0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Halkalı Demirdöküm Kombi Servisi

20 kez okundu

Kombi, evimizi ısıtmak ve sıcak su kullanmak için ihtiyaç duyduğumuz bir alettir. Kış aylarında doğalgazlı evde ısınmayı sağlayan ve sıcak suyu musluklara ileten alet kombidir ve arıza çıkardığı zaman her şey alt üst olmaktadır. Hele ki kış ayında bozulursa ısınmak çok zor hale gelir. Bu durumun önüne geçmek için de düzenli olarak kombinin bakımlarının yapılması gerekir. Kombi bakımı için ilkbahar ve sonbahar ayları oldukça idealdir. Yani Mart, Nisan, Mayıs ve Eylül, Ekim aylarında kombi-petek temizliği ve bakımının yapılması pek çok arızanın önüne geçer.

Bizler de Halkalı Demirdöküm Kombi servisi firması olarak sizlere istediğiniz hizmeti sunuyoruz ve ne zaman isterseniz kombi bakımını gerçekleştiriyoruz. Bakım işlemini yaparken tüm peteklerin içini ve kombinin parçalarını tek tek kontrol ediyoruz, peteklerin suyunu boşaltıyoruz ve kombinin filtresini temizliyoruz. Bu işlemler sağlıklı bir kış için oldukça önemlidir ve bizler de bunun bilincinde olarak sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

 

Gerekli Bakımlar Yapılırsa Kombi Bozulmaz mı?

Bu soruya garanti cevap vermek yanlış olur çünkü bakımları düzenli olarak yapılsa da bazen yapılan yanlış bir hareketten dolayı arıza çıkarabilir. Örneğin siz tatile giderken kombiyi söndürürsünüz fakat elektriğini kapatmazsınız. Bu durumda kombi soğuk ortamı ısıtmak için sürekli çakmağını yakacak ve bir zaman sonra çakmağı bozulacaktır. Bu nedenle düzenli bakım yapmak kombi arızalarının oluşmasına %100 engel olmaz sadece bozulma riskini azaltır ve oluşabilecek tehlikelerin önüne geçer.

Eğer sonbahar aylarında gerekli temizleme işlemi yapılmazsa kış ayında kombiyi açacağınız zaman direk olarak arızaya geçme riski oldukça yüksek. Bu nedenle bizler de Halkalı Demirdöküm tamiri firması olarak kombilerinizin ihtiyaç duyduğu tamiri ve temizliği yapmaktayız. Bu durumda kombinizin uzun ömürlü olması için neler yapmanız gerektiğini de sizlere anlatıyor ve müşterilerimizi kombi hakkında bilinçlendiriyoruz.

 

Kombi Servisinde Tam Destek Tam Güven

Halkalı Demirdöküm bakımı firması olarak müşterilerimize her konuda destek olmaya çalışıyoruz. Kombinin bozulduğu anlarda, kombi bakımının ve temizliğinin vakti geldiğinde bir telefonunuza bakarak yanınıza koşuyoruz. Müşterilerimizi asla bekletmiyoruz ve saat kaça anlaştıysak o saatte adreste oluyoruz. Çünkü bizler farkındayız ki müşteri bekletilmekten asla hoşlanmaz, bizler de müşterilerimize çok değer verdiğimiz için isteklerini eksiksiz yerine getiriyoruz.

Bizim için hizmet sonucu alacağımız ücret önemli değil, verdiğimiz hizmet sonucu müşterilerimizin ihtiyacını karşılayıp karşılayamadığımız bizim için çok daha önemli. Bunu da samimiyetimiz ve uğraşlı çabalarımız ile müşterilerimize gösteriyoruz. Bizler güler yüzlü, tecrübeli ve işini severek çalışan elemanlar ile hizmet sunuyoruz. Özellikle tecrübe bizim için çok önemli çünkü kombi tamiri asla hata yapmaya gelmez. Bunun bilincinde olarak talebiniz doğrultusunda firmamızda çalışan tecrübeli elemanlarımızı adresinize gönderiyoruz.

 

Hakkımızda ve Kombi Tamir Fiyatlarımız

Halkalı Demirdöküm arıza firması olarak uzun yıllardır kombi bakımı, tamiri ve temizliği hizmetleri sunan kurumsal bir firmayız. Bugüne kadar yüzlerce kombiyi elimizden geçirdik ve yaptığımız her işte %100 başarı sağlamayı başardık. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz ve önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak. Buna yönelik yedek parça satışı da yaparak kombi tamirlerinde yanımızda getirdiğimiz yedek parçaları kullanıyoruz.

Kombi bakım, temizlik ve tamir fiyatlarımız hakkında net bir rakam söyleyemeyiz çünkü fiyatlarımız vermiş olduğumuz hizmete göre farklılık gösteriyor. Ancak şunu söyleyebiliriz ki biz müşterilerimizi memnun edebilmek adına piyasaya göre çok uygun fiyatlar ile çalışıyoruz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. İnternet sitemizden de hizmetlerimizi görebilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın