0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Güneşli Auer Kombi Servisi

651 kez okundu

 

Kalite standartlarını daima yükselterek hizmet veren firmamız müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hareket eder. Müşteri memnuniyetini kalıcı çözümler sunarak kalıcı hale getiren firmamız sektörde adından bahsettirmektedir. Her geçen gün büyüme hızını müşterilerinden aldığı güvenle arttırmaktadır. Güneşli Auer Kombi Servisi verdiği tüm hizmetlerde aynı kalite çizgisini takip etmektedir. Kombinizin bakım onarım gereken durumlarında yedi yirmi dört ulaşılması tercih edilmesinde rol oynayan önemli bir unsurdur. Ayrıca sağlanan servis sonrası müşteri memnuniyet aramaları da müşterilerimizin tüm istek ve şikâyetlerini aktarabilmesine olanak sağlamaktadır. Müşterilerimiz kendilerine verilen önemin çeşitli şekillerde gösterilmesi sonucu yüzde yüz memnun kalmaktadır.

Güneşli Auer Kombi Bakımı

Kombiler elektronik ürünlerdir ve sağlıklı kullanım için şart olan kuralları vardır. Bunlar bilinçli kullanım, yıllık periyodik bakımdır denilebilir. Güneşli Auer Kombi Bakımı konusunda deneyimli ve işinin ehli ustalarla hizmet vermektedir. Kombinizin Bakımını kış ayları girmeden yaptırmanız kışın arızalanma nedeniyle zor durumlarda kalmanızı engeller. Ayrıca kışın yaşanan yoğunluktan da etkilenmenizi önleyecektir. Evin ısınmaması hastalıklarla uğraşmanıza neden olacağı gibi sıcak suyun akmaması da hiç istenmeyecek olumsuzluklara neden olmaktadır. Bütün bunların ötesinde yangın çıkmasına neden olacak hayati riskler içeren arızalar da meydana gelebilir. Peteklerde bulunan suyun temiz olması gerekmektedir. Dibine tortulaşmış çamur biriken radyatörler ısının verimini düşürür ve yüksek faturalar ödemenize neden olur.

Güneşli Auer Kombi Tamiri

Kombiler arızalandığında sıcak su akmayabilir, kaloriferler az ısıtabilir ya da ısıtmayabilir, ocağınız çalışmayabilir Güneşli Auer Kombi Tamiri işleminin bir an önce ve profesyonel bir şekilde yapılması konusunda kaliteli ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Her yıl alınan eğitimlerle teknik anlamda tam donanımlı uzman bir ekip ile yüksek kalite standartlarında müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Servisimiz yedi gün yirmi dört saat ulaşılabilir durumdadır. Acil çağrı yönetimi ile mesai saatleri dışında da hizmet veren firmamız sektörde kalıcı olan yerini sabitlemeyi amaçlamaktadır. Firmamız güncel eğitimler alarak tüm modellerde başarılı tamirler ve bakımlar gerçekleştirebilecek yönelttiğiniz her soruya cevap verebilecek nitelikte bir ekip ile çalışmaktadır. Nitelikli insan sayısını bünyesinde arttırmak ve bu doğrultuda müşterilerimize yüksek kalitede hizmetler vermeyi amaçlamaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın