0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Gümüşpala Kombi Servisi

475 kez okundu

Gümüşpala Kombi Servisi

Son günlerde özellikle kombi servis hizmeti verdiğini iddia eden birçok firma çıkmıştır. Fakat bu firmalar arasında işi özen ve özverili yapan sayılı firmalarda vardır. Gümüşpala kombi servisi hizmeti ile karşınızda olan firmamız bu işi en iyi yapan firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır. gerek müşteriyle olan ilişkisi gerekse işine verdiği önem ile rakiplerini kıskandıracak bir teknik bilgiyle adresinizde olan firmamızı incelemek için online sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İşimizi severek ve saygı çerçevesi içinde gerçekleştirerek sizlere her daim hizmet öncesinde güven sunmaktayız.

Kombi Bakımı

Her elektrikli eşyanızda olduğu gibi kombilerinde yılda 2 kez olmak üzere bakıma ihtiyacı vardır. Kombinizin sorunu olsun olmasın bu işlemi yaptırmanız sizlere her açıdan fayda sağlayacak ve kombilerinizden daha iyi verim almanız işlem sonunda mümkün olacaktır. Gümüşpala kombi bakımı hizmetimiz ile tüm kombi markalarındaki teknik bilgimizi de konuşturarak uygun fiyatlı bakım sağlamaktayız. Yaklaşık 20 dakika içerisinde tüm kombi ve kombi tesisatının bakımını tamamlayarak ekipçe en iyi bakım aşamalarınız kombinize uygulamış oluruz.

Kombi Arızaları Teknik Bilgi İster

Kombiler bazen sorunu olduğunu sizlere arıza kodları ile gösterir. Her kombi markası mutlaka bu arıza kodları ile tamire ihtiyacı olduğunun işaretini sizlere verir. Tabi ki her kombi sorunlarında bu arıza kodları ile karşılamayabilirsiniz. Çünkü bazı kombi sorunları kombinin tesisatıyla ilgilide olabilir. Gümüşpala kombi tamiri hizmetimiz ile karşınızda olan ekibimiz kombinizdeki tüm sorunları çok kısa bir süre içerisine deneyimleri, teknik bilgileri ile belirleyerek, uygun bir planla hizmet sunacaklardır.

Petek Temizleme

Öncelikle petek temizliğini kendiniz evde kendi kendinize hiçbir teknik bilginiz olmadan yapamayacağınızı belirtmek isterim. Değişik bir sorunla karşılaştığınızda çalışır durumda olan kombi ve kombi tesisatına zarar vermek olasılığınız yüksek olduğu için bu durum riskli olabilir. Gümüşpala petek temizleme firmamız peteklerinizde oluşan pas, kireç, kir, toz gibi kalıntıların hem içten hem de dıştan özel temizleme araç gereçleri ile temizlenmektedir. Sizlere ilk günkü performansını sunacak olan peteklerinize çok kısa süre içerisinde kavuşmanızı sağlar.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın