0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Halkalı Beretta Kombi Servisi

170 kez okundu

Kış ayları kombilerin en çok kullanıldığı dönemlerdir. Bundan dolayı da arıza yapma ihtimalleri her zaman daha fazladır. Yazları sadece sıcak su elde etmek için çalışan kombiler kışın ısıtmanın da bir parçası haline gelirler. Her iki işlevi de bir arada götürürler. Kombiler dışarıdan gelen gazı enerjiye çevirerek suyu ve ortamı ısıtırlar. Kendi içlerinde özel bir mekanizmaya sahiptirler. Kombilerde genel olarak iki çeşit tamirden bahsedebiliriz. Birincisi anında ortaya çıkan ve kombinin çalışmasını durduran arızaların giderilmesidir. İkincisi ise bakımlar sırasında tespit edilen arızalardır. Her iki durumda da doğru bir tamir hizmetinin alınması şarttır. Aksi halde kombinin çalışması aksayabileceği gibi güvenliği ihlal eden sorunlar da baş gösterebilir.

 

Kombilerde Arıza Giderimi

Kombilerin arızası çeşitli nedenlere bağlı olarak gelişebilir. Ateşleme sisteminde, pompa mekanizmasında, ana kart üzerinde veya gösterge panelinde arıza oluşabilir. Oluşan arızanın giderilmesi ve bu süre içerisinde kombinin kullanılmaması önemlidir. Kombi arızalarında arızanın doğru bir şekilde tespit edilmesi, gerektiği halde uygun parça değişiminin sağlanması ve kombinin tekrar sağlıklı bir şekilde çalışır hale getirilmesi gerekir. Bütün bu işlemler ancak uzman kişiler tarafından yapıldığında doğru sonuçlar alınabilir. Kombiler sıcak su sisteminden ısıtma sistemlerine kadar bir bütün halinde düşünülebilir. Halkalı Beretta kombi servisi ihtiyaçlarınız için sizlerin yanındayız.

 

Kombi Bakımları

Kombilerin arıza yapma nedenlerinin başında düzenli bakımlarının yapılmaması gelir. Yıl boyu çalışan kombilerde tortu ve pislik birikmesi bazı parçaların arızalanmasına yol açar. Bütün bir mekanizmayı etkileyecek bu oluşumlardan ise düzenli bakım ile kurtulmak mümkündür. Kombi bakımı genel olarak önemsenen bir durum değildir. Ancak bakımı yapılmayan kombilerin bakımı yapılan kombilere göre daha çok arıza çıkarttıkları ortada olan bir gerçektir. Kombi bakımları sırasında petek sistemleri de gözden geçirilir ve atıklar giderilir. Devir daim sırasında bu peteklerde ve borularda bulunan tortuların kombiyi etkilemesi engellenir. Kombi üzerinde bulunan bütün parçalar tek tek değerlendirilir, değişime ihtiyacı olanlar ise yeni parça ile değiştirilir. Elektrik sistemleri de kontrol edilerek kaçak yapma riski ortadan kaldırılır. Halkalı Beretta kombi tamiri olarak periyodik bakımlarınız için de sizlerleyiz.

 

Kombi Servisinde Uzmanlığın Önemi

Kombiler karışık mekanizmalarıdır. Kombi bakımlarında ve arızalarında ise bu noktada uzman kişilerden destek almanın önemi büyüktür. Kombilerde sistemler markaların modellerine göre değişiklik gösterir. Eğer servis veren kişinin bu konuda yeterliliği yoksa arızanın tamiri sırasında yanlış işlemler yapılabilir. Kombilerinizi uzun süre kullanmak, yakıt tüketimini azaltmak, maksimum verime ulaşmak için kombileriniz ile ilgili bütün sorunlarınızda uzman bir servis seçmeniz önemlidir. Evlerin ve iş yerlerinin önemli bir parçası olan kombiler soğuk havalarda düzgün çalışması çok daha önemli olan cihazlardır. Kombilere teknolojik yeniliklerin de eklenmesi ile birlikte tamirleri de çok daha deneyimli olmayı zorunlu hale getirdi.

 

Kombileriniz İçin Uzman Desteği

Halkalı Beretta kombi arıza olarak her zaman sizlerin yanında olan firmamız uzman ekibi ve yenilikçi yüzü ile kombi sistemlerinizde meydana gelen bütün sorunlar için çözüm üretir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Kendi alanında bütün donanıma sahip teknisyenlerimiz kombilerinizde meydana gelen arızayı tespit ettikten sonra parça değişimi ya da tamir işlemlerini tamamlayacaktır. Siz de ister ya ister kış kombinizi kullanabilmenin keyfini sürebilirsiniz. Kombilerin uzman olmayan kişiler tarafından tamir edilmesi ya da bakımlarının yapılması çok daha büyük arızalara neden olacağı için öncelik her zaman işinin ehlinin isimleri seçmek olmalıdır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın