0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Harbiye Kombi Servisi

405 kez okundu

Harbiye Kombi Servisi

Ev ve iş yerlerinin olmazsa olmazı kombiler hayatımızda büyük kolaylık sağlamaktadır. Eskiden sadece ısınma amacıyla kullanılacağı düşünülse de banyodaki sıcak sudan, mutfakta kullandığımız ocaktaki enerjiye kadar tüm ihtiyaçlarımız karşılamaktadır. Her üründe olduğu gibi kombilerde de bakım ve onarımın önemi büyüktür. Tüm sorunlarınız için Harbiye kombi servisi olarak ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz.

Kombi Bakımı

Kombinize bakım yaptırmanın önemini sizlere anlatarak, kombinizin uzun yıllar yüksek performans şartlarında çalışmasını, enerji tasarrufunuzu ve yaşam kalitenize önem vermekteyiz. Firmamızın asıl amacı müşterilerimizi memnun etmektir. Harbiye kombi bakımı firması olarak kombilerinizin bakımı için ilk başta kirli suyun tamamen tahliye edilmesini sağlamaktayız. Sonra genleşme tankının basıncı ölçerek, gerekli müdahaleyi yapmaktayız. Yanma haznesinin temizliği yapılarak, ateşleme mekanizması kontrol edilir. Daha sonra üç yollu vanayı temizleyerek, fan testini yapmaktayız. Son olarak gaz ayar kontrollerini yaparak, kalorifer fitresini temizlemekteyiz. Bu işlemlerden sonra çıkarılan parçalar temizlenip yerlerine takılmaktadır. İstediğiniz zaman sizlere uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız.

Kombi Tamiri

Hayatımızı kolaylaştıran elektrikli cihazlar arasında yer alan kombilerde giderilmeyen arızalar başka olumsuz durumlara da neden olabilmektedir. Başka olumsuzluklara sebebiyet vermemek için hiç vakit kaybetmeden profesyonel kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Bütün sorunlarınız için haftanın her günü Harbiye kombi tamiri firması olarak profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Sigortanın veya gaz vanasının kapalı olması, termostatın değerlerinin düşük olması sorunlarını kendiniz düzeltebileceğiniz gibi bazı sorunlar için mutlaka yardım almanız gerekmektedir.

Harbiye Petek Temizleme

Yaşantınızda konaklamak, eğitim, sağlık, iş ve daha birçok alanda ısınmak için kullandığınız peteklerinizin temizliği için her zaman hizmetinizdeyiz. Merkezi sistem ile ısınma sağlanan ortamlarda farklı şekilde temizleme yöntemleri kullanmaktayız.  Peteklerde oluşan kirlerin tortullaşmasından dolayı temizlenirken zarar verebilmektedir. Bu yüzden buhar makinesi kullanımıyla kolay ve zarar vermeden peteklerinizi temizlemekteyiz. Ayrıca etrafı da ıslatmadan ve zarar vermeden temizlemekteyiz. Harbiye petek temizleme firması olarak tecrübeli çalışanlarımızla kaliteli ve garantili bir hizmetle peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Temizlenen petekleriniz sayesinde doğalgaz faturalarınız da azalma görülmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın