0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Fatih Vaillant Kombi Servisi

331 kez okundu

Fatih Vaillant Kombi Servisi Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kullanılan kombiler günümüz ısıtma araçları arasında en önde gelmektedir. Temiz ve gürültüsüz bir kullanım sunması kadar kullanıcıdan bağımsız çalışma özelliği ile ön plana çıkan cihazlar için gerekli bakım, onarım, petek temizliği ve diğer çalışmalar Fatih Vaillant kombi servisi hizmetleri çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Her türlü hizmet talebi için çağrı merkezlerimizi aramanız ve hizmet talebinde bulunmanız yeterli olmaktadır. Ayrıca bilgi sahibi olmak istediğiniz konularda yine çağrı merkezlerimiz aracılığıyla uzman teknik ekiplerimizle görüşerek bilgi alış verişinde bulunmanız sağlanmaktadır.

Başlıca Kombi Arıza Nedenleri

Kombi kullanımında kullanıcı hataları, kurulum hataları, teknik hatalar,  çevresel etkenler başta olmak üzere çeşitli kombi arıza nedenleri bilinmektedir. Ayrıca kullanıcıların yanlış kullanımlarından meydana gelen kombi arızaları da sıklıkla karşılaşılan kombi arıza durumlarını göstermektedir. Bu arızaların minimize edilmesi için Fatih Vaillant kombi arıza bakım ve diğer hizmetlerden yararlanmanız iyi bir firma tercihi ile avantaj sağlamanıza olanak tanır. Ayrıca kombiler için alacağınız tüm hizmetlerde tercih edilen firmanın yetki belgesine sahip olması gerektiğini unutmamanız fayda sağlayacaktır. Belli başlı kombi ayarlarını bilmeniz ve kombi kullanımında yanlış yapılan durumları öğrenmeniz kombinin verimli çalışması ve kullanım ömrü için faydalı olacaktır.

Kombi Arızalarının Önlenmesi İçin Ne Yapılmalı?

Kombi arızalarının önlenmesi ve cihazın yıpranmamasını sağlamak için başta hizmet alınacak firma tercihi olmak üzere kombi bakımlarının ve petek temizliğinin zamanında yapılması gerekecektir. Kombilerin kullanım dönemlerine göre daha yoğun kullanıldığı kış aylarına bakımları yapılmış olarak girilmesi arıza durumlarını azaltmaktadır. Kombi bakımları esnasında arızaların tespit edilip onarılması ve önlenmesi için yapılan bakımlar arızaların oluşmasını önemli ölçüde yok etmektedir. Aynı şekilde Fatih Vaillant kombi petek bakımı çalışmasının da vaktinde yaptırılması peteklerin tıkanmasını ve ısıyı verimli bir şekilde yaymasını sağlamaktadır. Tesisatın temizliği, kirlenen suyun temizlenmesi, su basıncının ayarlanması, kombinin yanma durumunun kontrol edilmesi, sıcak su kontrollerinin yapılması ve filtrelerin temizlenerek sıcak su akışının kontrol edilmesi arızaların önünü kesmektedir.

Kombi Arıza Çözümleri

Karşılaşılan kombi arızaları için hizmet talebinde bulunmanız durumunda alanında uzman ekiplerimiz hemen harekete geçmekte ve arıza durumlarının kontrollerini yapmaktadır. Kombi bakımı yapılarak öncelikle arızanın kaynaklanma nedeni araştırılmaktadır. Tespit edilen arıza için gerekli onarım yolları düşünülerek uygun çözümler müşterilere sunulmaktadır. En uygun çözümün belirtilmesi ve müşterilerin onayına göre Fatih Vaillant kombi tamiri için çalışmalar başlatılmaktadır. Kombi bakımı ve tamiri için tüm kombi markalarına uygun orijinal parçalara sahip olunmakta ve kaliteli hizmet kapsamında çalışmalarda bu orijinal parçalar kullanılmaktadır. Kombi bakımlarının periyodik olarak yaptırılmaması cihazın arızalanmasına etki ettiği kadar ciddi arızaların oluşmasına da sebep olabilmektedir. Bu durumlarda bazen cihazın yerinde müdahale edilmesi yeterli olmayabilir ve atölyelerde çalışmalara devam edilebilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın