0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Güneşli Airfel Kombi Servisi

518 kez okundu

Güneşli Airfel Kombi Servisi

Teknolojinin gelişmesi ve gelişen teknoloji ile yaşamın kolaylaştırılması amaçlanmaktadır. Teknolojik gelişmelerden faydalanılarak hızlı, kolay ve kaliteli hizmetlerin sunulması Güneşli Airfel kombi servisi olarak bünyemize indirgenmektedir. Sunulan hizmetin kaliteli olabilmesi için müşteri memnuniyetine önem verilmesi ciddi bir paya sahiptir. Bu konuda yılların verdiği tecrübelere dayanarak, gelişmeye ve yeniliklere açık bir duruş sergilenmektedir. Kalitede sürekliliği elde tutarken, gelişmelerde hızlı bir revize durumu uygulanmaktadır. Böylece müşterilerimizin memnun edilmesi ve kalıcı müşterilere sahip olunması gerçekleştirilerek karşılıklı güven ortamı oluşturulmaktadır. Kesintisiz iletişim sunularak, personel ve ekipman donanımına sahip olunmaktadır. 7 gün 24 saat iletişime açık olunmakta ve mesai saatleri dışında bile hizmet sunulmaktadır.

Güneşli Airfel Kombi Bakımı

Kombi bakımında ele alınan temel amaç, kombi cihazının içerisine giden toz ve kirecin temizlenmesi ve cihaz içerisinde yer alan parçaların herhangi bir sorunu olup olmadığının kontrol edilmesi olarak ifade edilebilmektedir. Yıllık iki kez en kötü ihtimalle iki kez bakım hizmetinin alınması cihazın uzun ömürlü olması ve verimli çalışmasında etkili olmaktadır. Özellikle marka ve kalite konusunda hassas olan müşterilerimizin cihaza yaptığı yatırımından faydalanabilmesi için bakım ciddi anlamda avantaj sunmaktadır. Bu konuda Güneşli Airfel kombi bakımı hizmetini ideal kalitede alabilmeniz firmamız tarafından özveri ile gerçekleştirilmektedir. Cihazın kontrolleri ve temizliğinin bitmesi ile müşterilerimizin nazarında kontrol edilmesi ve bakım hizmeti tamamlanmaktadır.

Güneşli Airfel Kombi Tamiri

Çeşitli nedenlerle arızalanan kombilerin en kısa sürede tamir edilmesi kaçınılmazdır. Bu durumda hızlı ve istediğiniz saatte hizmet alabileceğiniz Güneşli Airfel kombi tamiri kalite standartlarında sunulmaktadır. Zengin yedek parça yelpazesi ile her markanın orijinal yedek parçası mevcut olmaktadır. Acil kombi servisi ile gece veya gündüz, mesai saatlerinde ya da mesai saatleri dışında fark etmeksizin kesintisiz hizmet sunumu yapılmaktadır. Kesintisiz iletişim gerçekleştirerek müşterilerimizin memnun edilmesi sağlanmaktadır. Yerinde müdahale gerçekleştirilerek zaman kaybının önüne geçildiği gibi, profesyonel bilgi ve beceriye sahip personellerimiz ile sorunun kısa sürede tespit edilerek onarım işlemlerinin yapılması müşteri onayı ile gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin onayı alındıktan sonra çalışmalar ideal kalitede tamamlanmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın