0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Güneşli ECA Kombi Servisi

668 kez okundu

 Güneşli ECA Kombi Servisi

ECA satış sonrası hizmetler alanın da yenilikçi bir firma olarak modern dünyanın beklentilerini karşılayabilecek altyapı ve ekibe sahip sektöre yön veren bir firmadır. Satış sonrası hizmetler sektörde kalıcılığın temel kuralıdır ve firma bu doğrultuda prensiplerini belirlemektedir.  Güneşli ECA kombi servisi kalite standartları düzeyinde hizmet verir ve müşteri memnuniyetini en önemli kazanç olarak değerlendirir. Servise ihtiyaç duyduğunuzda en kısa süre içinde hizmetinizde olacaktır. Kullanıcıların bilinçli olması konusunda çok titiz davranan servisimiz kurulum esnasında gerekli kullanım bilgilerini aktararak sağlıklı kullanım amaçlamaktadır.

Güneşli ECA kombi bakımı

Kombilerin bakımlarının zamanında ve periyodik olarak yapılması olası olumsuzların yaşanmaması için ilk yapılması gerekendir. Bakımı yapılan kombilerde arızalanma riski asgari düzeye iner ya da arıza belirtileri önceden tespit edilerek büyük sorunların yaşanmaması sağlanmış olur. Güneşli ECA kombi bakımı için gerekli tüm donanım ve teknik bilgiye sahiptir. Uzman kadromuzla kombinizin bakımı sağlıklı bir şekilde yapılır ve içinizin rahat olması hedeflenir. Kombilerde özellikle gaz ve su kaçağının olmaması veriminin yüksek olması olası ani arızaların meydana gelmemesi faturaların çok yüksek gelmemesi hedefli bakımlar yapılır. İç elektrik aksamı kontrol edilir bar basıncı ayarlanır baca çekişi kontrol edilir ve ekibimizin gerekli gördüğü diğer tüm bakımlar gerçekleştirilerek müşterimizin onayı alınır ve bakım sonlandırılır.

 

Güneşli ECA kombi tamiri

Elektronik ürünler kategorisinde yer alan kombiler oksidasyon filtre tıkanması ısının düşük olması sıcak suyun olmaması veya sıcak su aktığında peteklerin fazla ısınması gibi birçok arıza verebilir. Bütün bu arızalar için Güneşli ECA kombi tamiri konusunda deneyimli ekibi ile kaliteli ve hızlı çözümler sunar. Kalite ve güveni ilke edinmiş personelimiz müşterilerimizin sağlığını ön planda tutarak bu doğrultuda hizmetler vermektedir. Parça değişimi gerektiren bir arıza olduğunda doğru ve orijinal parçalar kullanarak arıza tekrarının önlenmesini amaçlar. Arızanın aynı parçadan kaynaklandığı ve tekrar ettiği durumlarda ilk bir yıl içinde parça işçilik ve yol ücreti talep edilmeden hizmet verilir. Bununla yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Müşterilerimizin aldığı hizmetlerden memnun kalması yaptığımız büyüme planının doğru yönde olduğunun ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdiğimizin bir göstergesidir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın