0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Gürpınar Kombi Servisi

335 kez okundu

Gürpınar Kombi Servisi

Her şehirde beyaz eşyalar için çalışan servisler bulunmaktadır. Her birisi müşterilerine daha faydalı olabilmek ve eşyaları daha iyi tanıyabilmek adına kendisini geliştirmektedir. Sektöre dâhil olan tüm ekipmanları bünyelerine dâhil etmekte ve onları en iyi şekilde kullanabilmek adına eğitim almaktadır. Bizlerde Gürpınar kombi servisi olarak tüm bu anlattıklarımıza uygun hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak adına çalışmaktayız. İyi bir servisin nelere sahip olması gerektiğini araştırarak eksiklerimizi tamamlamak adına çalışmaktayız. Bu sayede çok daha verimli olmakta ve sorunları hızlı şekilde kesin olarak çözüme ulaştırmaktayız.

Kombilerinize Bakımların Etkisi

Servis ekibimiz bakımların eşyalar için ne kadar önemli olduğu konusunda gerekli uyarıları yapmaktadır. Kombi ve klima gibi yılın her günü çalışan eşyaların düzenli olarak bakımlarının yapılması sayesinde sağlayacağı artıları bizzat yaşayarak kullanıcılara göstermekteyiz. Kombilerin üzerinde bulunan birçok parçanın ayrı ayrı görevleri bulunduğunu ve ufak bir tozun bile çalışmasına olumsuz etki sunacağını söylemekteyiz. Bakımlarda kombilerin tüm parçalarını Gürpınar kombi bakımı ekibi olarak özenle elden geçirmekte ve temizliklerini yaparak performanslarının yükselmesini sağlamaktayız.

Garantili Hizmet

Arıza hizmetlerinde de bakım hizmetlerinde ki özeni Gürpınar Kombi tamiri olarak göstermekteyiz. Birçok kez bakımlar sırasında fark ettiğimiz sorunları müşterilerimiz ile paylaşmakta ve yapılması gerekeni kendilerine özenle anlatmaktayız. Onarımlarda gereken yedek parçaların seçiminde de ne kadar özenli olduğumuzu seçtiğimiz garantili ve orijinal yedek parçalar ile göstermekteyiz. Değişen yedek parçalar sayesinde sorunlar tekrarlanmamaktadır. Çok küçük bir ihtimalle de sorun yenilense de parçanın garantili olması sayesinde ekstra ödemeler istenilmeden yeniden hizmet sunmaktayız.

Peteklerde Doğru Tercih

Petek seçiminde ve mekânların hangi kısımlarına peteklerin monte edilmesine kadar her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Mekânlara uygun ölçülerde ki peteklerin gereken verimi vermeleri kombilerin ayarlarının yükseltilmemesi adına önemi bulunmaktadır. Bu durum aynı zamanda faturalarda da büyük ölçülerde düşüşler sağlamaktadır. Kombilere sunulan hizmetler gibi Gürpınar petek temizleme mekânların sıcacık olması adına peteklere de gerekli hizmeti sunmaktadır. Peteklerde ve borularda tıkanıklık olmaması su sirkülasyonunun düzenli olması adına gereken temizliği özel makinalar ile yapmaktadır. Verilen kimyasallar ile peteklerden temiz su gelene kadar işleme devam edilmektedir.

 



BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER



Hemen Arayın