0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Halkalı Ariston kombi servisi

294 kez okundu

Kombi, elektrikten ve gazdan aldığı enerjiyi evimize ısıtma ve sıcak su olarak geri gönderir. Kışın kalorifer peteklerine sıcak su göndererek ısınmamızı sağlarken yaz ayında evdeki musluklara sıcak su göndererek sıcak su iletimini sağlar. Bazı durumlarda kombi sorun çıkarabilir ve tüm görevlerini ihmal etmiş olur. Bu durumda iyi bir kombi servisi çağırarak kombiyi tamir ettirmek gerekir. Sizler de kombinizi en iyi şekilde tamir ettirmek istiyorsanız Halkalı Ariston kombi servisi firmasını tercih edebilirsiniz.

Kombilerin çıkardığı arızalar mevsimlere göre değişir. Sonbahar aylarında daha çok arıza çıkarırlar ve bunun sebebi yaz boyunca peteklerin çalışmıyor olmasıdır. Uzun zamandan sonra peteklerin içinde bulunan su paslanır ve bu da kombinin çalışma sistemini bozar. Bu nedenle kışa girmeden sonbaharda kombinin bakımı ve temizliği yapılmalıdır. Arıza çıkarsa da çıkarmasa da kombiyi sonbahar ayında bakıma sokmak gerekir.

 

Kombi Neden Bozulur?

Kombinin bozulması için çeşitli sebepler mevcuttur. Elbette çıkan her arızanın bir sebebi vardır ve buna yönelik tamiri de vardır. Kombide kaçak oluştuğu için su eksiltebilir ve bu durumun önüne geçmek için sık sık kombinin su seviyesini kontrol etmek gerekir. Bakımsızlık da kombinin bozulmasında büyük bir etkendir. Yaz boyu peteklerde duran su dibe çöker ve burada yoğunlaşır. Bu durumda petekler ısınırken bir hayli zorlanacağı için kombinin motoru sorun çıkarabilir.

Kombilerde sık karşılaşılan problemlerden biri de su devir daim pompasının sorun görmesidir. Bu durumda yapılması gereken pompanın değiştirilmesidir. Bununla birlikte tatile giderken kombinin elektrik saatini de kapatmaya özen gösterin. Çünkü soğuyan evi ısıtmaya çalışan kombi sürekli çakmaklama yaparak evi ısıtmaya çalışacaktır ve bir zaman sonra çakmağı da bozulacaktır. Kombinizle ilgili yaşadığınız her sorun için Halkalı Ariston tamiri firmamızı arayabilirsiniz.

 

Kombi ve Petek Temizliği Önemli

Kombilerin düzenli bakımı ve bozulan aksamın tamiri kadar temizliğinin yapılması da oldukça önemlidir. Kombi filtreleri temizlenmezse pis havayla dolar ve peteklere su iletimi sağlayamaz. Petekler dolduğu zaman da su devir daim işlemini gerçekleştiremezler ve bu durumda ortama sıcak hava dağılımı gerçekleşmez. Bu nedenle kombilerinizi özellikle ilkbahar aylarında temizletmeye özen gösterin.

Bizler de Halkalı Ariston petek temizliği firması olarak sizlere en iyi şekilde petek ve kombi temizleme hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti verirken özel temizleme makinamızı kullanıyoruz ve en uç noktalara kadar her yeri temizliyoruz. Sizler de sağlıklı bir kış için kombi ve petek temizliği yaptırmayı ihmal ettirmeyin. Aksi takdirde kış ayında buz gibi hava ile savaşmak zorunda kalırsınız ve bu duruma düşmemek için firmamızdan temizleme hizmeti alabilirsiniz.

 

Kombi Servisinin Barındırması Gereken Özellikler

Bir kombi servisinin kaliteli hizmet verebilmesi için öncelikle müşteri memnuniyetini karşılaması gerekir. Bunun için de müşterinin ihtiyaç duyduğu sorunlara kesin çözümler getirmesi gerekir. Uzman kadro, tam teşkilat ekipman ve yedek parça satışı bir kombi servisi firması için olmazsa olmaz özellikler arasındadır. Çünkü ancak bu şartlar altında kombinin iyi noktaya gelebilmesini sağlayabilir.

Kombi servis firmasının müşteriye her şeyden üstün olduğunu göstermesi gerekir. Müşteri daima haklıdır ve çok değerlidir. Bizler de Halkalı Ariston Bakımı firması olarak sizlere bu kriterleri yansıtarak ve sizleri memnun edebilmek için maksimum çaba harcayarak hizmetimizi sunuyoruz. Her türlü kombi bakımı, kombi tamiri, kombi ve petek temizliği için firmamızı ziyaret edebilir ya da firmamızı telefon numarası ile arayabilirsiniz. Sizlere üst düzey kalite ile hizmet sunacağımıza emin olabilirsiniz.

- Halkalı kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Halkalı kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Halkalı kombi petekleri isitmiyor
- Halkalı kombi sıcak su az veriyor
- Halkalı kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Halkalı kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Halkalı kombi su dolmuyor
- Halkalı kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Halkalı kombi patlamalı çalışıyor
- Halkalı peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı petekler ısınmıyor
- Halkalı petekler çalışmıyor
- Halkalı kombi su kaçırıyor
- Halkalı ses yapıyor
- Halkalı çalışıyor sonra duruyor
- Halkalı kombi error veriyor
- Halkalı kombi arıza kodları
- Halkalı kombi ateşleme yapmıyor
- Halkalı su basıncı devamlı düşüyor
- Halkalı sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Halkalı kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı kombiden sıcak su gelmiyor
- Halkalı kombi kırmızı ışık yanıyor
- Halkalı kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Halkalı kombi pat pat ses yapıyor
- Halkalı üç yollu vana arızası
- Halkalı doldurma musluğu arızaı
- Halkalı fan motoru arızası
- Halkalı anakart arızası (eletronik)
- Halkalı plakalı eşenjör arızası
- Halkalı gaz valfi arızası
- Halkalı step motoru arızası
- Halkalı kombi kart tamiri
- Halkalı kombi tamirsici
- Halkalı 7/24 kombi servis
- Halkalı kombici
- Halkalı kombi tamircisi
- Halkalı kombi servisleri
- Halkalı kombi sıcak su ayarı
- Halkalı kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Halkalı kombiye elektirik gelmiyor
- Halkalı kombi şartel attırıyor
- Halkalı kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Halkalı kombi petekleri az ısıtıyor
- Halkalı kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Halkalı kombi yedek parça
- Halkalı kombi arıza kodları
- Halkalı Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Halkalı Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Halkalı Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Halkalı Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Halkalı Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Halkalı Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Halkalı Kombi Fan Motoru temizliği
- Halkalı Kombi fan motoru ne ise Yarar


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın