0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Fatih Kombi Tamir

229 kez okundu

Fatih Kombi Tamir Makine teknolojileri arasında yer alan kombiler hayatımızı kolaylaştıran nitelikleri ile zahmetsiz bir kullanım sunmaktadır.Soba ve benzeri ısınma araçlarından ayrılan birçok yönü olmakta ve her açıdan daha avantajlı ve konforlu olmaktadır. Bu nedenlerle de tercih edilirliği artmaktadır. Kombi kullanımının artması ileFatih kombi tamir hizmeti başta olmak üzere alınan kombi hizmetlerinde de artış görülmektedir. Kombi kullanımında kombi bakım hizmeti ve petek bakımı hizmetlerinin alınması kombi arızaları konusunda ciddi bir öneme sahip olmaktadır. Kombi bakışlarının periyodik olarak alınması kombi arızalarının önüne geçilmesini sağlamakta ve ekstra masrafların yapılması engellemektedir.

Kombi Arızaları ve Kombi Arıza Nedenleri

Kombi kullanıcılarının kombi kullanımına bağlı olarak yılda bir kez kombi bakışlarının yaptırılması gerekmektedir. Aksi halde kombi arızaları baş göstermeye başlayacaktır. Kombi arızalarının altında yatan nedenlerin başında kombi bakımlarının ihmal edilmesi gelmektedir. Diğer taraftan kullanıcı hataları, kurulum hataları, ani elektrik kesintileri gibi çevresel etmenler, tesisat suyunun fazla basılması, donma, yanlış konumlandırma ve benzeri kombi arıza nedenleri bulunmaktadır. Bu arıza nedenleri ile gerçekleşen kombi arızaları için Fatih kombi tamirhizmetini talep etmeniz etkili çözümler sağlayacaktır.Kombi arızaları, kombinin çalışmayı durdurması, ısıtma yapmaması, peteklerden ses gelmesi, ateşleme yapmaması, sıcak su akışının gerçekleşmemesi gibi çeşitli ve ciddi sorunlarla kendini göstermektedir.

Kombi Arıza Çözümleri

Kombi arızaları ile karşılaşıldığında çağrı merkezlerimiz aracılığı ile iletişime geçmeniz ve servis kaydı oluşturarak hizmet talep etmeniz en doğru seçenek olacaktır. Özellikle kombi arızaları da elektrik bağlantısının olup olmadığının kontrol edilmesi, kombi derecesinin kapalı ya da düşük olunmadığından emin olunması, su basınç ayarının kontrol edilmesi ve kombi bakımlarının kısa süre içinde yapılmış olması gibi durumlar haricinde Fatih kombi tamir hizmeti için profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Sorunların çözümü için etkili ve kaliteli çalışmaların gerçekleştirilmesi cihazın ve sizin güvenliğiniz açısından önem taşımaktadır. Kombi tamiri konusunda son teknoloji ürünler kullanılmakta ve son derece eğitimli ve deneyimli ekipler ile çalışılmaktadır. Kombi kullanımı ile ilgili merak ettikleriniz, tasarruf etme konusunda ayrıcalıklı kombi kullanım yöntemleri ve daha birçok konuda gerek çağrı merkezimiz gerekse yüz yüze görüşmelerde detaylı bilgi akışı yapılmaktadır.

Kombi Bakımı ve Kombi Tamiri

Kombi kullanıcılarının dört mevsim sıcak su kullanımına ve kış mevsiminde gereken sıcak ortama sahip olması aynı zamanda cihazdan beklenen performansta çalışabilmesi ile gerçekleşmektedir. Verimli ve fabrikasyon değerlerinde bir çalışma potansiyeline sahip olması beklenen kombilerin yıllık kombi bakımlarının yaptırılması gerekli olmaktadır. Yıllık kombi bakımı yapılan kombilerin hem detaylı temizliği gerçekleştirilmekte hem de bağlantı noktalarında herhangi bir arıza durumunun varlığı kontrol edilerek Fatih kombi tamir hizmeti de gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımı arızaların büyümesini engelleyerek sadece maddi anlamda bir avantaj sağlamakla kalmaz aynı zamanda gaz kaçağı sonucu patlama gibi durumlarda da erken tespit ve önlem sağlamaktadır.

 

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın