0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Halkalı Ferroli Kombi Servisi

294 kez okundu

Halkalı ferroli kombi servisi konusunda faaliyet gösteren firmamız İstanbul’un önemli bir semti olan Halkalı ve diğer mahallelerine kombi bakım, kombi tamiri, kombi montajı petek temizliği ve bakımı gibi konularda faaliyet göstermektedir. Halkalı ve İstanbul’un tamamına aynı gün servis hizmeti sunan servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kalitesini en üst safhada tutuyor. Kombi hizmetleri konusunda profesyonel ve kalıcı çözümler sunan uzman kadromuz, geniş hizmet ağı, kaliteli ve garantili hizmetleri ile rakiplerini bir adım geride bırakmıştır. Müşterilerimizi istek ve önerilerini göz önünde bulundurarak, faaliyet gösteren firmamız sektörünü lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Halkalı ya da çevresinde ikametgâh ediyor ve kombi bakım ve tamir hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız firmamıza çalışmalarına bakmadan başka firmalarla çalışmayın.

 

Servis Hizmetlerimiz

Halkalı başta olmak üzere İstanbul’un tamamına, Ferroli marka kombilerin bakımı onarımı tamiri montajı ve yedek parça değişimi gibi konularda destek sunan kurumsal firmamız yıların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde hizmetlerini kusursuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyor. Ferroli servis kadromuzda yer alan bütün personellerimiz gelişen teknoloji ile üretilen kombiler hakkında bilgi sahibi olması için periyodik aralıklarla eğitim ve seminerlere tabi tutulmaktadır. Bu sayede güncellenen teknik programlar karşısında bilgi sahibi olarak yoluna devam etmektedir. Halkalı ferroli bakımı için hizmet talebinde bulunduğunuz andan itibaren birkaç saat içinde adresinizde olan servis personellerimizi kombilerinin bakımını kısa zamanda hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Tam Donanımlı Servis Araç Filosuna Sahibiz

Halkalı ferroli tamiri, bakımı montajı ya da yedek parça değişimi gibi alanlarda hizmet sunan kurumsal firmamız tam donanımlı servis araçlarımız ile haftanın her günü 7/24 saat boyunca faaliyet göstermekteyiz. Firmamız bünyesinde yer alan bütün servis araçlarımız, yeni teknoloji ile üretilen bakım onarım cihazları ve ekipmanları ile donatılmıştır. Ayrıca araçlarımız içerisinde ferroli kombiler için gerekli her türlü yedek parçalar mevcut olup, hepsi orijinaldır. Değiştirdiğimiz her bir yedek parça değiştiği tarihten itibaren bir yıl malzeme ve işçilik garanti kapsamımıza dâhil olmaktadır.

 

Acil Kombi Servisi

Kombiler 7/ 24 saat boyunca hiç durmadan çalışan elektronik cihazlar olduğu için arızanın ne zaman geleceği de hiç belli olmaz. Müşteri memnuniyeti hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren kurumsal firmamız, gece servisi ile de gecenin geç saatlerinde canınızı sıkan kombi arızalar için sizlere hizmet vermektedir.

 

Kombi Servisini Hangi Durumlarda Çağırmalıyız?

Ferroli marka kombiler oldukça kaliteli cihazlar olsalar da sürekli kullanıldığından dolayı zamanla servise ihtiyaç duyurmaktadır. Eğer kombinizi ilk günkü performans göstermiyor ve ideal sıcaklığı sağlamıyorsa bakım zamanı gelmiştir. Mutlaka zaman kaybetmeden servis çağırmalısınız. Unutmayın kombi basite alınacak bir cihaz değildir. İşi bilmeyen kişiler tarafından müdahale edilen kombi arızaları geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir ve kombinizin tamamen bozulmasına neden olur. Bu nedenle kurumsal firmamız gibi işini ehli personellerinden hizmet almanız yüksek verim elde etmenizi sağlar.

 

Petek Temizliği ve Bakım Hizmeti

Halkalı ferroli kombi servisi sektöründe faaliyet gösteren firmamızı, Halkalı ferroli petek bakımı ve temizliği konusunda da çalışmalar yürütmektedir. Kombilerinizden tam performans sağlamak ve verimli ısın sağlamak için peteklerinizi de tıpkı kombileriniz gibi belirli sürelerde bakım yaptırmalısınız.  Peteklerinizi temizledikten sonra kombilerinizde alacağınız ısıyı ortam eşit bir şekilde yayıldıklarından dolayı kombi bakım hizmetlerinde petek temizliği de çok önemli olmaktadır. Peteklerinizi minimum yılda bir maksimum ise yılda iki kez yaptırmanız yeterli olmaktadır.  

- Halkalı kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Halkalı kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Halkalı kombi petekleri isitmiyor
- Halkalı kombi sıcak su az veriyor
- Halkalı kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Halkalı kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Halkalı kombi su dolmuyor
- Halkalı kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Halkalı kombi patlamalı çalışıyor
- Halkalı peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı petekler ısınmıyor
- Halkalı petekler çalışmıyor
- Halkalı kombi su kaçırıyor
- Halkalı ses yapıyor
- Halkalı çalışıyor sonra duruyor
- Halkalı kombi error veriyor
- Halkalı kombi arıza kodları
- Halkalı kombi ateşleme yapmıyor
- Halkalı su basıncı devamlı düşüyor
- Halkalı sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Halkalı kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı kombiden sıcak su gelmiyor
- Halkalı kombi kırmızı ışık yanıyor
- Halkalı kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Halkalı kombi pat pat ses yapıyor
- Halkalı üç yollu vana arızası
- Halkalı doldurma musluğu arızaı
- Halkalı fan motoru arızası
- Halkalı anakart arızası (eletronik)
- Halkalı plakalı eşenjör arızası
- Halkalı gaz valfi arızası
- Halkalı step motoru arızası
- Halkalı kombi kart tamiri
- Halkalı kombi tamirsici
- Halkalı 7/24 kombi servis
- Halkalı kombici
- Halkalı kombi tamircisi
- Halkalı kombi servisleri
- Halkalı kombi sıcak su ayarı
- Halkalı kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Halkalı kombiye elektirik gelmiyor
- Halkalı kombi şartel attırıyor
- Halkalı kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Halkalı kombi petekleri az ısıtıyor
- Halkalı kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Halkalı kombi yedek parça
- Halkalı kombi arıza kodları
- Halkalı Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Halkalı Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Halkalı Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Halkalı Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Halkalı Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Halkalı Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Halkalı Kombi Fan Motoru temizliği
- Halkalı Kombi fan motoru ne ise Yarar


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın