0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Güneşli Protherm Kombi Servisi

571 kez okundu

Güneşli Protherm Kombi Servisi

Kombi konusunda verdiği kaliteli ve güvenli hizmetler ile sektörün öncü firmaları arasına adını kaydettiren firma her geçen gün büyüme hızını arttırmaktadır. Satış sonrası hizmetler alanında müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedefleyen firma kalite standartlarını yükselterek yoluna devam etmektedir. Güneşli Protherm kombi servisi müşteri memnuniyetine ilk sırada yer veren anlayışı ile güvene dayalı bir ortaklık kurmayı hedeflemektedir. Servisimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bakım onarım veya teknik destek konularında yedi yirmi dört yanında olacaktır.

Güneşli Protherm Kombi Bakımı

Bakım her ürün için gereklidir ancak kombiler için daha farklı bir önemi vardır. Çünkü bakımı yapılmayan kombiler hem maddi külfetler oluşturur hem de keyfinizin kaçmasına neden olur. Kış aylarında meydana gelen arızalar hastalığa davetiye çıkarırlar. Daha önemli bir nokta ise yangın gibi ciddi sonuçları olan olaylara neden olabilmektedir. Güneşli Protherm kombi bakımı için uzman teknik ekibimiz yardımınıza hazırdır. Kombilerin gaz sızıntısı olması, su akıtması, filtrelerin tıkanması, bar basıncının ayarlanması gibi birçok konuda kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Kullanıcılarımızın sağlığını ve konforunu sağlamak güven ilişkimizin bir parçası olmaktadır. Zamanında ve İleri teknoloji ile yapılan müdahaleler hayat kurtarıcı olabilmektedir.

Güneşli Protherm Kombi Tamiri

Kombiniz arızalandığında ana vananın veya petek vanalarının açık olup olmadığının, elektriğin mevcudiyetini kontrol ediniz. Bütün bunlar normalse servisimizi arayabilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Güneşli Protherm kombi tamiri konusunda deneyimli, işinde uzman ekimiz en kısa süre içinde cihazınızı sağlıklı duruma getirmek için hizmetinizde olacaktır. Firmamız sahip olduğu tecrübeli, eğitimli, güler yüzlü personelimizle memnuniyetinizi garanti altına almayı amaçlamaktadır. Ustalarımız arızanın giderilmesi için doğru tespitler yaparak ve doğru parçalar kullanarak aynı arızadan dolayı mağdur olmanızı engellemektedir. Olası bir aynı arıza tekrarı durumunda bir yıl içinde işçilik parça ve yol ücreti talep edilmemektedir. Müşterileri ile karşılıklı güven çerçevesinde hizmetler sunan firmamız fiyat konusunda da müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Ücretli olan durumlarda makul fiyatlara kaliteli hizmetler veren servisimiz, günlük kazançlar elde etmek yerine kalıcı, geleceğe taşınabilir hizmetlere imza atmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın