0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Gülbağ Kombi Servisi

794 kez okundu

Gülbağ Kombi Servisi

Kombiler oldukça hassas cihazlardır ve elektrik kesintisi, toz, su gibi durumlardan etkilenebilmektedir. Bu nedenle kombinizin düzenli olarak kontrolünü yapmanız ve bakımlarını ihmal etmemeniz çok önemli olmaktadır. Kombinizle ilgili bir arıza gözlemlediğinizde vakit kaybetmeden Gülbağ kombi servisi ile iletişime geçmeniz arızanın hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayacaktır. Gülbağ bölgesinde uzman personelimizle kombi arızalarınızın giderilmesi için hizmet vermekteyiz.

Güvenilir Hizmet

Kombi, hayati tehlikelere sebep olabileceği için kombinizin bakımını güvenmediğiniz kişilere yaptırmamanız gerekmektedir. Bu nedenle Gülbağ kombi bakımı hizmetimizden faydalanarak yüzlerce müşterisinin güvenini kazanmış bir servisten hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Böylece kombinizin sağlam bir şekilde bakımının yapıldığından emin olabilirsiniz.

Garantili Parça Değişimi

Bazı durumlarda kombide arıza onarılamamaktadır ve bu nedenle parça değişimi gerekebilmektedir. Kombinizde yaşadığınız arıza durumunda Gülbağ kombi tamiri hizmeti aldığınızda kombinizin garantili bir şekilde parça değişimini sağlayarak aynı sorunun tekrar ortaya çıkması ihtimaline karşı garantili bir çözüm sunuyoruz. Böylece ileride aynı sorun tekrar çıkarsa ücretsiz bir şekilde kombinizin tamirinin yapılmasını sağlamış oluyoruz.

Petek Temizliği

Kombilerin daha verimli çalışması için peteklerin temizliğinin ihmal edilmemesi gerekmektedir. Peteklerin temizliği kombilerde oluşabilecek arızaları önleyeceği gibi doğalgaz faturalarında da ciddi kara geçmenizi sağlayacaktır. Petek temizliği fazladan masraf gibi görünse de sonradan elde edeceğiniz avantajlar için oldukça küçük bir gider olarak düşünmeniz gerekmektedir. Hala petek temizliğinizi yaptırmadıysanız bizi arayarak Gülbağ kombi petek temizliği hizmetimizden faydalanmanızı öneririz.

Arızalara Hızlı Çözüm

Kombinizde oluşabilecek arızalarda hızlı bir şekilde çözüm bulunması çok önemlidir. Bu da ancak kaliteli bir servis tarafından gerçekleştirilebilecek bir işlemdir. Siz de kaliteli ve hızlı bir şekilde Gülbağ kombi arıza hizmeti almak istiyorsanız mutlaka servisimizi aramanız gerekmektedir. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın