0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Güneşli Kombi Servisi

2442 kez okundu


Güneşli Kombi Servisi

Hizmet vermeye başladığımız günden bugüne kalitenin çizgisinden şaşmayan ekiplerimiz bir bütün olarak hareket etmekten gurur duymaktadır. Kurum içi motivasyonun sağlanarak müşterilerimiz memnun kılacak iş potansiyeli ile Güneşli kombi servisi hizmetleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. En iyi firma müşteri referansına sahip firmalar olmaktadır. Müşterilerin güvenini ve memnuniyetini kazanan bir firmanın kusursuz bir hizmet sunduğunu söylemeye gerek kalmamaktadır. Bizde bu ayrıntının önemini kavrayarak hizmetlerimizi zamanında ve olması gerektiği gibi gerçekleştirmek adına çaba sarf etmekteyiz.

Kombi Bakım Hizmeti

Kombi bakımı kapsamında ele alınacak tüm işlemler profesyonel olarak uygulanmaktadır. Yılda iki kez kombi bakımının yapılmasını hatırlatarak, Güneşli kombi bakımı hizmeti alan müşterilerimizin 1 yıllık garanti süresine sahip olduğunu belirtmek isteriz. Kombilerinizin yıllık bakımlara ihtiyaçları bulunmaktadır. Sadece arıza meydana geldiğinde destek talep etmeniz kombileriniz için sağlıklı olmamaktadır. Kombi bakımlarının düzenli yapılması küçük çaplı meydana gelen ama kendini fark ettirmeyen arızaların tespit edilerek hemen tamir edilmesi ve büyük arızaların önünün kesilmesi bakımında avantajlı olmaktadır. Kombi bakımı yaptırırken alacağınız hizmeti kış mevsiminden önce almanız kışın zorlu şartlarında arızaların meydana gelmesini ve mağdur olmamanızı engellemektedir.

Kombi Arızaları

Kombi arızalarının meydana geleceği zamanın belirlenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle her an müşterilerimize destek olabilmek ve çözüm üretmek için 7 gün 24 saat hizmet sunulabilmektedir. Müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmasına imkân tanınmamaktadır. Profesyonel ekip kadrosu ile Güneşli kombi arıza durumlarında ekonomik çözümler sunmaktadır. Her zaman önceliğimiz müşterilerimiz ve müşterilerimizin memnuniyeti olarak belirlenmektedir. Her türlü kombi arızası için günün her saati iletişim kurulmaktadır.

Kombi Tamiri

Talep edilen desteğin zamanında verilebilmesi için hizmet verilen bölgelerde adreslerin iyi şekilde öğrenilmesi de avantajımız olmaktadır. Zaman her zaman önemli bir faktördür. Bizde Güneşli kombi tamiri ve arızalarında gerek müşterilerimiz gerekse firmamız için zamandan tasarruf edebilmek ve daha iyi hizmet verebilmek adına hizmet bölgelerinin öğrenilmesinde emek harcamaktayız. Meydana gelen sorunun dikkatli bir şekilde çözümlenmesi için arızanın en iyi şekilde tespit edilmesi sağlanmaktadır. Böylece en doğru çözüm süreci başlatılmaktadır. Bazı kombi arızalarında tamir doğru bir tercih olmamaktadır. Bu durumda müşterilerimiz için yeni bir kombi alınması daha sağlıklı olması nedeni ile net bilgiler verilmektedir.

Petek Temizliği

Petek temizliği önemli bir kombi hizmeti olmaktadır. Kombilerinizden yeterli performansı alabilmeniz için peteklerin düzenli temizliğe ihtiyacı bulunmaktadır. Zamanında temizlenmemesi istenilen verimin alınmasını engellemektedir. Bu konuda da etkili çözümler sunarak Güneşli kombi petek temizliği bakımında petekleri sökmeden temizlik gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde eviniz ya da iş yerinizin kirlenmeden petek temizliğinin yapılmasına özen gösterilmektedir. Ön yıkama ve ilaç sıkılarak bekletilmesi ile tüm tesisatın temizlenmesini gerçekleştiriyoruz.

Acil Kombi Servisi

Tüm markalar için hizmet veren firmamız, müşteri ilişkileri temsilcileri ile iletişim kurmanız durumunda günün her saatinde talep edilen kombi hizmetini sunmaktadır. İstediğiniz anda size ulaşabilmek ve arızaların yok edilmesi için hızlı hareket etmek için Güneşli acil kombi servisi hizmet ekibi her daim hazır bulundurulmaktadır. Hiçbir şekilde küçük veya büyük arızalar için mağdur olmamanız sağlanmaktadır.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız

Müşterilerimiz için önem arz eden temel konu alınan hizmetin beklentilerini karşılaması olmaktadır. Kaliteli bir hizmet aldığında maddi ölçütlere çok fazla değer verilmemektedir. Firmamız adına belirleyici unsurun doğru hizmetin doğru zamanda yapılması amaçlanmaktadır. Bu yüzden müşteri memnuniyeti Güneşli kombi servisi için en önemli unsurdur. Kaliteli hizmeti sunmak ve emeği kadar bedel ödenmesi firmamız prensipleri içinde önem arz eden bölümü oluşturmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın