0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih Kombi Servisi

4069 kez okundu

Fatih Kombi Servisi

Fatih’te kombi ve doğalgaz ile ilgili her türlü tamir, teknik servis ve bakım işlerini yapıyoruz. Hayatımızı kolaylaştıran, ev ve işyerlerimizde sıcak su, mutfak tüpü ve ısınma amaçlı kullandığımız doğalgaz ile ilgili her türlü yardım ve destek için sizlere nitelikli ve ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Doğalgaz Tesisatı Ve Kombi

Doğalgaz çevre dostu ve ekonomik bir şekilde günlük yaşamımızda ihtiyaç duyduğumuz işlerimiz için kullandığımız bir yakıttır. Binalara döşenen tesisatlar ve doğalgazın kontrolünü sağlayan kombiden oluşan doğalgaz sistemi sayesinde günlük rutinlerimizi ekonomik ve güvenli bir şekilde sağlamaktayız. Ancak zaman zaman tesisat, radyatör ve kombilerde görülen teknik aksaklıklar nedeniyle ısınma problemi yaşamakta, bazen de bozulan kombiler nedeniyle doğalgazı kullanamamaktayız. Bu tür arıza ve destek gereken durumları Fatih kombi servisi olarak kısa sürede çözüme kavuşturarak hayatlarınızı kolaylaştırmaktayız.

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımına ilişkin en sık karşılaşılan problem kombi arızalarıdır. Kombi arızaları kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından incelenerek çözülmesi gereken sorunlardır. Çünkü kombi oldukça hassas bir cihazdır. Hem doğalgaz hem de elektrik kullanarak çalışan kombiler ile ilgili her türlü yardım ve destek için Fatih kombi servisi olarak biz hizmete hazırız.

Kombi Arıza

Kombi ile ilgili bir arıza yaşadığınız zaman ilk olarak yapmanız gereken şey kombide yer alan basınç düzeyini kontrol etmek olacaktır. Eğer basınç ile ilgili bir problem yoksa profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Örneğin kombinin çok gürültülü çalışması, çalıştığı halde petekleri ve suyu ısıtmaması gibi problemler, kombide görülen hata kodları gibi arızalar için size İstanbul’da en iyi şekilde hizmet veren Fatih kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla hızlı ve nitelikli hizmet veriyor, her marka kombi için yedek parçalar temin ediyor ve hizmetlerimizi firmamızın garanti kapsamı altına alıyoruz.

Fatih Kombi arıza ve bakımları ile ilgili nitelikli personeller ve üst düzey ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız kısa sürede sorununuzu tamamen çözmektir. Yaptığımız her işin arkasındayız; bu nedenle de şimdiye dek çalıştığımız bütün müşterilerimiz tarafından en iyi hizmet aldıkları yönünde değerlendirildik. Müşteri memnuniyetini esas alan servisimiz ve uzman ekiplerimiz ile siz de yaşadığınız her türlü sorun için güvenle bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakımı Gerekli Midir?

Yılda iki kez yapılması gereken kombi bakımı pek çok kişi tarafından gereksiz bir masraf olarak görülmekte ve bu nedenle ihmal edilmektedir. Ancak maalesef bu yanlış bir kanıdır. Çünkü kombi de diğer tüm elektronik cihazlar gibi bakım gerektirmektedir. Fatih kombi bakımı yapan bir firma olarak bakımı düzenli olarak yapılan kombilerin daha az arızalandığını söyleyebiliriz. Çünkü bakım esnasında cihazın gerekli kontrolleri yapılmakta ve yeni mevsime, yeni kullanım fonksiyonlarına hazır olup olmadığı kontrol edilir.

Kombi bakımı için Fatih kombi bakımı yapan firmalar içinde en ekonomik fiyatları veren ve en nitelikli bakım yapan firma olan bize başvurmanız için pek çok sebep var:

-   Uzman ve sertifikalı personeller ile çalışıyoruz.

-   İş sağlığı ve güvenliğini esas alıyoruz.

-   Her zaman ve her yere hizmet götürüyoruz.

-   Bakımını yaptığımız ürünleri firmamız garantisi altına alıyoruz.

-   Her marka ve her türden kombi bakımı ve tamiri yapıyoruz.

Siz de üstün hizmeti ekonomik fiyatlarla sunan Fatih kombi bakımı sayesinde cihazınızın üst düzey performans ile ve daha ekonomik biçimde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Neticede bakımlı bir kombi daha az yakıt kullanarak daha yüksek ısınma performansı sağlayacaktır.

Kombilerinizin her türlü bakımı ve tamiri için Fatih Kombi tamiri talebinde bulunabilir, uzman personelimizin gelerek kısa sürede sorununuzu çözmesini isteyebilirsiniz.

Acil Kombi Servisi

Haftanın her günü ve günün her saati sizlere hizmet verdiğimizi söylemekten gurur duymaktayız. Gezici ekiplerimiz sizlerin ihtiyaç duyduğu her gün ve her saat her türlü kombi arızası için kısa sürede gelerek sorununuzu çözmektedir. Yalnızca birkaç saatlik bir kombi arızası bile sizin günlük yaşamınızı sekteye uğratmaya yeter! Çünkü arızalanana bir kombi peteklerinizi ısıtmayacak, sıcak su sağlamayacaktır. Bu gibi sorunlarla siz değerli müşterilerimizin sıkıntı yaşamasını engellemek amacıyla oluşturduğumuz Fatih acil kombi servisi ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kombiniz ile ilgili yaşadığınız herhangi bir olumsuzlukta bize ulaştığınız zaman deneyimli ekibimiz sizi arızayı keşfetmemizi sağlamak için yönlendirecektir. Sizden aldığımız bilginin ardından olası arızaları değerlendirerek ihtiyaç duyulacak ekipmanları hazırlamakta ve en kısa sürede size ulaşmaktayız. Acil durumlarda vakit kaybetmemek için yaptığımız bu uygulama sayesinde kombideki arıza sizi olumsuz etkileyene kadar tamiri çoktan yapmış oluyoruz.

Doğalgaz Tesisat Tamiri

Doğalgaz tesisatınız ile yaşadığınız bir problem olduğu zaman da buradayız! Ekiplerimiz doğalgaz tesisatı, kombi ve petekler konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede size her türlü tesisat tamiri garantisi vermekteyiz!

Doğalgaz tesisatınız ile yaşayabileceğiniz temiz su tesisatı ya da pis su tesisatı gibi arızalar için Fatih doğalgaz tesisat tamiri yapan en iyi firmaya, yani bize ulaşabilirsiniz.

Petek Temizliği

Petek temizliği, iyi çalışan bir doğalgaz tesisatının en önemli parçalarından biridir. Peki, petek temizliğine neden ihtiyaç duyulur?

Petekler sıcak su sirkülasyonu sağlayan elemanlardır; bu sirkülasyonda yer alan su şehrin şebeke suyu olduğu için zamanla kireç ve balçık benzeri oluşumlar peteklerde birikir. Bu da kombiyi yüksek derecede çalıştırmanıza yüksek faturalar ödemenize rağmen ev ve işyerlerinizin yeterince ısınmamasına neden olmaktadır. Bu denli bir enerji kaybı yaşıyorsanız peteklerinizin temizlenme zamanı gelmiş demektir; Fatih Kombi petek temizliği ile kısa sürede tertemiz ve iyi ısınan peteklere kavuşursunuz. Yüksek kalitede ve çevreye zarar vermeyen deterjanlar ile kısa sürede peteklerinizin içinde yer etmiş kirleri ortadan kaldırıyoruz. Petek temizliği hizmetimizi de diğer hizmetlerimiz gibi firma garantisi kapsamına alınır.

Doğalgaz tesisatınızı ve kombinizi yüksek performans ile kullanmak için lütfen bizimle iletişime geçin. 


 

Fatih Kombi Servisi

Isınma sitemi olarak hayatımıza giren ve hem ısınmamızı hem de dört mevsim sıcak su ihtiyacımız karşılayan kombiler oldukça zahmetsiz bir kullanım sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile hayatımızdaki kolaylıkların artması ve hayatımızı kolaylaştıran yeniliklerin gerçekleşmesi sahip olacağımız ürün ve hizmetler ile gözler önüne serilmektedir. Ev iş yerleri başta olmak üzere kurum ve kuruluşlarda yoğun olarak kullanılan kombilerin her türlü hizmeti için Fatih kombi servisi cevap vermektedir. 7/24 iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile kombi hizmetleri kapsamında bilgi alabilir, servis kaydı oluşturarak hizmet talebinde bunabilirsiniz. Ayrıca uzaktan bağlantı ile çözülebilecek arıza durumlarında canlı destek alarak sorunların çözülmesi sağlanmaktadır.

Kombi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi kullanıcılarının dikkat etmesi gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Bunların başında hizmet alınacak firma tercihi gelmektedir. Daha ucuza hallederim düşüncesi ile gerekli belgelere sahip olmayan firmalara itibar etmemeniz Fatih kombi servisi gibi tercihinizi alanında uzman ve profesyonel hizmet sunan firmalardan yana kullanmanız faydanıza olacaktır. Ayrıca kombi kullanımı için kurulum yapacağınız konum balkonda olacaksa cihazın konumlanmasını bir dolap içine yapmanız çeşitli arızalardan korunmasını sağlayacaktır. Diğer taraftan kombiyi tasarruf etme amacıyla açma/kapma yapmanız ya da sabah evden çıkarken boşa çalışmasın diye tamamen kapatmanız eve döndüğünde hızlı ısınma ihtiyacına göre daha fazla yakıt tüketimine neden olacaktır. Soğumuş bir alanın ısınması daha fazla enerjiye neden olmaktadır. Diğer bir önem arz eden konu ise kombilerin yıllık bakımlarının mutlaka yaptırılması durumudur. Yıllık bakımı yapılmayan kombiler çeşitli arızalara karşı korumasız ve hazır bulunmaktadır. Bu nedenle kombi bakımlarına gereken önemi vermeniz birçok avantaj sunmaktadır.

Kombi Bakımı Avantajları

Kombi bakımlarında oluşmaya başlamış ya da oluşmaya yatkın arızalar tespit edilerek hemen onarımı yapılmaktadır. Kombi bakımı yapılan cihaz birçok arıza durumuna karşı direnç kazanacaktır. Enerji sarfiyatı azalırken çalışma potansiyeli yüksek olacaktır. Cihazın kullanım ömrüne etki ederek daha uzun yıllar kullanılabilir niteliklere sahip olacaktır. Kombi bakımları Fatih kombi servisi hizmetleri içerisinde yer almakta ve ilkbahar veya sonbahar aylarında yapılması faydalı bulunmaktadır. İdeal ısı seviyesine ulaşılması ve tüm peteklerin aynı verimde çalışması sağlanmaktadır. Tüm petekler aynı derecede sıcaklık sağlarken dengeli ısınmaya ulaşılmaktadır. Kombi bakımları ansızın oluşacak arızaları ortadan kaldırarak günlük hayatınıza çeşitli sorunların karışmasını da engellemektedir.

Kombi Petek Bakımı Önemi

Kombi bakımları ne kadar önemli ise yapılma zamanı gelmiş kombi petek bakımı da o kadar önem taşımaktadır. Radyatörlerin tıkanması, filtrelerin kirlenmesi, peteklerin ısınmaması gibi sorunlar kombiden alacağınız hizmeti yok etmek anlamına gelmekte ve beraberinde birçok arızaya davetiye çıkarmaktadır. Bu durumlar ile karşılaşmamak ve cihazınızın yıpranmasını engellemek için Fatih kombi servisi hizmetlerinden zamanında faydalanmanız avantaj sağlayacaktır. Yaşam alanlarınızın kesintisiz ve sorunsuz ısınması kadar yaktığınız kadar ödeme durumu kombi bakımı ve petek bakımlarınızı yaptırmanız halinde normal seyredecek aksi halde almadığınız hizmetlere karşı kabarık faturalar ödemeniz gerekecektir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın