0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Güneşli Baxi Kombi Servisi

590 kez okundu

Güneşli Baxi Kombi Servisi

Kombilerin kurulum, montaj, bakım ve tamir çalışmaları doğrultusunda teknik bilgiye sahip kişiler, kombi cihazları için yeterli bilgi ve donanıma sahip olması gerekmektedir. Gerekli eğitimlerden geçirilerek yeterli bilgiye sahip olmaları Güneşli Baxi kombi servisi hizmetlerinin sunulmasın gerekli olan unsurlar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine önem verilmesi ve kaliteli çalışmaların sunulması amaçlanmaktadır. Kombiler için gerekli olan çalışmaların en kısa sürede en etkili çözümler ile çözüme kavuşturulması sağlanmaktadır. Teknolojik çalışmaların artması ile geliştirilen kombiler, daha verimli ve konforlu hale getirilmektedir. Az yer kaplaması ve zahmetsiz kullanımı müşterilere büyük kolaylıklar sağlayan kombilerin arızalanması halinde firmamız yerinde müdahale ederek kusursuz çalışmalar yapılmaktadır.

Güneşli Baxi Kombi Bakımı

Kombi bakımları en az yılda bir kez yapılması gereken rutin kontroller içerisinde yer almaktadır. Kombi bakımlarının önemi, çalışma performansı ve kullanım ömrü ile paralel ilişkiye sahiptir. Bu doğrultuda kombi bakımlarında yapılması gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

  • Cihazın sıcak su kontrolü ve kalorifer yanma durumu kontrol edilmektedir.
  • Kombi cihazının ısı yaymada etkili olan kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenmektedir.
  • Kombilerin baca fanı kontrol edilerek temizlenmesi sağlanmaktadır.
  • Kombi içerisinde yer alan elektrik ve elektronik bağlantıların Güneşli Baxi kombi bakımı kapsamında kontrol edilmesi sağlanır.
  • Kombinin genleşme tankı kontrol edilerek bar basınç seviyesi durumuna göre ayarlanmaktadır.
  • Kombinin tüm parçaları içerisinde yer alan tozlar ve kireçler temizlenmekte, pis suyun boşaltılıp değiştirilmesi sağlanmaktadır.

Güneşli Baxi Kombi Tamiri

Farklı nedenler kapsamında arızalan kombiler için kısa sürede ve kaliteli tamir işleminin uygulanması müşterilerin beklentileri içerisinde belirleyici unsurlar olarak bilinmektedir. Bu konuda müşteri memnuniyetine verilen önem ve bu önemin getirisi olan özenle Güneşli Baxi kombi tamiri konusunda son derece titiz tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir. 7 gün 24 saat kesintisiz iletişim imkânı ile ulaşabileceğiniz çağrı merkezlerimiz aracılığı ile arıza bildirimi yapmanız durumunda en kısa sürede geri dönüş sağlanmaktadır. Zamandan tasarruf edilmesine özen gösterilerek personellerimiz bölgesel olarak faaliyet göstermektedir. Böylece kısa zamanda pratik işlemler ile kombilerinizi tamir edilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın