0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Harem Kombi Servisi

407 kez okundu

Harem Kombi Servisi

Eskiden evlerde kış geldiği zaman odun, kömür alma sıkıntısı soba temizliği, duvar temizliği gibi sıkıntılarla uğraşırdık. Artık bunların yerini kombi bakımı, kombi tamiri, petek temizleme gibi durumlar aldı. Yaz kış sıcak su temini, kışın ise ısınmamızı sağlayan kombiler bizim için oldukça önemlidir. Kombilerin vanaları belirli nedenlerden dolayı tıkanabilir. Bu tıkanmalar peteklerin tam ısınmamasına neden olur. Bakım yapılıp vanalar kontrol edilmediği zaman belirli arızalar ortaya çıkabilir. Bu arızaları gidermek için Harem kombi servisi olarak her zaman hizmete hazırız.

Harem Kombi Bakımı

Her cihaz belirli kullanımdan sonra eski performansını kaybedebilir. Örneğin evimizdeki kumandalar sürekli kullanıldığı zaman pili bitiyor. Kombilerde sürekli kullanıldığı için zamanla performansında azalma meydana geliyor. Kombi bakımı yapılması için mutlaka uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Kombiler evimizde en önemli eşyalar olduğu için yanlış yapılan her işlem bizi zarara uğratabilir. Güvenilir ve uzman kişilerden yardım alarak kombi bakımını yaptırmak gerekir. Harem kombi bakımı ekibi bu konuda son derece uzman kadrosu ile kısa sürede kombi bakımını gerçekleştirmektedir.  Kombi bakımına balamadan önce gaz veya su kaçağı olup olmadığı kontrol edilmesi gerekir.  Kombi bakımı yılda en az iki kez yapılmalıdır. Kombi bakımı yapıldığı zaman çok fazla avantaj sahibi olursunuz. Kombi bakımı yapıldığı zaman az doğalgaz yakar. Bu sayede faturadan tasarruf etmiş olursunuz. Daha büyük hasar oluşumunu önler. Maddi açıdan da sizi büyük yükten kurtarır. En önemlisi ise kombinin ömrünü uzatır.

Harem Kombi Tamiri

Bakımı ihmal edilen kombiler zamanla büyük sorunlar oluştururlar. Kombiler ile ilgili oluşan her türlü sorununuzda Harem kombi tamiri ekibimizi arayarak kısa sürede sorununuzu çözüme ulaştırabilirsiniz. Aradığınız ilk andan itibaren size sorun hakkında bilgi vererek kısa sürede tamir işlemini gerçekleştirirler. Her konuda ekibimize güvenebilirsiniz. Sıkıntısız size kombinizi teslim etmektedirler.

Harem Petek Temizleme

Petek temizleme işlemi petekte oluşan kirlerin özel makine ve kimyasallarla temizlenme işlemidir. Peteklerin kirlendiğini anlamak için peteği kontrol ettiğinizde ısınmayan yer var ise, peteğin yarısı sıcak yarısı soğuksa, peteklerden siyah yada koyu renk su geliyorsa, sıcak su düzensiz geliyorsa, kombiniz sesli çalışıyorsa, evdeki en son petek ısınmıyorsa petekleriniz kirli demektir. Petek temizliği için Harem petek temizleme ekibi olarak bize başvurabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın