0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

İçerenköy Kombi Servisi

2236 kez okundu

İÇERENKÖY KOMBİ SERVİSİ

Yaz döneminde sadece sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullandığımız kombiler kış döneminde de ısınma ihtiyacımızı karşılayan önemli cihazlardır. Bu cihazlar çevre dostu olup kullanım kolaylığı ile soba ve diğer ısıtma cihazlarının kullanımını büyük ölçüde azaltmıştır. Sıcak su ihtiyacı için şofben, ısınma ihtiyacı için sobanın yerini alarak çift yönlü kullanılabilmektedir. Bağlı olduğu peteklerin içerisindeki suyu ısıtarak devir daim yapma işlemini gerçekleştiren kombiler belirli bir sistem dahilinde kusursuz çalıştığı zaman sıcak su ve ısınma işlevini yerine getirirler. Kullanım şeklini de hesaba kattığımızda hiçbir sistem kusursuz değildir. Kombilerin yılda en az bir kez bakımının ve peteklerin de yılda bir kez temizliğinin yapılması bu sistemin daha iyi çalışması ve ısınma maliyetlerinin düşmesi anlamına gelecektir. Arıza, bakım ve petek temizliği konusunda güvenle tercih edebileceğiniz firmamız İçerenköy Kombi Servisi olarak İstanbul’da hizmet sunmaktadır.

Kombilerin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?

Sağlık bakanlığınca belirlenen kombi kullanım ömrü 15 yıldır. Günümüz koşullarında bu süre 15 yıldan az ya da 15 yıldan fazla olabilmektedir. Bu değişiklik kullanım şekline bağlıdır. Kombinin markasının bu konuda belirleyici bir etkisi yoktur. Kış aylarında 24 saat sürekli çalışan bu cihazların periyodik bakımları yapıldığı takdirde 15 yıldan fazla kullanımı mümkün olabilecektir. Kombi bakımınız için İçerenköy Kombi Servisi irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakımı;

Yılda bir kez kombi bakımının yaptırılması, yakıt tasarrufu sağlayacağı gibi, kombinin kullanım ömrünü de uzatacaktır. Bunlara ek olarak kombiniz kolay arıza çıkarmayacak ve ufak arızaların büyümeden tespit edilmesine olanak sağlayarak bütçenizi zorlayacak tamir masraflarının önüne geçecektir. Bu bakım hizmetini güvenilir, işini iyi yapan, firmamız İçerenköy Kombi Servisi ile almanız mümkün olacaktır. Firma olarak tecrübeli personellerimiz, yeterli donanım ve kaliteli işçilik ile hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Kombi Tamiri;

Kombi cihazı, tesisat boruları ve petekler birbiriyle organize çalışan sistemlerdir. Kombi cihazınızda oluşacak bir arıza, peteklerin ısınmasına engel olacaktır. Peteklerde oluşan bir tıkanıklık veya hava peteklerin ısınmasını engelleyecek, ısınabilmek için kombinizin derecesini arttırmak zorunda kalacak ve ısınma maliyetiniz artacaktır. Birçok kombi markası olmasına rağmen çalışma prensipleri aynı olduğundan oluşacak arıza çeşitleri de benzerlik gösterecektir. Kombide bir arıza oluşması durumunda cihazınızda F1, F2 gibi arıza kodları gözükmektedir. Bu kodların hangi arızayı işaret ettiği konusunda İçerenköy Kombi Servisi profesyonel ekiplerimiz size yardımcı olacaktır. En çok karşılaşılan kombi arızları şunlardır; Isıtma yapmaması, sıcak su sağlayamaması, kombinin olağan dışı sesler çıkartması ve su kaçaklarıdır. Bu gibi arızalar durumunda yapılması gereken profesyonel bir ekip çağırmak olacaktır. Bazı kombi servisleri müşterilere gereksiz masraf çıkararak haksız kazanç elde etme yoluna gitmektedir. Gereksiz yere yedek parça değişimi, arızanın tespit edilmesinde yaşanan sorunlar müşterileri mağdur ederek zaman ve maddi kayıplar oluşturmaktadır. Firmamız arızaya yönelik çözümler üretmekte, gerekmediği taktirde yedek parça kullanmamakta, yapılan işçilik ve kullanılan malzemelere garanti vermektedir. Güven ve müşteri memnuniyeti firmamızın temel prensibidir. Arıza bildirimi yaptığınızda ekip olarak muhtemel arıza konusunda gerekli malzemeler ile birlikte adresinize ulaşarak sorunun çözümü için gerekenleri itina ile gerçekleştiririz. Kısa sürede uygun fiyatlar ve kaliteli yedek parçalar kullanarak kombinizin arızası giderilir. Kombiniz arıza kodu vermeksizin başka sorunlar da çıkarabilir. Bütün kombi markalarının tüm arızalarının çözümünde firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Petek Temizliği;

Eğer cihazınız çalışmasına rağmen petekleri ısıtmıyorsa bu peteklerin içinin kirli/tıkalı olmasından kaynaklanabilir. Peteklerin içinde dolaşan su zamanla petekler içinde kireçlenmeye sebep olur. Biriken kireç peteklerin içini kaplamakta bu da peteklerin ısıyı olması gerektiği gibi yaymasını engellemektedir. Bu kirecin petekler içerisinden uzaklaştırılması için peteklerin temizlenmesi gerekmektedir. Petek temizliğinde kimyasal ilaç kullanımı yaygındır. Peteklerin içerisine su basmaya yarayan temizleme makinasına 60-70 litre su konulur ve bu suya 1 litre temizleme çözeltisi eklenir. Peteklerde bu oluşan karışım ile 1 saat boyunca devir daim yaptırılır. 1 saat sonrasında peteklerin içerisinde bulunan kireç ve diğer kirli atıklar bu sayede temizlenmiş olur. Bu konuda tecrübeli İçerenköy kombi servisi ekiplerimiz uygun fiyatları ile sizleri mağdur etmeden peteklerinizin temizliğini yapmaktadır.

Petek Tamiri;

Alüminyum alaşım kullanılarak imal edilmiş petekler günümüzde sık kullanılan peteklerdir. İçerisinde sıcak su dolaşan bu peteklerde zaman içerisinde korozyona bağlı delinmeler veya çatlaklar oluşabilir. Önceleri çok zahmetli olan petek tamiri günümüzde özel kimyasal maddelerle kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu kimyasal yöntem küçük çaplı deliklerde kullanılmakta ve bunun için peteklerin yerinden sökülmesi gerekmemektedir. Küçük çaplı deliklerin tamirinde kimyasal madde peteklerin içerisinde 12 saat süre ile dolaştırılmaktadır. Bu süre sonunda yapıştırıcı özelliği olan bu kimyasal maddenin delikleri tıkayarak kapattığı görülür. Bu işlem profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. İçerenköy Kombi Servisi olarak peteklerinizin tamirini işinin ehli ekiplerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Kimyasal maddenin kapatamayacağı kadar büyük delikleri ise kaynak yaparak kapatıyoruz. Bu işlem için peteğiniz yerinden sökülerek kaynak yapılmasını müteakip yerine monte etmekteyiz.

Acil Kombi Servisi;

Gün içerisinde ısıtma ve sıcak su için kullandığınız kombinizin birden arıza yapması durumunda endişeye kapılmayın. Çünkü İçerenköy Kombi Servisi personellerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Akşam meydana gelebilecek arızalarda servisimize ulaşmanız yeterli. Mağdur olmamanız adına servis elemanlarımız belirttiğiniz adresinize kısa sürede erişim sağlayacaktır. Yanımızda bulundurduğumuz ekipmanlarımız ile mağduriyetinize yol açan sorunu ivedi bir şekilde çözerek sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Servisimize ilgili numaralardan ulaşarak günün her saati hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Müşteriler güven ve ödediği ücretin karşılığını almak ister. Olması gerekende budur. 2005 yılından bugüne kadar İçerenköy Kombi Servisi adı ile hizmet sunmaktayız. İyi bir servis hizmeti için sorunu iyi etüt etmek gerekir. Müşterilerimizin istek ve taleplerini doğru değerlendirerek gereksiz hizmet anlayışını ortadan kaldırıp müşterilerimize ek maliyet çıkartmamaktayız. Tecrübeli servis ekiplerimiz arızaların çözümünde müşteri haklarını gözetmekte, zaman ve maddi konularda müşterilerimizin tasarruf etmelerini sağlamaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde garantili malzemeler kullanılmakta ve firmamızdan kaynaklanan sorunlarda müşterilerimizin mağduriyetini gidermekteyiz. Müşterilerimizin referansları bizler için çok önemlidir. Bu nedenle işimizi iyi yaparak müşterilerimizin tavsiyeleri ile daha çok kitleye ulaşmamız mümkün olacaktır.

Firma olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, daha iyi hizmet için daha çok çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz güvenirliğini kanıtlamış servislerden hizmet almanızdır. Referanslarını incelemeli, müşteri yorumlarını dikkate almalı ve iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Yanlış servis seçiminde olası birçok problem başınızı ağrıtmaya yetecektir. Ödediğiniz ücretin karşılığını alabileceğiniz, tamir ve bakım sonrasında memnuniyet hissiyatı duyabileceğiniz, teknik destek alabileceğiniz ve başkalarına güvenle tavsiye edebileceğiniz firmamız İçerenköy Kombi Servisi kombi arızası, doğalgaz tesisatına ilişkin sorunlar petek temizliği ve petek tamiri gibi her türlü durumda 7/24 hizmet sunmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın