0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Halkalı Ferroli Kombi Servisi

165 kez okundu

Halkalı ferroli kombi servisi konusunda faaliyet gösteren firmamız İstanbul’un önemli bir semti olan Halkalı ve diğer mahallelerine kombi bakım, kombi tamiri, kombi montajı petek temizliği ve bakımı gibi konularda faaliyet göstermektedir. Halkalı ve İstanbul’un tamamına aynı gün servis hizmeti sunan servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kalitesini en üst safhada tutuyor. Kombi hizmetleri konusunda profesyonel ve kalıcı çözümler sunan uzman kadromuz, geniş hizmet ağı, kaliteli ve garantili hizmetleri ile rakiplerini bir adım geride bırakmıştır. Müşterilerimizi istek ve önerilerini göz önünde bulundurarak, faaliyet gösteren firmamız sektörünü lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Halkalı ya da çevresinde ikametgâh ediyor ve kombi bakım ve tamir hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız firmamıza çalışmalarına bakmadan başka firmalarla çalışmayın.

 

Servis Hizmetlerimiz

Halkalı başta olmak üzere İstanbul’un tamamına, Ferroli marka kombilerin bakımı onarımı tamiri montajı ve yedek parça değişimi gibi konularda destek sunan kurumsal firmamız yıların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde hizmetlerini kusursuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyor. Ferroli servis kadromuzda yer alan bütün personellerimiz gelişen teknoloji ile üretilen kombiler hakkında bilgi sahibi olması için periyodik aralıklarla eğitim ve seminerlere tabi tutulmaktadır. Bu sayede güncellenen teknik programlar karşısında bilgi sahibi olarak yoluna devam etmektedir. Halkalı ferroli bakımı için hizmet talebinde bulunduğunuz andan itibaren birkaç saat içinde adresinizde olan servis personellerimizi kombilerinin bakımını kısa zamanda hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Tam Donanımlı Servis Araç Filosuna Sahibiz

Halkalı ferroli tamiri, bakımı montajı ya da yedek parça değişimi gibi alanlarda hizmet sunan kurumsal firmamız tam donanımlı servis araçlarımız ile haftanın her günü 7/24 saat boyunca faaliyet göstermekteyiz. Firmamız bünyesinde yer alan bütün servis araçlarımız, yeni teknoloji ile üretilen bakım onarım cihazları ve ekipmanları ile donatılmıştır. Ayrıca araçlarımız içerisinde ferroli kombiler için gerekli her türlü yedek parçalar mevcut olup, hepsi orijinaldır. Değiştirdiğimiz her bir yedek parça değiştiği tarihten itibaren bir yıl malzeme ve işçilik garanti kapsamımıza dâhil olmaktadır.

 

Acil Kombi Servisi

Kombiler 7/ 24 saat boyunca hiç durmadan çalışan elektronik cihazlar olduğu için arızanın ne zaman geleceği de hiç belli olmaz. Müşteri memnuniyeti hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren kurumsal firmamız, gece servisi ile de gecenin geç saatlerinde canınızı sıkan kombi arızalar için sizlere hizmet vermektedir.

 

Kombi Servisini Hangi Durumlarda Çağırmalıyız?

Ferroli marka kombiler oldukça kaliteli cihazlar olsalar da sürekli kullanıldığından dolayı zamanla servise ihtiyaç duyurmaktadır. Eğer kombinizi ilk günkü performans göstermiyor ve ideal sıcaklığı sağlamıyorsa bakım zamanı gelmiştir. Mutlaka zaman kaybetmeden servis çağırmalısınız. Unutmayın kombi basite alınacak bir cihaz değildir. İşi bilmeyen kişiler tarafından müdahale edilen kombi arızaları geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir ve kombinizin tamamen bozulmasına neden olur. Bu nedenle kurumsal firmamız gibi işini ehli personellerinden hizmet almanız yüksek verim elde etmenizi sağlar.

 

Petek Temizliği ve Bakım Hizmeti

Halkalı ferroli kombi servisi sektöründe faaliyet gösteren firmamızı, Halkalı ferroli petek bakımı ve temizliği konusunda da çalışmalar yürütmektedir. Kombilerinizden tam performans sağlamak ve verimli ısın sağlamak için peteklerinizi de tıpkı kombileriniz gibi belirli sürelerde bakım yaptırmalısınız.  Peteklerinizi temizledikten sonra kombilerinizde alacağınız ısıyı ortam eşit bir şekilde yayıldıklarından dolayı kombi bakım hizmetlerinde petek temizliği de çok önemli olmaktadır. Peteklerinizi minimum yılda bir maksimum ise yılda iki kez yaptırmanız yeterli olmaktadır.  

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın