0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Fenerbahçe Kombi Servisi

1035 kez okundu

Gerek teknik açıdan gerekse hizmet kalitesi noktasında rakipsiz olmanın avantajlarını kullanan firmamız Fenerbahçe kombi servisi kapsamında tüm mahallerde hızlı hizmet imkânı sunmaktayız. En güvenilir ve sağlıklı ısınma şekli olan doğalgaz için gerekli olan kombilerin belli aralıklarla yaptırılması gerekli olan tüm bakımlar firmamız tarafından uygun fiyat aralıklarında sunulurken aynı zamanda onarım ve tamir durumlarında da ekiplerimiz tam kalite hizmet sağlamaktadır. Bu kapsamda 7/24 çalışmanın yanı sıra acil mobil araçlarımızda hızlı bir şekilde ev veya ofislerinizde Fenerbahçe kombi servisi kapsamında hizmet vermektedir. Bunun için müşteri hizmetleri numaramızla irtibat kurulabilmektedir.

Kombi Arızaları

Maliyet açıdan en iyi ısınma seçenekleri arasında bulunan kombilerin 6 aylık süre kapsamında en az bir kere bakımdan geçmesi gereklidir. Periyodik olarak bakım ve kontrollerinin yapılması durumunda hiçbir arıza ve sorun olması söz konusu olmamakla birlikte performans düşüklüğünün ihtimali de yoktur. Bununla birlikte ortaya çıkabilecek çeşitli kombi arızalarında deneyimli ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Fenerbahçe kombi arıza başvurularının hemen sonrasında hızlı bir şekilde belirtilen adrese ulaşılmakla birlikte teknik açıdan gerekli hususların yanında yedek parça alanında da firmamız kalitesini ortaya koymaktadır. Çok kısa bir süre içinde arızaların giderilmesi yapılırken kombinin markası ve modeli de önemli rol oynamaktadır. Parça ve sistem işleyişi bakımından birbirinden farklı olmasından dolayı tüm arıza giderme hizmetlerimiz marka esasına uygun olarak verilmektedir. Böylelikle çok daha kolay bir şekilde arızaların giderilmesi sağlanmaktadır. Çözüm odaklı hizmet sunan firmamız 7/24 kombi arıza destek hizmeti vermektedir.

Acil Kombi Servisi

Bilhassa kış aylarında çok daha etkin bir şekilde kullanılan kombilerin aniden bozulabilmesi imkân dahilindedir. Bundan dolayı sunduğumuz Fenerbahçe acil kombi servisi sayesinde her zaman hizmetinizdeyiz. Hiçbir şekilde bekleme yapmanıza gerek olmadan aynı gün içinde kombinin tüm sorunları giderilmekle birlikte parça değişimleri de dahil olmak üzere gerekenler yapılmaktadır. Böylelikle soğuk günlerde ısınma sorunu çekilmesine de gerek kalmamaktadır.

Petek Temizliği

Düzenli olarak bakımlardan geçmesi gerekli olan tek unsurun kombiler olmadığı bilinmektedir. Bununla birlikte çok önemli işleve sahip olan peteklerinde ısınma özelinde önemi büyüktür. Yeterince ısınılmamasının en büyük nedenlerinden bir tanesi olan peteklerin belli zamanlarda temizlikten geçmesi gerekir. Firmamız tarafından sağlanan Fenerbahçe kombi petek temizliği ile birlikte mekânda bulunan tüm peteklerin içleri temizlenmektedir. Kış aylarının başında yapılması çok daha uygun olmakla yılda bir sefer yapılması da yeterlidir. Peteklerin temiz olmasıyla ısının çok daha kolay bir şekilde ortaya çıkması sağlanırken ev veya iş yerlerinde bulunan odaların çok daha hızlı ve etkili bir şekilde ısınması da beraberinde gelmektedir. aksi durumlarda kombinin derecesinin yükseltilmesiyle maliyetlerin katlanması da problem yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Ancak yine de temiz olmayan peteklerin tam olarak ısınabilmesinin söz konusu olmadığı bilinmelidir. Fenerbahçe kombi petek temizliği kapsamında özel ekiplerimiz gerekli teknik destekle birlikte peteklerin tümünün temizliği yapmaktadır. Petek içinde bulunan kirli suların tamamı çıkarttırdıktan sonra peteklerin çok daha yüksek performansta çalışması da mümkün olmaktadır. Bu işlem sonrasında kombinin çalıştırılmasıyla ısınma süresi de kontrol edilmektedir. Temiz peteklerin ısıyı çok daha kolay aldığı ve temiz suyla ısınma özeliğini kullandığı görülmektedir. Aynı zamanda çok düşük seviyelerde açık olan kombilerin yeterli olması da enerji tasarrufunu beraberinde getirmektedir. Çok daha düşük maliyetlere sahip petek temizliği servisimizden istenilen zaman diliminde yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

Kalitenin adresi olmanın yanı sıra kombi ve petek dışında tüm doğalgaz tesisatının bakım ve onarımları da ekiplerimiz tarafından yapılan hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir. Farklı yapısal değişikliklere sahip olmasının da işlemlerde herhangi bir engeli olmadığı gibi ekiplerimiz tesisat dizilimlerinden kaynaklanan problemlerin çözümlerini de ortaya koymaktadır. Fenerbahçe doğalgaz tesisat tamiri kapsamında yapılan tüm bakım ve onarım işlemlerinde profesyonelliğin gerekliliklerine uygun bir tesisat hizmeti vermekteyiz.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Teknik ve kaliteli hizmet anlayışının yanında makul fiyat avantajları da firmamızın tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Bununla birlikte müşteri odaklı çalışma düzeyine sahip olan firmamız her an hizmet verme kapasitesiyle de hızlı çözüm önerileri sağlamaktadır. İrtibat kurulmasından dakikalar sonra kombi bakımları sonlandırılabildiği gibi tüm kombi arızaları da hızlı bir şekilde geçici değil, süresiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Fenerbahçe kombi servisi hizmetlerimiz sayesinde çok daha büyük maliyetlerin ortaya çıkmasına izin verilmezken işlemlerin süre anlamında kısa sürmesi de ısınma gibi önemli bir ihtiyaçtan mahrum kalınmasını da ortadan kaldırmaktadır. Yapılacak hizmet kalitesinin akabinde ortaya hiçbir sorun çıkmamakla birlikte kombi arızalarının giderilmesinde tespit işlemleri de teknik destek sayesinde tam isabetli olmaktadır. Tespit sonrasında onarımların yapılması ise çok daha kolay bir hale gelmektedir. Aynı zamanda yedek parça gibi durumların tedarikleri de firmamızın aynı gün içinde kombi arızalarının giderilmesinde başlıca etkendir.

Kombi Bakım Hizmetimiz

Çeşitli sebeplerle kullanılmasının yanında çok daha büyük avantajları beraberinde getiren kombilerin her yıl iki defa olmak üzere bakımdan geçmesi gerekmektedir. Profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekli olan bu tür bakımlarda kombilerin kullanım durumları ve yapısal farklılıkları da bilinebildiği gibi gerekli olan tüm bakımları da yapılarak temizliği sağlanmaktadır. Firmamız aracılığı ile alınan randevu sonrasında Fenerbahçe kombi bakımı uygun tarihlerde sunulmaktadır. Kombinin sorunsuz çalışması için gerekli olan bakımların aynı zamanda maliyet hesaplarına etkisi de büyüktür. Herhangi bir nedenden dolayı bakımdan geçmeyen kombilerin zaman içinde performans düşüklüğü yaşadığı bilinmektedir. Mekânın ısıtılmasında yaşanan zorluktan dolayı derece yükseltilmesine sebebiyet verilmektedir. Bu durum sonrasında ise faturanın çok daha kabarması gibi olumsuz bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Ancak firmamız tarafından yapılan bakımlar sonrasında kombilerin istenilen seviyeden çok daha iyi olacağı da garanti edilmektedir. Kombi bakımlarımızda öncelikle kombi marka ve modeli önemli olmaktadır. Eski model olan bacalı kombilerin bakımlarında çok daha detay bir temizlik gerekebilmektedir. Bilhassa kombi ile birlikte bacanın tamamının temizlenmesi de ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu işlem neticesinde bacada tıkanıklık yaşanması da ortadan kalkan sorunların başında gelmektedir. İşlem süresi olarak duruma göre değişkenlik olabilse de kombilerin kontrolleri ve çalışma düzeni de en sonunda ekiplerimiz tarafından bakılmaktadır. Yoğuşmalı kombilerde ise su haznesi dışında filtre temizliği yapılmaktadır. Su sızdırma olup olmadığı da kombinin verimi açısından gerekli bir kontrol olmaktadır. ısınma ve sıcak su performanslarının düşüklüğü de kapsamlı bir temizlikten sonra giderilmektedir. Fenerbahçe kombi servisi ile kombinin temizlenmesi sonrasında çalışma düzenine bakılmaktadır. Kombinin verimli olması dışında peteklerinde tam olarak temiz olması ısınmanın çok daha kolay ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Kirli suya sahip peteklerin olması durumunda kombinin bakımı yeterli olmamaktadır. Ekiplerimiz tarafından yapılan kontroller sonrasında ortaya çıkabilecek sorunlu parçaların değişimleri de mümkün olabilmektedir. Kullanımı yeterli performans vermeyen parçalar aynı gün içinde değiştirilmektedir.

Fenerbahçe Servis Kolaylığı

Son derece yüksek düzeyli hizmet sunan firmamız Fenerbahçe kombi bakımı alanında geniş bir alanda varlığını devam ettirmektedir. Sorunların çözümlerinin hızlı olması ve genel çerçevede değerlendirilmesi de çok daha fazla talep alınmasını beraberinde getirmektedir. Sizlerde firmamızla iletişime geçerek kombilerin tüm bakım ve arızalarını giderebilirsiniz. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın