0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Fatih Lambert Kombi Servisi

370 kez okundu

Fatih Lambert Kombi Servisi İnsanların günlük hayatlarında kullandıkları çağımızın gerektirdiği elektronik aletler her açıdan hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bu elektronik aletlerin arasında elbette kombiler üst sıralarda yer alır. Her mevsim mutfaklarda kullandığımız kombiler, kış aylarındaysa sıcak su kullanımından tutun da ısıtma işlevine kadar hayatlarımıza konforu ve rahatlığı getirmektedir. Günümüzde kombiler sadece evlerde değil işyerlerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Firmamız Lambert firmasına ait kombilerin bakım ve onarım işlerini yapmaktadır. Fatih Lambert Kombi Servisi olarak yıllardır İstanbul Fatih’te alanında profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Kombiler evlerimize yada işyerlerimize montajı yapıldıktan sonraki senelerde düzenli bakımının yapılması gereken cihazlardır. Belirli aralıklarla kombilerin bakımının yapılması hiç kuşkusuz kombinin verimliliğini ve ömrünü uzatacaktır.

Lambert Kombilerde Oluşabilecek Arızalar Nelerdir?

Hiç kuşkusuz kullanılan elektronik cihazlar belli bir süre sonra eskisi gibi iyi çalışamaz hale gelmektedir. Kullandığımız elektronik aletlerin bakımını ve temizliğini yapmadığımızda zamanla cihazlarımızda eski performansı bulamayız. Kombilerde tıpkı böyledir. Altı ayda bir yada her sene düzenli olarak bakımını yaptırmadığımız zaman ısıtma kapasitesi düşerek evlerimizi veya kullandığımız mekânı ısıtmayacaktır. Dolayısıyla gereksiz elektrik tüketimi oluşacak ve verim alınamayacaktır. Bu da demek oluyor ki kombilerin bakımını düzenli olarak yaptırmamız gerekir. Kombilerin açma kapama düğmelerinin zaman içerisinde bozulması muhtemelen elektronik bir sorun olup, bu konuda bilgisi olmayan kişilerin kombiye müdahale etmesi sorunun daha fazla büyümesine neden olur. Böyle durumlarda firmamızla iletişime geçmeli ve gerekli desteği firmamızın personellerinden almalısınız. Fatih Lambert Kombi Tamiriolarak internette arama yaptığınızda firmamızın iletişim numarasını görebilirsiniz.

Kombilerde Petek Temizliği Nasıl Yapılır Ve Neden Önemlidir?

Kombilerin daha iyi ısı verebilmesi için belirli zamanlarda peteklerinin temizlenmesi gereklidir. Bu temizlik aynı zamanda peteklerde oluşan tıkanıklığın giderilmesine yardımcı olacaktır. Kullanıldığı süre içerisinde peteklerde toz ve kir oluşabildiğinden düzenli yapılan bakımlar sayesinde insan sağlığını da korumuş oluyoruz. Çünkü peteklerde biriken toz, kir insan sağlığını ciddi boyutlarda etkileyerek kişinin nefes almasında zorluk çekmesine neden olabiliyor. Özellikle astım hastası olan kişilerde düzenli olarak petek temizliğinin yapılması şarttır. Petekleriniz petek yıkama makinelerimizle yıkanarak steril hale getirilir. Kombilerinize hangi aralıklarla bakım uygulamanız konusunda gerekli bilgiyi Fatih Lambert Kombi Petek Bakımı olarak yaptığımız hizmet sırasında personellerimize danışabilirsiniz. Her türlü sorularınız için firmamızdan dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Lambert Kombi Firmamızdan Profesyonel Destek Alın

Kombilerin genel temizliği, bakımı, tamiri, montajı gibi hususlarda Kombi sektöründe uzun yıllardır uzman bir ekiple yoluna devam eden firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Kombileri kullanacağınız alanlara gelip takıyor ve genel bakımını sağladıktan sonra sizlerin kullanımına sunuyoruz. Kombinizde herhangi bir arıza meydana geldiğinde Fatih Lambert Kombi Arıza teknik desteğini sağlayarak adresinizde kombinizin arıza tespitini oluşturuyoruz. Uygun olması halinde arızayı yerinde çözüme kavuşturuyoruz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın