0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

İbrahimağa kombi servisi

372 kez okundu

Çok Yönlü Kombi Servis Hizmetimiz

Kombilere yapılacak her işlem uzmanlık gerektirmektedir. Kendi çapınızda resetlemek ya da açıp kapatmak kombinizin performansında bir fayda sağlamaz. Aksine kombinizin daha kısa sürede bozulmasına neden olur. Kombiler beyaz eşya grubuna giren ve her evde tercih edilen bir cihazdır. Beyaz eşyalar kadar dayanıklı olmaması da kombi bakım hizmetine talebi her geçen gün arttırıyor. İbrahimağa kombi servisi konusunda hizmet veren firmamız kombinizin her türlü işlerini yapabilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Teknoloji ile gelişen kombi tasarımları konusunda da gerekli eğitimleri alan çalışanlarımız kombinize yerinde müdahale dışında uzaktan da müdahale yapabilir.

Kombiler hassas cihazlar oldukları için kendi çapınızda ayarlarında bir değişiklik yapmak söz konusu değildir. Mutlaka kullanma talimatına göre değişiklik yapmanız gerekir. İbrahimağa kombi bakımı da yine sıradan bir firmanın yapabileceği bir iş değildir. Bu yüzden de firma seçiminde de firmanın beklentilerinize uygun hizmet verip vermeyeceğini iyi bilmeniz gerekir. Siz değerli müşterilerimizin beklentileri firmamızın hizmetleri birbirine uygun olması durumunda tarafınıza hizmet için geliriz. Kombi bakımında belirlediğimiz bir paket hizmetimiz vardır. Bu paket hizmette yer alan hizmetleri değiştirebilme şansınız da vardır. Tamamen müşteri memnuniyeti üzerine faaliyet göstermeyi hedefleyen firmamız sektörün öncü firmaları arasındadır.

Firmamızda her bütçeye uygun hizmet paketlerimiz vardır. Bu hizmet paketlerinin yüzeysel ya da detaylı olması hizmetin kötü olduğu anlamına gelmez. Aksine hizmetlerimizin tamamında amacımız sorununuzu çözmektir. Kullanılan ekipmanlar ve yöntemler hizmetlerimizin fiyatını belirleyen faktörlerdir. İbrahimağa kombi tamiri de yine sizin talebiniz doğrultusunda bir fiyata yapılmaktadır. Genellikle orijinal parça tercih ettiğimiz için hizmetlerimizin fiyatları yüksek gelse de kombinizin performansını arttıracağına dair firmamız garanti bile edebilir.

Firmamız tek bir hizmet ile sınırlı kalmamış aynı zamanda İbrahimağa petek temizleme ve onarım konusunda da faaliyet göstermektedir. Her müşterimize uygun hizmetlerimizde amacımız sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturmaktır. Firmamız resmi web sitesinde yer alan hizmetlerin açıklamalarına bakarak da firmamızı tercih edebilirsiniz. Kombinizde karşılaştığınız herhangi bir sorun için de yine firmamızı arayarak uzaktan danışman hizmeti talep edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerini her koşulda memnun etmeyi hedefleyen firmamızın tüm hizmetlerinden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın