0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Güneşli Ariston Kombi Servisi

616 kez okundu

 

Ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez iklimlendirme sistemleri arasında yer alan ve konforu ile her zaman ön planda yer almayı başaran kombiler, kullanıcılara üst düzey konfor ve rahatlık sunmaktadır. Hem verdiği rahatlık hem de kullanım kolaylığı ile dikkat çekerken emiz bir kullanım şekline sahip olması farklı statüde ele alınmasını sağlamaktadır. Satın alınma işleminden sonra gerekli olabilecek tüm işlemlerde faaliyet gösteren Güneşli Ariston kombi servisi hizmet kapasitesini maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Kalite çizgisinde hareket ederek bu çizgide dosdoğru ilerlemeyi hedeflemektedir. Kalite olgusuna sahip olabilmek; firmanın arzı, duruşu, personellerinin yeterliliği, ekipman donanımı ve tüm bu unsurların sürekliliğinin sağlanması ile gerçekleşmektedir.

 Güneşli Ariston Kombi Bakımı

Petek temizliği başta olmak üzere kombinin tüm parçalarının düzenli olarak kontrolden geçirilmesi ve Güneşli Aristo kombi bakımı kapsamında temizlenmesi sağlanmaktadır. Bu hizmetin yani kombi bakımlarının kesinlikle aksatılmaması önemle belirilmektedir. Can sağlığınızı güven altına almanız ve maddi kayıplar yaşamadan verimli kombilerin uzun ömürlü kullanıma elverişli olması kombi bakımlarının yapılması ile kontrol altında tutulmaktadır. Kombi içerisinde yer alan elektrik ve elektronik bağlantıların kontrol edilmesi, sıcak su kontrolünün yapılması, bar basıncının ayarlanması, peteklerin temizlenmesi, su sızdırma durumunun kontrolden geçirilmesi, yanma odası brülörünün temizlenmesi, kalorifer ve diğer bölümlerin toz ve kireç temizliğinin yapılması bakım hizmetleri kapsamında gözden geçirilmektedir.

 Güneşli Ariston Kombi Tamiri

Kombilerin uzun yıllar kullanılabilmesi için doğru markanın tercih edilmesi kadar gerekli özenin gösterilmesi de etkili olmaktadır. Önceleri 7 veya 8 yıllık ömre sahip kombiler, günümüzde geliştirilmiş modelleri ile 20 yıla kadar kullanılabilir niteliklerde üretilmektedir. Bu durumda Güneşli Aristo kombi tamiri için en küçük sorunda bile iletişime geçerek teknik bilgiler almanız avantajlı olmaktadır. Maddi kayıplar yaşamadığınız gibi, olmadık zamanlarda da arızalanarak tüm planlarınızın alt üst olmaması için yıllık düzenli kombi bakımlarına özen göstermeniz gerekmektedir. Gerek bakımsız olması gerekse farklı nedenler ile arıza ile karşılaşılması halinde çağrı merkezimiz ile hemen iletişime geçmeniz önerilmektedir. Acil kombi servisimiz ile günün her saatinde en kısa sürede müdahale edilerek hizmet talebiniz kaliteli ve uygun fiyat kapsamında sunulmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın