0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Gültepe Kombi Servisi

860 kez okundu

Gültepe Kombi Servisi

Daire ya da iş yerinde sıcak su ile ısınmayı birlikte kombin ettiği için -kombi- ismini alan bu tesisat, çok yönlü ve pratik etkiye sahip özellikleriyle 20 seneye kadar kullanılabilmektedir. Çelik, bakır, plastik ve alüminyum gibi malzemelerden üretilen kombiler çevresinde ısıya karşı dayanıksız madde olan yerlere koyulmamalıdır. Aynı şekilde hava akışının olduğu yerlere yerleştirilmesi bir süre sonra Gültepe kombi servisi başvurusu yapılmaması, sorun çıkmaması için önemlidir. Müşterilerin de bu noktada bilinçli davranması önemlidir.

Kombi Yanarken Patlama Olması

Kombi çalışırken bazen boruda tıkanma olduğu için birkaç dakika sonra mutfak ocağı patlamalı şekilde açılabilir. Bu gibi hallerde sorunun yenilenmemesi adına içeriyi hafifçe havalandırmakta ve yeni bir sorunun önüne geçilmesi için Gültepe kombi bakımı talebi gönderilmesi önerilir. Ayrıca cihazın periyodik bakım zamanı için de bir işaret anlamına gelebilir. Uzun süre açık tutmamak gerekiyor.

Filtre Tıkanması

Filtre tıkanma sorunu, boru hattındaki bazı tıkanma problemleri genelde peteklerde ısınma sorunu ile beraber gelmektedir. Bu durumda en kısa sürede Gültepe kombi arıza çağrısı yapılmalıdır. Maddi zarar yaşanmaması ve sorunun daha da büyük bir hal almaması için önemli bir konudur. Bazen üretimde meydana gelen teknik arıza nedeniyle ciddi sorunlar görülebiliyor. Kaynağı ne olursa olsun Gültepe kombi tamiri başvuruları ile hızlı ve güvenli çözüm alınması kritik öneme sahip.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın