0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Halkalı Airfel Kombi Servisi

178 kez okundu

Kombi, iki farklı enerjiyi kullanarak ortamı ısıtmaya çalışır ve aynı zamanda sıcak su tedariki sağlar. Kombi, elektrik ve gaz enerjilerini kullanarak çalışmasını yürütür. Kombi bazı durumlarda arıza verebilir ve gereken yapılırsa tamiri gerçekleştirilir. Arıza çıkarmaması için düzenli olarak bakımı yapılmalı ve işini düzgün yapan bir firmadan hizmet alınmalıdır.

Kombiler yapılan araştırmaya göre çoğunlukla sonbahar aylarında arıza çıkarıyor. Bunun nedeni ise yaz boyu peteklerde dolaşan su tortu oluşturuyor ve bu durumda kombi su devir daimi işlemini gerçekleştiremediğinden ortama yeterli sıcaklığı veremiyor. Bu sebepten dolayı kombi bakımının sonbahar aylarında yapılması gerekir. Bazı ustalar kombinin ilkbahar aylarında bakım yapılması gerektiğini söylese de bu çok yanlıştır. Sizler de kombinize en iyi şekilde bakım yaptırmak istiyorsanız Halkalı Airfel Kombi Servisi firmasından hizmet alabilirsiniz.

 

Kombilerin Çıkardığı Arızalar Nelerdir?

Kombiler genelde devir daim pompası koptuğu zaman, peteklerde tortulu su biriktiği zaman, termostatı işlev görmediği zaman ve tesisat boruları tıkandığı zaman arıza yaratır. Kombi arıza yaptığı zaman derhal kombi servis firmasını çağırarak tamir ettirmelisiniz. Kombinizi tamir ettireceğiniz zaman güvenilir bir firma bulmanız gerekir. Sizler de kombinizi iyi bir firmaya tamir ettirmek ve bakımını yaptırmak istiyorsanız Halkalı Airfel Tamiri firmasından hizmet alabilirsiniz.

Firmamız müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vererek oluşan kombi arızalarını ortadan kaldırıyor ve kombilerinizin bakımını düzenli olarak yapıyoruz. Firmamızda çalışan uzman kadromuz ile her türlü kombi problemini çözüyoruz ve bu nedenle güvenle bizi tercih edebilirsiniz. İstanbul Halkalı semtinde hizmet veren kombi servis firmamızı aradığınız takdirde en kısa sürede kombinizi tamir etmeye geliyoruz. Sizlere hiçbir şekilde vakit kaybı yaşatmıyoruz.

 

İyi Bir Kombi Servis Firmasında Olması Gereken Nedir?

Bir kombi servisinin müşteri memnuniyetini sağlayabilmesi için bazı unsurlara dikkat etmesi gerekir. Öncelikle müşteriye tamir ya da bakım yapmak için söz verdiği saatte adrese gitmelidir çünkü müşteri beklemeyi sevmez. Bu sebepten dolayı saat kaça söz verildiyse o saatte gitmeleri gerekir. Bununla birlikte kombi servis firmasında çalışan elemanların müşterilere güler yüz göstermesi gerekir. Müşteriler samimi davranan firmalardan daha memnun kalır.

Kombi servis firmasının müşteriye verdiği önceliği karşı tarafa yansıtması gerekir. Müşteri işini iyi yapan ve içine düştüğü probleme çözüm üretmeye çalışan firmalardan hizmet almayı tercih eder. Bunun için konuya para mevzusunu açarak girmek son derece yanlıştır. Bunun yerine önce hizmet verip sonrasında hizmet bedelini istemek daha doğru olacaktır. Bizler de Halkalı Airfel kombi bakımı hizmetimiz ile yukarıda belirtmiş olduğumuz özelliklere sahibiz ve müşterilerimizi memnun edebilmek adına elimizden geleni yapıyoruz.

 

Bizlere Sonuna Kadar Güvenebilirsiniz

Bizler Halkalı petek temizleme hizmetimiz başta olmak üzere daha pek çok hizmetimiz ile birlikte sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Firmamızda çalışan tüm personeller işini severek yapıyor ve bunu da müşterilerimize yansıtıyor. Kombinizin çıkardığı probleme yönelik hizmet sunarak sorunun en kısa zamanda ortadan kalkması için çaba gösteriyoruz ve büyük oranda başarılı oluyoruz. Sizlerin de kombi ile ilgili probleminiz olursa sizlere de destek olmak isteriz.

Firmamızda yedek parça satışı da bulunmaktadır ve bu durum bizlere tamir ya da bakım aşamasında büyük kolaylık sağlıyor. Böylece sizlere vakit kaybettirmeden yüksek kalite standartlarında kurumsal olarak hizmet sunabiliyoruz. Sizler de kombilerinizi uzman ellere emanet etmek istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemizden bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetleri görebilir ve müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın