız. Çalışanlarımızın tamamı gerekli eğitimleri almış uzman kişilerdir. Bu yüzden de firmamıza gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Firmamız diğer firmalara göre daha titiz bir çalışma sergilemektedir. Özellikle yedek parça değişim ve tamir işlerinde orijinal parçaları tercih ederiz. Ihlamur kombi tamiri hizmeti verirken kombinizde meydana gelmiş tüm arızalar tarafınıza bildirilir. Aciliyet durumu da yine size bildirilerek karar vermeniz konusunda destek oluruz. Yedek parça değişimlerinde orijinal parçaları daha çok tercih ettiğimiz için değişim ücretlerimiz diğer firmalara göre daha pahalıdır. Bir kereye mahsus vereceğiniz parça ücreti ile uzun bir süre kombinizde sorunla karşılaşmazsınız. Ucuz değişim yapacağını iddia eden birçok firma yedek parça konusunda muadil parça tercih ederek kombinizin performansını düşürür.

Firmamız kombi sektöründe bilinen ve birçok müşterisi tarafından da tercih edilen bir firmadır. Uygun hizmet fiyatlarının yanı sıra hızlı ve güvenli olma konusunda da beklentilerinizi karşılayacak bir firmadır. Ihlamur petek temizleme, bakım ve onarım konusunda bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın