0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Halkalı Arçelik kombi servisi

192 kez okundu

Profesyonel Kombi Servisi

Kış aylarının en çok tercih edilen ısınma yöntemleri arasında yer alan kombilerin ülkemizde kullanım oranı her geçen gün artmaya devam ediyor. Çevre dostu bir cihaz olmasının yanı sıra tüm alanlara yaydığı eşit sıcaklık ve sıcak su imkânı aslında kombinin ergonomik kullanımından dolayı tercih edilmesini daha ön plana çıkarıyor. Tek bir hareketiniz ile ocağınız yanması, sıcak suyunuzun çeşmenizden akması ve eşit oranda tüm odalarda aynı sıcaklığı yakalayabilmeniz profesyonel bir şekilde dizayn edilmiş kombiler ile mümkündür. Halkalı Arçelik kombi servisi alanında hizmet veren firmamız, kombinizde meydana gelen tüm sorunları çözüme kavuşturabilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Kombi servisi, arızası, yedek parça değişim ve arıza hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Kombi Arızalarınıza Ekonomik Çözüm

Firmamız kombi arızaları konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Takdir edersiniz ki kombi arızaları ciddi anlamda önem arz etmektedir. Can ve mal kayıplarının bir arada yaşanmasına neden olan kombi arızalarında dikkatli davranmak olası bir tehlikeyi de önlediği için firma olarak tüm müşterilerimizin bu hassasiyeti göstermesini isteriz. Halkalı Arçelik kombi tamiri için firmamızı günün her saati arayabilir tamir hizmetimizden yararlanmak istediğinizi bildirebilirsiniz.

 Tamir sırasında tercih ettiğimiz yedek parçaların tamamı fabrika çıkışlı olup orijinaldir. Arıza durumunda kombinizin kurtarılabilme ihtimallerinin tamamı göz önünde bulundurulur, eğer ki ciddi anlamda sorun çözülemeyecekse gerekli değişimler yapılır. Değişim yapmadan önce gerekli bilgilendirmeler yapılarak siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması da sağlanır.

Teknolojik Cihazlar İle Petek Temizliği

Petekler kombinizin en önemli parçaları arasında yer alır. Bu yüzden de önemsenmesi gereken ekipmanların başında gelir. Her türlü kire, toza karşı maruz kalan peteklerinizin gerekli bakımlarının yapılmaması yüksek doğalgaz tüketimlerine sebep olduğu gibi yeteri kadar ısınmanıza da manidir. Bu nedenle Halkalı Arçelik kombi petek bakımı her yıl düzenli olarak yaptırmanız gereken bakımlar arasındadır. Genellikle firma olarak kombi bakımı sırasında peteklerinizin de bakımını yapmaktayız. Bu yüzden firmamızı aradığınız zaman kombi bakımı demeniz yeterlidir. Teknolojik cihazlar ile peteklerinizi temizleyen firmamız, temizlik sırasında kullandığı kimyasallara da özen göstermektedir. Peteklerinizi temizlerken çalışmasını da engellemeyen, sağlığınızı da tehdit etmeyen kimyasallar kullanarak kombiniz ve peteklerinizden maksimum seviyede yararlanmanıza da imkân sağlar.

Kombi Arızalarına 7/24 Servis Hizmeti

Kombi arızaları firma olarak dikkat ettiğimiz konuların başında yer alır. Ansızın bir gaz kaçağı, ansızın arızaya geçen kombi sorunları hayatınızı olumsuz yönde etkileyeceği için genellikle müdahalelerimiz kısa sürelidir. Halkalı Arçelik kombi arıza hizmetimiz için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz. Uzaktan danışma hizmeti veren firmamız acil durumlarda ciddi bir sorunun çıkmaması için gerekli önlemleri almanızı, kısa sürede de tarafınıza gelmeyi hedefler. Bu nedenle firmamızı aradığınız takdirde sorununuzu kısmi olarak çözüme kavuşturacağınızdan emin olabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın