0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Habibler kombi servisi

466 kez okundu

Beklentilerinizi Karşılayacak Kombi Servis Hizmetimiz

Soğuk havaların şu günlerde iyiden iyiye hissedilmesi kombi kullanım ihtiyacımızın artmasına neden olmaktadır. Özellikle kış aylarını daha konforlu ve zahmetsiz ısınma ile geçirmek istiyorsanız kombileri açmanın şimdi tam zamanı emin olun. Kombileriniz kış aylarında kapatılmadan çalışır. 7/24 çalışan kombiler ise zamanla istediğiniz performansı size sunamaz. Habibler kombi servisi konusunda profesyonel hizmet veren firmamız kombinizin performansını arttıracak işlemleri sayesinde sorunsuz bir kış süreci geçirmenize olanak sağlar. Kombiler beyaz eşya kategorisinde yer alan ve hayatımızı kolaylaştıran cihazlar arasındadır. Her ne kadar bir beyaz eşya kadar dayanıklı olmasa da en temel ihtiyaçlarımızın arasında yer alır.

Kombi Bakımları Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kombi bakımları genellikle kış aylarının başlangıcında ve son zamanlarında yapılmalıdır. Habibler kombi bakımı hizmetimiz bu süreç içerisinde kombinizin en yüksek performansı sergileyebilmesi için detaylı bir kontrol hizmeti verir. Kombilerinizin ömrünü uzatacak birkaç adım sayesinde uzun vadede arıza çıkarmayan bir kombiye sahip olursunuz. Sadece kombi cihazınızı değil, kombinizin çalışmasını sağlayan tüm materyaller tek tek detaylı bir şekilde temizlenir. Bakım süresi genellikle yılda iki defa olduğu için kombinizi kullandığınız süre zarfında arıza sorunu ile karşılaşmazsınız. Kombi bakımı sırasında mevcut düzeninizi bozmaya ya da değişiklik yapmanıza gerek yoktur. Evinizin kirlemesi gibi bir durum da söz konusu olmaz.

Kombi Arızasında Neler Yapılmalı?

Kombiniz arızaya geçtiği zaman hemen firmamızı arayarak yardım talep edebilirsiniz. 7/24 acil durumlar için hale hazırda bekleyen çalışanlarımızın birkaç adımda arızayı önleyecek taktikler vererek tarafınıza kısa sürede ulaşır. Habibler kombi tamiri hizmetimiz uzaktan danışman şeklinde olduğu gibi bizzat yerinde müdahale ile de mümkündür. Kombi arızalarında önceliğimiz uzaktan danışmalık yapmaktır. Eğer uzaktan halledilebilecek bir arıza değilse tarafınıza çalışanlarımızın gelmesi dakikalar içerisindedir.

Petekler Neden Temizlenmeli?

Petekler etraftaki toz ve kirden kolaylıkla etkilenen kombi parçalarıdır. Habibler petek temizleme hizmetimiz sayesinde peteklerinizin içerisine dolan kalıntılar temizlenip peteklerinizin eski performansına dönmesi sağlanır. Petek temizleme işleminde pis su tahliye edilerek temiz su aktarımı yapılır. Temiz su dolan petekleriniz düşük ısıda bile el değmeyecek ısıya ulaşır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın