0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Halkalı Kombi Yedek Parça

410 kez okundu

Kombi pek çok yapı ve ev için çok önemli olan cihazlardan biridir. Kombilerin bir bütün olarak ele alınması sistemdeki yedek parçaların özellikleri ile ilgili bir kavramdır. Burada önemli olan detay ise yedek parçaların kaliteli olmasıdır. Bu nedenle firma olarak müşterilere sunacağınız ürünlerin kalitesinden emin olmak önemli bir ayrıntıdır. Bir kombi sisteminde bulunan yedek parçalar konusunda Halkalı kombi parçacısı olarak siz tedarikçilerimize en iyi ürünleri teslim etmekteyiz. Bir kombide olması gereken yedek parçaları ise şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır. Fan, prosestat, ana eşanjör, emniyet ventili, brülör,  gaz valfi, üç yollu vana, genleşme tankı, pompa, plaka eşanjör, elektronik kart, su akış sensörü olarak kombi sistemini tamamlamaktadır.

Kombi Yedek Parçaları Sisteminde Kaliteyi Fark Edin

Kombi yedek parçaları konusunda size müracaat eden müşterilerinize detaylı bilgi vermeniz ürün temin aşamasında en sağlı yöntemlerden biri olacaktır. Kombi yedek parçalarında ana eşanjör en önemli detaylardan biridir. Su ısıtma işleminde en etkin olan bu parça kombi için önemli bir çalışma mekanizmasıdır. Bu nedenle yedek parça temininde bu ürün hizmeti verilirken öneminin net bir şekilde ifade edilmesi gerekmektedir. Müşteriniz kombinin su ısıtma sorunu yaşadığını belirttiğinde ilk akla gelecek yedek parça ana eşanjör olmalıdır. Kombi sistemlerinde su ısıtma sorunu sık sık yaşanabilmektedir. Bu nedenle ana eşanjör sağlıklı bir kombi kullanım sürecinde devreye giren ana parçaların başında gelmektedir. Kombinin yanmaması ve çok kısa sürede ısıya dayanıklı olarak işlemini sürdürmek için etkili bir fan sistemine ihtiyacı olmaktadır. Bunun için yine kombi yedek parça sistemlerinde fan oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Kombi Tedarik Sürecinde Dikkat Edilecek Detaylar

Yoğuşmalı kombiler pek çok ev ve mekân için önem taşıyan sistemlerdir. Yoğuşmalı kombi çevresine ısı vererek  gazın sıvı hale dönüşmesinde etkendir. Kombide verimin artması için yoğuşmalı sistem gerekli olan bir durumdur. Kombide dışarıdan temiz havanın alınarak brülör sistemde yanmanın gerçekleşmesini sağlaması fan yedek parçası sayesinde olmaktadır. Müşteri taleplerinde fan parçasının önemi ürün satış aşamasında dikkatten kaçmaması gereken bir konudur. Diğer gerekli olan yedek parça ise prosestat adlı aparattır. Bu sistem kombinin çalışmasında oldukça önemli bir işleve sahiptir. Kombi güveni tam anlamı ile bu yedek parça sayesinde sağlanmaktadır. Bir nevi akıllı sistem olarak da kabul edilmektedir. Firma olarak bizden kombi yedek parça taleplerinizde önceliğimiz tüm ürünlerimiz konusunda sizlere detaylı bilgi aktarımında bulunmamızdır. Firma olarak Demirdöküm kombi markası dâhil olmak üzere pek çok markanın yedek parçaları konusunda Halkalı yedek parça firması olarak siz bayilerimize destek olmaktayız.

Halkalı Kombi Yedek Parçalarında Güvenli Hizmet

Halkalı yedek parça ihtiyacınızda en kaliteli ürün teminatını bizlerden rahatlıkla yapabilirsiniz. Baymak kombi, Arçelik kombi ve diğer pek çok kombi markasına uyumlu olan ürünlerimiz tamamen firmamızın garantisi altındadır. Böylece aracılık edeceğiniz müşterilerinize en üst sevide ürün hizmeti sağlayabilmektesiniz. Yedek parça ürünlerimizde ürün açıklaması etiket bilgisinin yanı sıra, uzman kadromuz tarafından siz bayilerimize sağlanmaktadır. Vailant kombi yedek parçalarında  emniyet ventili, brülör,su akış sensörü gibi pek çok parça konusunda bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Yine emniyet ventili kombi yedek parçaları sıralamasında cihazın basınçtan zarar görmemesi konusunda fazla suyu dışarıya atmakta olan bir aparattır. Yedek parçalar konusunda yetkili kurum olarak müşterilerinizin bu parçayı da sık sık talep ettiğini göz önünde bulundurmanız önemli bir detay olacaktır. Bunun yanı sıra kombi parçalarında su akış sensörünün de işlevi oldukça büyüktür. Sıcak suyun kullanım aşamasında akıllı kart ile iletişim kuran su akış sensörüdür. Bu aparat musluğun açıldığı süreçte suyun sıcak olarak akışını elektronik olan akıllı karta bildirerek sistemin çalışmasını sağlamaktadır. Bir diğer önemli yedek parça ise prosestat olarak adlandırılan ve hermetik kombilerin vazgeçilmezi olan hava akışında fan sistemine destek olan aparattır.

Kombi Yedek Parçaları Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kombi yedek parçaları temini bir firmanın en çok önem göstermesi gereken konulardan biridir. Özellikle Halkalı kombi yedek parçaları tedarik firması olarak tüm yedek parçalarımızda kalite ve güveni ön planda tutmaktayız. Ürünlerimizi firmamızın garantisi dâhilinde kontrol ederek sizlere ulaştırmaktayız. Yedek parça talebi esnasında elektronik kartının kombinin beyni görevinde olduğunu ve bunun  yanı sıra diğer yedek parçaların işlevi konusunda detaylı bir şekilde sizlere ifade etmekteyiz. Yedek parça temininde ürünlerin tüm kombi sistemlerine uyumlu olması ilk önceliğimizdir. Bu nedenle genleşme tankı,pompa,ana eşanjör gibi kombi sistemi için  olması gerekli olan ürünleri tüm kombi markalarına uyumlu olarak siz firmalarımıza teslim etmekteyiz. Genleşme tankı temininde suyun kombi içerisinde tesisata zarar vermeyecek bir sistem tanımı olmasına dikkat etmelisiniz. Yine yedek parça temininde pompa sisteminin sağlıklı bir şekilde dolaştıracak bir içeriğe sahip olduğundan emin olunması önemli bir artı olacaktır.

Kombi Yedek Parça Montajı

Kombi tamir aşamasında en önemli detaylardan biri yedek parçaların orijinal parçalar kadar çalışma fonksiyonu göstermesidir. Bu durum da kaliteli yedek parçaların uzman bir ekip tarafından montajının yapılması ile gerçekleştirilmesidir. Kombi yedek parçaları tercih ederken kombi sistemlerine montaj aşamasında uyum gösterecek ürünlerin seçilmesi gerekmektedir. Uyumsuz olan ürünler kısa sürede bozulacak ve yeniden bir yedek parça temini gerekecektir. Kombi yedek parça montajı sürecinde dikkat edilecek bir önemli detay ise vidalama aşamasıdır. Vidalama ve montajlama sırasında kaliteli olan yedek parçalarda hiçbir sorun oluşmazken, kalite bakımından sorunlu olan ürünlerde sık sık arıza meydana gelebilmektedir. Bunun için firmamızdan kombi yedek parça ürünlerini alırken mutlaka montaja uyumlu kalitede ürünler olmasına özen göstermelisiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın