0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Halkalı Viessmann Kombi Servisi

327 kez okundu

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte artık çoğu evde bulunan kombilerin bakım yaptırma zamanı da gelmiş durumdadır. Evleri ve iş yerleri, kombili sistem ile ısınan kişiler genelde kombi bakımını kış aylarına yakın zamanlarda yaptırmayı tercih eder. Çok acil bir durum olmadığı sürece kombilerin bakımı çokta önemsenmez aslında. Fakat yıllık düzenli olarak bakımı yaptırılan kombiler, hem tehdit oluşturmaz hem de daha fazla tasarruf sağlar. Halkalı Viessmann Kombi Servisi hizmeti veren firmamız, bu konuda ihtiyacınız olan tüm durumlarda gece gündüz yanınızdadır.

 

Viessmann Kombi Servisi Neleri Kapsar?

Halkalı Viessmann kombi servisi hizmeti veren firmamızın servis içeriği dâhilinde şu hizmetler bulunur; kombi bakımı, kombi arıza tamiri, genel bakımı gibi çeşitli hizmetleri kapsar. Viessmann markalı tüm kombili cihazlarınızın genel bakımı ve tüm sorunları firmamız hizmetleri arasında yer alır. Halkalı Viessmann tamiri hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyetini esas alarak en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunar.

 

Halkalı Viessmann Kombi Bakımı ve Tamiri

Halkalı Viessmann bakımı hizmeti veren firmamız, kombinizin bakımını düzenli olarak yaptırmanızı sağlar. Yıllık belirli periyodlar şeklinde sizleri arayarak Viessmann markalı kombinizin bakım zamanının geldiği hatırlatılır. Böylece hem düzenli olarak kombi bakımınız yapılmış olur, hem de kombinizden performans anlamında daha memnun kalmanız sağlanır. Bakımı yapılan kombiniz, soğuk kış ayları boyunca daha tasarruflu ve daha verimli çalışır. Bu şekilde bir performans sonucunda bütçenizi de bu sayede ekstra olarak yormamış olursunuz. Halkalı Viessmann kombi tamir ve bakımı konusunda firmamız, sizlere kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

 

Halkalı Viessmann Petek Bakımı Hakkında Genel Bilgiler

Halkalı Viessmann petek bakımı hizmet dâhilinde peteklerinizin genel bakımı yapılır. Kış ayları süresince kullanılan kombi ve peteklerin tesisat suyunun düzenli bir şekilde değiştirilmesi gerekir. Ki bir sonraki kış döneminde daha kaliteli bir ısı geçişi sağlanabilsin. Petek bakımı sırasında öncelikle peteklerin iç ve dış temizliğinin yapılması gerekir. Petekler sökülerek dış kısımlarında biriken toz, mikrop ve bakterilerden arındırılır. Bu sayede oldukça soğuk geçen kış aylarında peteklerden yayılan ısı ile birlikte bakterilerin ortama geçmesi de engellenmiş olur ve bu nedenle hastalanma riskiniz en aza indirgenmiş olunur. Peteklerin konvektörlerinin detaylı bir şekilde temizliği yapılır.

 

Kombi Bakımı Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

Halkalı Viessmann kombi servisi hizmeti veren firmamız İstanbul'da bulunan tüm ilçelere hizmet sağlar. Peki düzenli olarak kombi bakımı yaptırmanın faydaları nelerdir diye soracak olursanız; şöyle açıklayalım:

Öncelikle genel ve detaylı bakımı yapılmış olan bir kombinin tekrar arızalanma ihtimali en az seviyeye indirilmiş olur. Kış aylarında yüksek rakamlı sürpriz faturalar ile karşılaşma ihtimaliniz de en alt seviyeye indirilmiş olur. Düzenli yaptıracağınız periyodik bakımlar sayesinde kombinizin ömrünü de uzatmış olursunuz. Kombinizin ömrünün uzaması demek aynı zamanda petek ve tesisat sisteminin de ömrünün uzaması anlamına gelir. Düzenli bakımı yaptırılmayan kombi ve petekler kış aylarında fazla ısı yayamazlar. Bu da kullanıcıların en şikâyetçi olduğu konulardan biridir. Fakat düzenli olarak kombi bakımı yaptırdığınız takdirde ısı dağılımı daha kolay sağlanacağı için eviniz rahat bir şekilde ısınır.

Halkalı Viessmann kombi servisi olarak her daim sadece bir telefon uzağınızdayız. Firmamız piyasadaki yüksek fiyatlara nazaran en uygun fiyatlar karşılığında hizmet vermektedir. Sizler de kaliteli ve profesyonel bir kombi bakım, tamir ve onarım hizmeti almak istiyorsanız; tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz aracılığı ile firmamıza ulaşmanızdır. Konforlu ve sıcacık bir kış mevsimi geçirmek için bizlere ulaşmanız yeterlidir..

- Halkalı kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Halkalı kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Halkalı kombi petekleri isitmiyor
- Halkalı kombi sıcak su az veriyor
- Halkalı kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Halkalı kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Halkalı kombi su dolmuyor
- Halkalı kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Halkalı kombi patlamalı çalışıyor
- Halkalı peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı petekler ısınmıyor
- Halkalı petekler çalışmıyor
- Halkalı kombi su kaçırıyor
- Halkalı ses yapıyor
- Halkalı çalışıyor sonra duruyor
- Halkalı kombi error veriyor
- Halkalı kombi arıza kodları
- Halkalı kombi ateşleme yapmıyor
- Halkalı su basıncı devamlı düşüyor
- Halkalı sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Halkalı kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı kombiden sıcak su gelmiyor
- Halkalı kombi kırmızı ışık yanıyor
- Halkalı kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Halkalı kombi pat pat ses yapıyor
- Halkalı üç yollu vana arızası
- Halkalı doldurma musluğu arızaı
- Halkalı fan motoru arızası
- Halkalı anakart arızası (eletronik)
- Halkalı plakalı eşenjör arızası
- Halkalı gaz valfi arızası
- Halkalı step motoru arızası
- Halkalı kombi kart tamiri
- Halkalı kombi tamirsici
- Halkalı 7/24 kombi servis
- Halkalı kombici
- Halkalı kombi tamircisi
- Halkalı kombi servisleri
- Halkalı kombi sıcak su ayarı
- Halkalı kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Halkalı kombiye elektirik gelmiyor
- Halkalı kombi şartel attırıyor
- Halkalı kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Halkalı kombi petekleri az ısıtıyor
- Halkalı kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Halkalı kombi yedek parça
- Halkalı kombi arıza kodları
- Halkalı Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Halkalı Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Halkalı Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Halkalı Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Halkalı Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Halkalı Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Halkalı Kombi Fan Motoru temizliği
- Halkalı Kombi fan motoru ne ise Yarar


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın