0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Hamidiye Kombi Servisi

675 kez okundu

HAMİDİYE KOMBİ SERVİSİ

 

Günlük yaşantımızda, banyoda banyo yaparken veya çok soğuk bir kış gününde, aniden kombinin bozulması, o gün için hayatımızı alt üst edecektir. Kasım ayı ile başlayan soğuklarla, doğal gaz faturaları artmaya başlar. Kombilerin mesaisi artar ve harıl harıl çalışmaya başlar. Kışın ortasında kombisiz kalmamak için, Hamidiye kombi servisi ekiplerini, bakım ve tamir için çağırabilirsiniz. Kombi bakımında, uzman olmayan ve bu konuda her hangi bir sertifikası bulunmayan kişileri çağırmayınız. Doğal gazla çalışan kombi bakımı, ciddi bir sorundur. Bu ciddi sorunun tamamen çözülmesi için, sertifika sahibi olan servisleri çağırmak gerekir. Firmamız, gerekli bütün belgelere sahip elemanlarla, güvenilir kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

 

Bakım işlerinde profesyonel olan servis elemanlarımız, birinci sınıf hizmet anlayışına sahiptir. İş ahlakı ve müşteri onayı olmadan bakım işini yapmayan elemanlarımız, güvenilir servis hizmeti gerçekleştirmektedir. Hamidiye kombi servisi hizmetinde, kombi markası önemli değildir. Bütün kombi markalarının yanı sıra, yeni çıkan cihazların bakım işlemlerini de, yine işin uzmanı elemanlarımız gerçekleştirmektedir. Kombi bakımı işlemleri için hızlı bir şekilde adresinize gelen ekiplerimiz, önce orta kısımdaki ısıtıcı kısmı incelemektedir. Bu kısmı temizleyen personellerimiz, gerekli yedek parçaları, ev sahibine bildirmektedir. Baca testi ile baca fanının çalışıp çalışmadığı kontrol edilmektedir. Suyun peteklere pompalanması ve peteklerin ısınması, yine bakım işlemlerinde takip edilmektedir.

 

Kombilerin kullanımı, belli bir kurala göre olmalıdır. Doğal gazdan tasarruf etmek için, kombiyi kapatıp gitmek yanlıştır. Ayrıca, gaz kaçaklarında bizi değil, 187 numaralı telefon aramalısınız. Isınan, gürültü çıkaran ve su kaçıran kombi için, Hamidiye kombi servisi numaralarımızı arayabilirsiniz. Oda termostatı denilen cihazla, kombiler çok daha ekonomik yakıt tüketmektedir. Bacalı sistemi değiştirmek isterseniz, yine bizi arayabilirsiniz.

 

Mutlu ve huzurlu Hamidiye'de, bütün kombiler konusunda uzman olan elemanlarımız, istediğiniz zaman servis hizmeti sunmaktadır. Kesin sonuçlarla, istediğiniz mükemmel hizmet anlayışını sunan konunun uzmanı ekiplerimiz, Hamidiye kombi servisi kategorisinde, güvenilir sonuçlar sunmaktadır. Bu konudan anlamayanları servis ekibine almayan firmamız, servis ekibini özel olarak oluşturmaktadır. İş ahlakı, müşteri diyaloğu, işini meslek edinme ve ciddi çalışma prensibi, elemanlarımızda aradığınız özelliklerdir. Hamidiye kombi servisi için, bizi aradığınızda, adresiniz neresi olursa olsun, kısa zamanda evinize veya ofisinize gelmekteyiz.

 

Kombi Arızaları

 

Kombilerde, gaz kaçağı, çok ısınma veya gürültülü çalışma gibi arızalar meydana gelebilir. Özellikle kullanma suyunu ısıtmaması, en sık karşılaşılan kombi arızalarıdır. Gece, gündüz hizmet anlayışıyla, kombi arızalarına istediğiniz zaman müdahale edebiliriz. Bütün kombi markalarını tamir edebiliyoruz ve yıllık bakımını gerçekleştirebiliyoruz. Yeni çıkan kombiler konusunda da oldukça garantili bakım işlemi sunuyoruz. Hamidiye kombi arıza hizmetleri için, bizi aradığınız andan itibaren, en kısa zamanda adresinize geliyoruz. Oyalanmadan, en kısa zamanda bakım işlemini ve tamir hizmetini gerçekleştiriyoruz. Kombi servisi arayacağınız zaman, tecrübesiyle kaliteli işçiliği ile tanınan firmamızı öncelikle aramanızı tavsiye ederiz.

 

Kombi Tamiri

 

Tamir hizmeti, günümüzde son derece önemli bir konudur. Yedek parça bulundurma, montajı ve diğer işçilik işlemleri, kombi kategorisinde de önemli bir konudur. Firmamız, işçilik, parça temini ve montaj gibi bütün kombi hizmet kategorilerini, başarıyla yerine getirmektedir. Hamidiye kombi tamiri yaptıracağınız zaman, öncelikle tecrübesiyle adından sıkça söz ettiren şirketimizi tercih edebilirsiniz. Güvenilir hizmet anlayışının yanı sıra, garantili servis hizmeti sunmak, günümüzün en önemli sorunlarından biridir. Bu sorunu tamamen ortadan kaldıran elemanlarımız, ister kış olsun, ister yaz olsun, tıkır tıkır çalışan kombiler için, güncel çözümler sunmaktadır.

 

Acil Kombi

 

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte, yeni çıkan kombiler de gelişmeye devam etmektedir. Bu kombilerin tamiri ve bakımı da profesyonellik istemektedir. Kurumsal kimliğimizle, takım ruhuna sahip servis ekibizle, ister tipide olsun ister çok sıcak havalarda olsun, acil olarak kombinizin bakımını gerçekleştiriyoruz. Kış aylarında çok yüksek randımanla çalışan kombiler, bakımsız olduğu zaman, kışı çıkaramamaktadır. Büyük arızalar neden olmadan yıllık bakımı yaptırmak gerekir. Hamidiye acil kombi servisi hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, her zaman müdahaleye hazır ekiplerimiz bulunmaktadır. Bu ekipler, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

 

Petek Temizliği

 

Düşük dereceli kombilerle ısınmak istiyorsanız ve astronomik fatura ödememek için, petekleriniz temiz olmalıdır. Petek temizliği denildiği zaman, dış yüzeyin silinmesi aklınıza gelmesin. Petek temizleme işleminde, tesisatın iç kısmının temizlenmesi kastedilmektedir. Bunun için özel motorlu temizleme aracımız vardır ve hızlı bir şekilde tesisatın içindeki suyu değiştirmektedir. Basınçlı özelliği ile tesisata yapışmış olan tortuları da temizlemektedir. Hamidiye kombi petek temizliği yaptırmakla, sadece faturalarınız düşmüyor, aynı zamanda kombinizin de randımanı artıyor ve ömrü uzuyor. Kombinin orta kısmındaki su ısıtıcı kısım, petekteki pis sudan etkilenir ve tıkanmaya başlar. Bu durumda kombi su ısıtmaz. Doğal olarak kombinin derecesini yükseltmek zorunda kalırsınız. Temiz bir kombi ve temizlenmiş bir petek, kombi ısıtma işleminde istediğiniz başarıyı sunacaktır.

 

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmeti

 

Yeni nesil tesisat anlayışı ile kurulan kombi tesisatları, eskiye nazaran daha kalitelidir. Eski tesisatların değiştirilmesi, yeni tesisatların kurulması ve tamiri gibi işlemleri, bu konuda yılların tecrübesine sahip olan firmamıza yaptırabilirsiniz. Hamidiye Doğalgaz Tesisat Tamiri yaptıracağınız zaman, bu konunun uzmanı olan servis elemanlarını tercih etmelisiniz. Yedek parça, kaliteli işçilik ve mükemmel çözüm yöntemi, servis elemanlarımızın en önemli özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

 

'İşi ehline ver', sözü her sektör için geçerli bir sözdür. Kombi tamiri, bakımı ve yedek parça temini işlemleri için, bu konuda kendini ispatlamış olan ve kategorisinde işin ehli olan firmamızı arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz her zaman hazır beklemektedir. Sorunsuz, zamanında müdahale, hızlı çözüm ve müşteri onayı ile hareket etme, servisimizin belirgin özelliklerindendir. İşçilik bakımından, üst düzeyde hizmet sunan firmamız, orjinal yedek parça temini konusunda da, hızlı ve pratik çalışmaktadır. Hamidiye kombi servisi işlemlerinde, aradığınız mükemmel çözüm yöntemlerini, başarılı bir şekilde sunmaktayız. Zamanlama, kaliteli hizmet, garantili yedek parça ve güvenilir çözüm yöntemleri, servis hizmetimizin genel karakterini teşkil etmektedir.

 

Kombi Bakım Hizmeti

 

Her cihazda olduğu gibi, kombilerde de zamanla sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunların tamamen ortadan kaldırılması için, servisimiz, kombi bakımını yıllık düzenli bir şekilde çözmenizi önermektedir. Yıllık bakım işleminin gerçekleşmemesi halinde, kombilerde büyük hasar meydana gelmektedir. Hamidiye kombi bakımı yaptırdığınız zaman, kış aylarında kombi arızalarıyla uğraşmazsınız. Soğukta kombisiz kalmazsınız ve kombiniz süper verimli çalışır. Az yakar ve çok ısıtır. Peteklerin temizlenmesiyle ve gerekli mekanik parçaların değiştirilmesiyle, kombiniz oldukça kaliteli bir şekilde çalışır. İstediğiniz mükemmel kombi performansı için, en iyi kombi bakım işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kombinizin bakım işlemini ihmal etmeniz, her zaman için zarar anlamına gelir.

 

Tüm Hamidiye Mahallelerine Servis Kolaylığı

 

Bizi aradığınız adres, bizim için önemli değil. En yakın servisimiz hemen size yönlendirilir. Servis gelmeden size telefon açar ve geliş saatini bildirir. Bu şekilde, hem siz hem de biz mağdur olmayız. Hamidiye kombi bakımı işlemleriyle, huzurlu bir kışa ilk önemli adımı atabilirsiniz. Profesyonelleri tercih ederek, sorunsuz kombi bakımı yaptırabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın