0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Güneşli Beko Kombi Servisi

642 kez okundu

Güneşli Beko Kombi Servisi

Her geçen gün bambaşka yenilikleri ile karşımıza çıkan teknoloji dünyası, müşterilerine sunduğu yenilikler ile konforlu bir hayat vaat etmektedir. Şüphesiz bu konforun en iyi hissedildiği cihazlardan birisi kombilerdir. İklimlendirme sistemi olarak da bilinen cihazların montajı, kurulumu, teknik bilgi aktarımı, bakım, arıza ve benzeri çalışmaların gerçekleştirilmesi için hizmet sunan Güneşli Beko kombi servisi kaliteden ödün vermemektedir. Müşteri memnuniyeti, güler yüzlü personel, kaliteli çalışmalar ve yeniliklere açık bir duruş değişmez prensiplerimizi oluşturmaktadır. Kaliteli çalışmaların en uygun fiyat garantisi ile sunulması müşterilerimize değerli olduklarını hissettirmemizi sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti hedefinde her daim daha başarılı ve kaliteli çalışmaların yapılması için çalışılmaktadır.

Güneşli Beko Kombi Bakımı

Kombi bakımlarının önemi konusunda binlerce yazılmış çizilmiş bilgiler mevcuttur. Ancak, müşterilerimiz genellikle kombilerinin sorun bildirmesi ile bakım yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle Güneşli Beko kombi bakımı hizmetinin yılda en az bir kez alınması gerektiğinin altı çizilmesi gerekmektedir. Cihazlardaki tozlanma ve kirlenmeler yok edilerek, cihazın tepeden tırnağa kontrolden geçirilmesi sağlanmaktadır. Petekler temizlenmektedir. Cihaz içinde yer alan elektrik ve elektronik bağlantıların kontrol edilmesi, sıcak su durumu ve diğer noktalar gözden geçirilmektedir. Böylece cihazda oluşması muhtemel azıların, büyük bir tamirat gerektirmeden erken teşhis ile yok edilmesi sağlanmaktadır. Böylece cihazlarınızın ciddi arızalar ile karşılaşması veya ciddi masraflar çıkarması engellenerek uzun vadeli kullanımı uygun cihazlara sahip olmanız gerçekleşmektedir.

Güneşli Beko Kombi Tamiri

Yıllık bakımlarını düzenli olarak yaptıran müşterilerimizin cihazlarında arızalanma durumu minimum seviyeye çekilmiş durumda bulunmaktadır. Her ne kadar bakımlarının yapılması ve sağlıklı ve bilinçli kullanılsa da farklı dış etkenler neticesinde arızalanabilen kombilerin uzman ekiplere ihtiyacı olmaktadır. Bu konuda yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile son drece profesyonel personellerimiz Güneşli Beko kombi tamiri konusunda da oldukça başarılı sonuçlara imza atmaktadır. İletişim kurmanız ve arıza bildiriminin yapılması halinde harekete geçen ekiplerimiz, en kısa sürede arıza tespiti yapmaktadır. Arızanın durumuna göre gerekli çözüm önerilerinin müşterilere sunulması ve müşteri onayı doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılması gerçekleştirilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın