0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Halkalı Baymak Kombi Servisi

364 kez okundu

Isınmanın en etkili yolu olan doğalgazı kullanmak için kombiye ihtiyaç vardır. Kombi, elektrik enerjisini ve gaz enerjisini kullanarak bağlı olduğu peteklere sıcak su göndererek ortamın ısınmasını ve musluklara sıcak su göndererek sıcak su imkânını sağlar. Tüm bu görevleri üstlenen kombi bazı durumlarda sorun çıkarabilir. Bu durumlarda mutlaka bir kombi servis firmasından hizmet almak gerekir.

Güvenilir, yüksek kalite standartları ile hizmet sunan, uzman kadroya sahip, uygun fiyatlarla çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir firmadan kombi servis hizmeti almak istiyorsanız Halkalı Baymak kombi servisi firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizler tam da belirtmiş olduğumuz özelliklere sahip olup sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya çalışıyoruz.

 

Kombi Servisinin Taşıması Gereken Tüm Özellikler Bizde Mevcut

Müşterilerine kombi servis hizmeti sunan bir firmanın sahip olması gereken ne kadar özellik varsa her biri firmamızda mevcut. Bizler müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunuyoruz. Gayet güler yüzlü ve samimi elemanlarımız ile birlikte kombinizde oluşan arızayı ortadan kaldırıyoruz ve kombinizin ihtiyaç duyduğu bakım ve temizliği de firmamızca yapıyoruz. Her şeyden önce müşterilerimize söz verdiğimiz saatte işe başlıyoruz ve böylece sizleri bekletmemiş oluyoruz.

Müşteriler kombi servisinden hizmet alırken saygı beklerler ancak bu saygıyı görürken samimiyette beklerler. Müşteri kombi servis elemanına kombinin neden bozulduğunu, soruna getirilecek çözümü ve merak ettiği her soruyu rahatlıkla sorabilmelidir. Bununla birlikte firmanın sürekli ücretten bahsetmemesi gerekir. Müşteriler ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren firmalardan hizmet almayı tercih eder. Bizler de Halkalı Baymak tamiri firması olarak tüm bu özelliklere sahibiz.

 

Kombinin Arıza Verdiği Durumlar

Kombi, bir evin ısınmasına yönelik temel ihtiyacı karşılasa da sonuç itibari ile bir makinadır. Birçok sebepten etkilenerek arıza yaratabilir. Kombinin elektriği kapatılıp kombi kapatılmadığında sıcak hava üretirken çakmağı bozulabilir, filtresi tıkandığında hava akışı sağlanmayabilir, yanlış kullanımlarda devir daim pompası arıza çıkarabilir ve su ayarı yapılmadığı zamanlarda su eksilterek motoru yanabilir. Bunun için sık sık kombinin altında bulunan su miktarını kontrol etmek gerekir.

Bizler de Halkalı Baymak kombi arıza firması olarak kombinizin yarattığı arızaya yönelik çözümler sunuyoruz. Problem her ne olursa olsun kombinizin yeniden çalışmasını sağlıyoruz ve gerek yedek parça değişimi gerekse temizlik işlemleri olmak üzere her türlü ekipmana sahibiz. Bu nedenle bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Kombi Temizliği Yaptırmayı İhmal Etmeyin

Kombi temizliği kombinin uzun ömürlü olması açısından son derece önemlidir. Özellikle sonbahar veya ilkbahar zamanlarında mutlaka kombi temizliğinin yapılması gerekir. Kombi çalışırken filtresi pis hava ile dolar ve bununla birlikte petekler su devir daimi yaptığı için içindeki su zamanla paslanabilir. Bu nedenle petek sularının sık sık boşaltılması gerekir. Bununla birlikte petekler yaz boyu çalışmadığı için içlerinde bulunan su paslanır ve bu da kombinin ilk çalışmasını olumsuz etkiler.

Bu sebeplerden dolayı kışa girmeden sonbahar aylarında yani Eylül-Ekim zamanlarında kombi servisi firmalarına petek temizliğini yaptırmalısınız. Yapılan temizleme işlemi ardından kombinizin daha verimli çalıştığını görebilirsiniz. Bizler de Halkalı Baymak petek bakım firması olarak talep ettiğiniz takdirde evinize gelip peteklerinizi temizliyoruz. Bu işlemi özel buharlı makinalarımız ile yapıyoruz ve tüm evin petek temizliği yaklaşık iki saat sürüyor. Sonrasında kış boyu kombinizi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sizler de firmamızdan kombi bakımı, temizliği ve tamiri hizmetlerini almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için internet sitemize göz atabilirsiniz.

- Halkalı kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Halkalı kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Halkalı kombi petekleri isitmiyor
- Halkalı kombi sıcak su az veriyor
- Halkalı kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Halkalı kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Halkalı kombi su dolmuyor
- Halkalı kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Halkalı kombi patlamalı çalışıyor
- Halkalı peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı petekler ısınmıyor
- Halkalı petekler çalışmıyor
- Halkalı kombi su kaçırıyor
- Halkalı ses yapıyor
- Halkalı çalışıyor sonra duruyor
- Halkalı kombi error veriyor
- Halkalı kombi arıza kodları
- Halkalı kombi ateşleme yapmıyor
- Halkalı su basıncı devamlı düşüyor
- Halkalı sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Halkalı kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı kombiden sıcak su gelmiyor
- Halkalı kombi kırmızı ışık yanıyor
- Halkalı kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Halkalı kombi pat pat ses yapıyor
- Halkalı üç yollu vana arızası
- Halkalı doldurma musluğu arızaı
- Halkalı fan motoru arızası
- Halkalı anakart arızası (eletronik)
- Halkalı plakalı eşenjör arızası
- Halkalı gaz valfi arızası
- Halkalı step motoru arızası
- Halkalı kombi kart tamiri
- Halkalı kombi tamirsici
- Halkalı 7/24 kombi servis
- Halkalı kombici
- Halkalı kombi tamircisi
- Halkalı kombi servisleri
- Halkalı kombi sıcak su ayarı
- Halkalı kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Halkalı kombiye elektirik gelmiyor
- Halkalı kombi şartel attırıyor
- Halkalı kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Halkalı kombi petekleri az ısıtıyor
- Halkalı kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Halkalı kombi yedek parça
- Halkalı kombi arıza kodları
- Halkalı Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Halkalı Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Halkalı Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Halkalı Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Halkalı Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Halkalı Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Halkalı Kombi Fan Motoru temizliği
- Halkalı Kombi fan motoru ne ise Yarar


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın