0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih Kombi Arıza

98 kez okundu

Fatih Kombi Arıza Kombi kullanımında gerçekleşmiş ya da gerçekleşmesi muhtemel arızaların önceden tespit edilmesi ciddi arızaların önüne geçilmesinde ve maddi manevi birçok problemin önlenmesini sağlamaktadır. Bu nedenle Tercih edilecek firmanın sektördeki yeri ve çalışmalarına verdiği önem son derece önem taşımaktadır. Kurulumdan itibaren kombi için geçerli olacak tüm çalışmalarda kaliteli bir hizmet sunumu birçok avantajı beraberinde getirecektir. Tıpkı Fatih kombi arıza ve bakım çalışmalarının birçok arızanın önüne geçeceği gibi firmanın sunduğu çalışmaların yeterli olması da bu denli önem arz etmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren ve sunduğu çalışmaları bu hedefle yürüten firmalar firmamız gibi aynı zamanda uygun fiyat garantisi de sunmaktadır.

Başlıca Kombi Arızaları

  • Kombi çalışmıyor,
  • Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor,
  • Peteklerin üstü sıcak altı soğuk,
  • Peteklerden ses geliyor,
  • Filtre çok sık kirleniyor,
  • Petekler su kaçırıyor veya akıtıyor,
  • Uzakta kalan petekler ısınmıyor,
  • Kombi ateşleme yapmıyor,
  • Kombi patlamalı yanıyor,

Kombi çalışıyor ama sıcak su akmıyor ve daha genişletilebilir Fatih kombi arıza durumları söz konusu olmaktadır. Bu arızaların geneli kombi bakımlarının düzenli olarak yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Yılda bir kez kombi bakımının yapılmasının gerekliliği ve önemi uzmanlar tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. Bu arızalar için basit çözümler ile sorunlar yok edileceği gibi ciddi arızalar da meydana çıkabilmektedir. Bu nedenle profesyonel destek alınması en doğru karar olmakta ve mutlaka çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kombi Arıza Çözümleri

Kombi arızalarına göre kombi çözümleri mevcut olmaktadır. İlk olarak müdahalede bulunabileceğiniz durumlar için gerekli kontrolleri yapmanız faydalı olabilmektedir.

Kombi çalışmıyor: Kombinin elektrik bağlantısı kontrol edilmeli, su basıncı kontrol edilmeli ve ortalama 1,5 bar olmalı veya 2 barı geçmemeli, kombinin sigortası veya gaz vanası kaplı mı kontrol edilmeli ve reset atmanız gerebilmektedir. Bu durumlar sorunu çözmez ise iletişime geçmeniz gerekecektir.

Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor: Isı ayarı düşük mü bakılmalı, dönüş hattında yer alan filtre tıkanmış olabilir kontrol edilmeli, radyatör giriş/çıkış vanaları açık mı bakılmalı, petekler ve boru hattı kirlenmiş olabilmekte veya teknik bir orun mevcut olabilmektedir. Çözüm için Fatih kombi arıza hizmetinden faydalanmanız ve gerekli çözümlerin yapılması gerekli olmaktadır.

Kombi çalışıyor ama sıcak su akmıyor: Soğuk su sıcak su hattına karıyor veya ısınan su kalorifer sistemine karışıyor olabilmektedir. Kombinin sıcak su sağlayan cihazlarında problem olabilmektedir.

Kombi ateşleme yapmıyor veya patlamalı yanıyor: Ateşleme parçalarında veya voltajdan kaynaklı sorunlar olabilmektedir. Fan motoru arızalanmış olabilir. Gaz vanası kapalı olabilir. Reset atılması çözüm sağlayabilir. Teknik destek alınmalıdır.

Kombi su akıtıyor: Genleşme tankı veya su doldurma vanası arızalanmış olabilir, su basıncı yüksek olabilir veya tesisat ile ilgili arızalar oluşmuş olabilirFatih kombi arıza ekibinden teknik destek alınmalıdır.

Petekler ile ilgili veya diğer karşılaşılan arızalar ve bahsettiğimiz arızalar için en iyi çözüm kombi bakımlarını yaptırdığınız zaman aralığını belirlemek ve buna bağlı olarak bakım çalışmalarını hemen başlatmak olmaktadır. Kombi bakımlarında sadece temizlik işlemi yapılmamakta cihazın çalışma potansiyelini etkileyecek arızalar da keşfedilerek onarılması sağlanmaktadır.

 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın