0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Haznedar Kombi Servisi

938 kez okundu

Haznedar, konum itibariyle birçok yeri birbirine bağlayan yollara sahip olması sebebiyle etrafındaki mahalle ve semtlerden daha gelişmiş bir semt olarak tanımlanmaktadır. Her geçen yıl kendini yenileyen ve geliştiren Haznedar, oldukça kalabalık bir semte dönüşmüştür. Bu yenilenme ve gelişme ile birlikte hemen hemen her evde bulunan kombiler özellikle kış aylarında sıcacık evler için çok önemli bir hale gelmektedir.

Haznedar kombi servisi olarak, senelere dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle bölgede bulunan her eve 7/24 hizmet sunmaktayız. Günün her saatinde arayabileceğiniz çağrı merkezimiz ile bakım, arıza veya sorularınızı yanıtlıyor gerekli olan durumda ise acilen arıza veya bakım kaydınızı oluşturup en kısa sürede çözüm için kombi servisimizi evinize yönlendiriyoruz. Firmamız evinizde bulunan tüm marka modeldeki kombilerinizin bakımını yapmaktadır. Bütün kombi cihazlarının ve modellerinin üzerinde çalışmış olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet deneyimini sunacaktır.

Haznedar Kombi Tamiri

Kombinizin herhangi bir arıza durumunda uzman ekibimiz tarafından en kısa sürede kombinizin onarımı gerçekleşmektedir. İstek ve önerilerinizi daima ön planda tutan firmamız tarafından gayet ekonomik olarak sonuç almanız mümkündür. Arıza durumunda kombinizin onarımı acilen gerçekleştiği takdirde uzun zamana yayılan bir ekonomik avantaj sağlanmış olacaktır. Böylece kombinizi daha uzun ömürlü kullanabileceksiniz. Haznedar kombi tamiri hizmetimiz sırasında en çok hassasiyet gösterdiğimiz husus müşterilerimizin beğenisini, memnuniyetini ve tam olarak güvenini kazanmaktır. Bunun için ilk günkü gayret ve çabayla sizlere hizmet vermek amacıyla çalışmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile birlikte talep edilen noktalara daha özen göstererek yolumuza devam etmekteyiz.

Haznedar Kombi Arıza

Kombinin ne zaman arızalanacağı bilinmez. Özel misafir zamanına denk geleceği gibi bebeğinizin günlük fakat önemli ihtiyaçları sırasında da gerçekleşebilir. Bu arıza durumunda hiç vakit kaybetmeden firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Arıza durumu hakkında bilgi vererek en kısa zamanda Haznedar kombi arıza servisimizi evinize yönlendiriyoruz. Mağdur olmamanız adına özenle çalışan işinin ehli ekibimiz tarafından çok kısa sürede kombinizin arızası giderilmektedir. Ufak da olsa arıza ile ilgili konularda servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışan profesyonel ekibimiz yüzünüzü güldürüp, memnun olmanızı sağlayacaktır. Bu arıza çok ufak diyerek ihmal edilen her arıza ileride çok daha büyük sorunlara neden olacaktır ve zamanında uygun bir fiyata ekonomik olarak yaptıracağınız onarım ise bugün büyümüş olan son arıza ile daha da maliyetli hale gelebilir. Bunları göz önünde bulundurarak her müşterimize önerimiz arızalarınızı firmamıza bildirmeniz ve uzman kişiler tarafından yardım almanızdır.

Haznedar Petek Temizliği

Peteklerin her yıl en az bir kere temizlenmesi gerekmektedir. Bu periyodik temizliğin yapılmadığı peteklerde zamanla ısı yayma özelliği geriler hatta yok olur. Isı yaymayan petek için ise genelde kombinin derecesi yükseltilir. Bu da ekonomik olarak ilk zarar olur. Petek temizliği alanında da faaliyet gösteren firmamız tarafından bakım zamanı gelmiş olan petekleriniz özenli bir çalışma ile özel olarak hazırlanan ürünler ile temizlenmektedir. Tıkanan, tozlanan petekler; kirlerinden arındırılarak daha sağlıklı ve kaliteli ortama zemin hazırlamaktadırlar. Çünkü petekler yeterince temiz olmazlarsa odaya yayacakları tozlar nedeniyle hastalıklara neden olacaklardır. Haznedar petek temizliği hizmetimizle daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam alanı için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Haznedar Kombi Servisi olarak hedefimiz mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmektir. Dünden bugüne siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak yolumuza gururla devam ediyoruz.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın