0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Halkalı Baykan Kombi Servisi

182 kez okundu

Halkalı Baykan kombi servisi olarak hizmet veren firmamız kombilerinizde arızaların giderilmesinden rutin bakımlarına kadar pek çok noktada sizlere hizmet verir. Kombiler mevsime göre farklı amaçlar için kullanılırlar. Yaz aylarında su ısıtma sistemi için işlev gören kombiler kış aylarında ise ısıtma öncelikli olarak tercih edilir. Marka ve model çeşitliliği oldukça geniş ürünlerdir. Her bir modelin kendisine göre bir donanım ve çalışma sistemi vardır. Yıllar içerisinde kombiler teknolojik gelişmelere de ayak uydurarak yeni sistemlere entegre edilmişlerdir. Dijital sistemlerin de kombilerde kullanılması ile birlikte daha karmaşık bir yapıya bürünen kombilerin tamiri ve bakımı da uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

 

Kombi Arıza Giderimi

Kombilerde her an arıza ortaya çıkabilir. Elektrik sisteminde, kombinin diğer parçalarında meydana gelen arızalar sırasında kombinin tamamen kapatılması gerekir. Arıza yapan kombiyi ısrarla çalıştırmak arızanın da büyümesine neden olacaktır. Teknik servis gelip arızanın tamirini yapana kadar kombi kapalı halde kalmalıdır. Servis noktasında ise seçim büyük önem taşır. Kombilerin her bir modelinin kendisine özgü parçası vardır. Bazı dijital panelli kombilerde panel üzerinden arıza hakkında bir fikir almak mümkündür. Ancak bu tür bir sistemi olmayan kombilerde arızanın yetkili kişi tarafından belirlenmesi gerekir.

 

Yedek Parça Değişimi

Arızanın boyutuna göre bazen yedek parça değişini yapılması zorunlu olabilir. Bu noktada ise kombinin kendisine uygun yedek parça kullanılması gerekir. Yedek parça seçimi ve temini de kombi servisi tarafından yapılır. Her kombinin parçası bir diğerine uygun değildir. Halkalı Baykan kombi servisi sizler için en uygun parça tespiti ve teminini de yapacaktır. Yedek parça değişiminin gerekli olmadığı durumlarda ise mevcut parçaların onarımına gidilebilir. Arıza yapan parça tamir edilerek kombinin çalışması sağlanır. Kombi arızalarında uyumsuz bir parça kullanılması kombinin ilerleyen zamanlarda çok daha büyük bir arıza çıkartmasına neden olacaktır. Bundan dolayı teknik servisin parça seçimi konusundaki tecrübesi önemlidir.

 

Kombi Bakımları

Kombiler söz konusu olduğu zaman dikkat edilmesi gereken bir başka durum ise periyodik bakımlardır. Bakımlar kombilerin ömrünü uzattığı gibi yakıt tasarrufu sağlanmasını da sağlar. Kombilerin bakımı ne yazık ki birçok kişi tarafından ihmal edilen bir durumdur. Ancak bakımı doğru ve düzenli yapılan bir kombinin ömrü de o denli uzun olacaktır. Kombi bakımları sırasında arıza yapma ihtimali olan parçalar da tespit edilebilir. Aşınmış, bozulmaya yüz tutmuş bu parçalar değiştirilerek kombinin çalışma sırasında arıza yapmasının önüne geçilir. Kombi bakımları yapılırken sadece kombinin ana sistemine değil borulara ve peteklere de bakım yapılır. Boru ve peteklerde kullanım sırasında tortular oluşur. Bu sistemde bulunan sular temizlenir ve ısıtmanın daha verimli hale gelmesi sağlanır. Borular içinde bulunan tortular zamanla kombiye kadar ilerler ve kombinin bozulmasına yol açar. Bunun önüne geçmek için ise temizlik yapılması şarttır. Temizlik sırasında özel aletler ve kimyasallar kullanılabilir.

 

Arızalarınız ve Bakımlarınız İçin Hizmetinizdeyiz

Firmamız kombi arızalarınızın çözümlenmesinde ve bakımlarının yapılmasında sizlerin yanında olur. Halkalı Baykan kombi servisi olarak bizler her türlü arıza gideriminde uzman teknisyenlerimiz ile hizmet veririz. İster anlık bir arıza çıksın, isterseniz kombi bakımına ihtiyacınız olsun sizler için en iyi servisi sunmaya çalışırız. Bu konuda gerekli olan bütün teknolojik gelişmeleri de takip eden firmamız arıza ve bakım çözümlerinde son model aygıtlar kullanır. Kombilerinizin daha iyi çalışması için bizimle iletişime geçebilir, arızaların kısa sürede çözümlenmesini sağlayabilir, bakımlarını yaptırabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın