0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Fatih İmmergas Kombi Servisi

415 kez okundu

Fatih İmmergas Kombi Servisi Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılanması alanında etkili olan kombiler belirli aralıklarda çeşitli hizmetlere ihtiyaç duymaktadır. Kombi arızaları ve çözümleri, kombi bakımları, kombi petek temizliği başta olmak üzere kombi kullanımında gerekli olan tüm hizmetler Fatih İmmergas kombi servisi olarak tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. En yakın şubemizden destek alarak en kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz kombi hizmetlerine ulaşmanız sağlanmaktadır. Dört mevsim sıcak su kullanımına uygun çalışan ve kış aylarında yaşam alanlarınızın ısınmasını sağlayan kombilerin yıllık bir kez bakım çalışmasının yaptırılması hem kombinin verimi hem de çeşitli arızaların önlenmesi açısından avantaj sağlamaktadır.

Verimli Radyatörler İçin Yapılması Gerekenler

Soğuk kış günlerinde kombi suyuna antifriz katılması donmalara ve çeşitli arızalara karşı önlem alınmasını sağlayacaktır. Suyun donmaması da daha çabuk ısınması ve çalışmasındaki sorunları yok etmesi ile verimi arttıracaktır. Panel radyatör tercih etmeniz daha hızlı ısınan peteklere sahip olmanızı sağlayacaktır. Yine alüminyum malzemeden üretilmiş petekler daha verimli radyatörlere işaret etmektedir. Kombi kullanımından tasarruf etmek ve peteklerden ideal verimi almanız için Fatih İmmergas kombi petek bakımı hizmetini de ihmal etmemelisiniz. Verimli ve donma sorununun engellenmesi adına tesisat borularının binanın iç duvarlarından geçirilmesi etkili bir unsur olmaktadır. Bulunduğunuz binanın ısı yalıtımlı olması hem verimli ısı almanızı hem de tasarruf ağlamanızda etkili olmaktadır. Termostatik vana kullanımı ısıyı daha verimli kullanmanız ve tasarruf etmeniz için dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Ayrıca radyatörlerin önünü ve üstünü örtmemeniz ya da herhangi bir eşya koymamanız daha verimli bir kullanım için gereklidir.

Kombi Arızalarının Önlenmesi İçin Yapılması Gerekenler

Kombi arızaları sıklıkla gerçekleşen bir durum olmaktadır. Çeşitli nedenlerle kombilerin çalışmamasına kadar uzanan arızalar mevcut olmakta ve bazı arızalarda kombi tamamen devre dışı kalabilmektedir. Bu arızaların gerçekleşmesini engellemek ve en azından minimum seviyeye çekilmesi mümkündür. Başta iyi bir marka ve hizmet alınacak iyi bir firma seçiminden sonra Fatih İmmergas kombi arıza ve bakım çalışmalarının yılda bir kez ilkbahar veya sonbahar aylarında alınması ve kombi bakımlarının kesinlikle ihmale edilmemesi gerekli olmaktadır. Sonrasında kombi kullanımı hakkında bilgi sahibi olarak ya da teknik destek alarak gerekli ayarların doğru yapılması kombi arızalarının önlenmesi için fayda sağlamaktadır.

Kombi Arıza ve Tamiri

Kombi kullanımında gerçekleşen arızalar çeşitli çözüm yolları ile onarılmaktadır. Genellikle yıllık bakımları aksatılan kombilerin arızalanma durumu ile karşılaşılmaktadır. Kombi bakımları yapılırken tüm parçaların kontrol edilerek temizliğinin yapılması ve kombi arıza durumlarının tespit edilerek Fatih İmmergas kombi tamiri hizmetinin gerçekleştirilmesi arızaların erken müdahale edilmesini sağlamaktadır. Böylece büyük arızalar önlenerek ciddi masraflara yol açacak durumlar ortadan kaldırılmaktadır. Hem ciddi masraflardan tasarruf etmeniz hem de ciddi arızalar ile cihazınızın yıpranması engellenmektedir.

 

 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın