0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Güneşli Baymak Kombi Servisi

597 kez okundu

Güneşli Baymak Kombi Servisi

Isıtma sistemleri konusunda Türkiye piyasasında kendini kanıtlamış, dünyaya açılmayı hedefleyen bir firmadır. Müşterilerinin beklentilerini sahip olduğu kalite ve güven standartlarında hizmet verme prensibi ile karşılayan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Servisçilik alanında da aynı memnuniyet hedefini yakalamak için çabalamaktadır. Güneşli Baymak kombi servisi bakım montaj onarım işlemleri için ihtiyacınız olduğunda hızlı ve güvenli bir hizmet sunacaktır. En büyük değeri insan olarak baz alan firmamız tüm hizmetlerinde aynı kaliteyi sunmaktadır. Profesyonel eğitimciler tarafından güncel eğitimlerle vasıfsız insan gücünü kalifiye elemanlara dönüştürmeyi hedefleyen firmamız modern hizmetler vermeyi amaçlar. Yedi gün yirmi dört saat ulaşılabilir olması müşterilerimizin mağdur olmaması konusunda önemli bir noktadır.

Güneşli Baymak Kombi Bakımı

Kombilerin bakımı insan hayatını etkileyen önemli bir işlemdir. Bakımı yapılmayan kombiler çeşitli olumsuzluklara, yangın çıkmasına neden olabilmektedir. Bu olumsuzlukların yaşanmaması için yıllık bakımların mutlaka yapılması gerekmektedir. Kış mevsimi girmeden bakımı yapılan kombiler kışı sağlıklı ve konforlu geçirmenizi sağlamakta, uzun vadede ise kombinizin ömrünü arttırmakta, verimli bir kullanım elde etmenize yardımcı olmaktadır. Güneşli Baymak kombi bakımı için ihtiyaç duyduğunuzda gün içinde hizmet verecektir. Kombilerinizin filtrelerin temizlenmesi ile filtre tıkanıklarının önüne geçilmesini, elektrik aksamlarının kontrol edilmesi oksidasyon kaynaklı arızaların önlenmesini gaz akışının kontrol edilmesi ve bar basıncının kontrol edilmesi verimli kullanım sağlanmasını baca temizliği baca çekişinin güçlü olmasını sağlar şeklinde bakım aşamalarının ana hatlarını belirtebiliriz.

Güneşli Baymak Kombi Tamiri

Kombinizin bakımı yapılmadığında ve ya bakımı yapılmış olsa bile elektronik ürün olması nedeniyle arızalanması mümkün olabilmektedir. Arızalanan kombiniz için yasalar çerçevesinde mevzuata uygun kalite standartlarında hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Güvenliğinizi ön planda tutan hizmet anlayışı ile Güneşli Baymak kombi tamiri işleminizi başarıyla gerçekleştirecektir. Filtrelerin tıkanması radyatörlerin içinde tortulaşmaların olması gaz kaçırması su sızdırması sıcak suyun akmaması gibi çeşitli arızalar oluşabilir. Aldıkları güncel eğitimlerle profesyonel hizmetler veren ekimiz yeni modellerin arızaları ile ilgili bilgi sahibidir ve her model için beklentilerinizi karşılayacak hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini büyüme planında ön sırada tutan firmamız edindiği memnuniyet ve bu doğrultuda kazandığı müşteri desteği ile piyasa da ön sıralarda yoluna devam etmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın