0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Hasköy Kombi Servisi

441 kez okundu

Hasköy Kombi Servisi

Kombi; sıcak su ihtiyacımızı ve ısınmamızı sağlayan bir sistem, cihazdır. Günümüzde kombinin varlığı bizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Kombi, son derece gelişmiş bir cihaz olsa da çeşitli nedenlerle bozulabilmektedir. Siz de bir türlü ısınma sorununuzu çözemediyseniz ve işin ehli bir usta bulamadıysanız Hasköy kombi servisi sayfasında doğru yerdesiniz. Biz işte tam bu noktada Hasköy kombi servisi olarak yanınızda yer almaktayız. Kombinizi tamir ettirmek veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız Hasköy kombi servisi hattından bize ulaşabilirsiniz.

Hasköy Kombi Bakımı

Yılda bir kez kombi bakımı yaptırmak, uzmanların görüşüne göre kombinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Yaz ve sonbahar mevsimleri kombi bakımı için en ideal aylardır. Bakımı yapılmayan kombiler kısa sürede bozulabilmektedir. Periyodik olarak kombi bakımı yaptırmak hem kombinizin uzun ömürlü olmasını sağlar hem de kombi tamiri için ödeyeceğiniz ücretten daha az meblağlar ödemenizi sağlar. Hasköy kombi bakımı kombi bakımınız konusunda her zaman yanınızda. Uzman çalışanlarımızla Hasköy kombi bakımı olarak hizmetinizdeyiz.

Hasköy Kombi Tamiri

Kombiler, özellikle kış aylarında çok fazla kullanıldığından bozulabilmektedir. Kombi tamirini kendi başınıza yapmaya çalışmanız sağlıklı olmayacaktır. Kombi gaz, elektrik ve su ile çalışan bir makine olduğu için geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açabilirsiniz. Bu nedenle Hasköy kombi tamiri çalışanlarına kombinizi emanet etmeniz en doğru seçim olacaktır. Hasköy kombi tamiri olarak diğer firmalardan farkımız uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermemizdir.

Hasköy Petek Temizleme

Petek borularında, zamanla kir ve çamur birikmesi sebebiyle borunun çapı daralmakta ve sıcak su akışı az olmaktadır. Bunun çeşitli nedenleri olabilir. Bu nedenler arasında; kombinin yeterince ısınmaması, peteğin kir ve çamurla dolması, kombiden ses gelmesi, kombi bakımı yaptırmanıza rağmen hala kombi sorunlarınıza çözüm bulamamanız gibi nedenler. Temizliği yapılmayan petekler yüksek miktarlarda faturalarla karşı karşıya kalmanızı sağlar. Bu nedenle petek temizliğini düzenli aralıklarla yaptırmak büyük önem taşır. Hasköy petek temizleme olarak peteklerinizin maksimum seviyede ısıtmasını sağlama garantisini veriyoruz. Eğer sizin kombinizde de yukarıda belirtilen sorunlar varsa Hasköy petek temizleme hattından bize ulaşabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın