0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Fatih Ferroli Kombi Servisi

412 kez okundu

Fatih Ferroli Kombi Servisi Kombi yaşam alanlarımızın ısınmasını sağlayan ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için gaz, elektrik ve su ile çalışan ve insanların evlerinde çok fazla tercih ettiği elverişli bir araçtır. Doğalgaz günümüzde gittikçe pahalılaşan bir yakıt olduğu ve odun ve kömürün çevre kirliliğini meydana getirdiği olumsuz nedenler için kombiler birçok yeri ısıtmak ve evlerde kullanılan sıcak suyu elde etmek gibi çeşitli durumlarda kullanılmaktadır. Biz Fatih Ferroli Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilereevinizde veya işyerinizde en uygun ve en konforlu kombiyi seçmenizde yardımcı olmak için işinde tecrübeli ve bilgi sahibi olan çalışanlarımızla gerekli imkânı sağlıyoruz.

Kombi Bakımının Gerekliliği

İstanbul gibi büyük bir kentte kombi kullanımının çok fazla yaygınlaşmış olmasına rağmen insanlar kombi bakımı yaptırmak konusunda aynı performansı gösteremiyorlar.Isınma problemini ortadan kaldıran kombilerin düzenli bir şekilde bakımı yapılması gerekmektedir. Özellikle uzmanlar kombi bakımlarının yılda en az bir kere yaptırılması gerektiği açısından sürekli bizleri uyarıyor. İnsanlar kış aylarını sorunsuz geçirilebilmesi bakımından kış gelmeden önce kombilerin mutlaka periyodik bir bakımdan geçmesi gerekiyor. Düzenli olarak kombi bakımını yaptıranlar hem az fatura ödüyor hem de kombileri daha uzun ömürlü ve verimli kullanıyor. Gerekli olan bakıma özen gösterilmediğinde ve ihmal edildiğinde kış aylarında birden bire birçok kombi sorunuyla karşılaşabiliyorsun. Bu durumlarda Fatih Ferroli Kombi Arıza servisi öncelikle Avrupa ve Anadolu yakasında İstanbul genelinde 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Hizmet Kalitesi Önemi

Kombilerinizde arızaların oluşması durumunda kombinizi tamir etmek için her zaman bilinçli bir ekibe ihtiyacınız vardır.  Fatih Ferroli Kombi Tamiri size güvenilir hizmet veren ve işini profesyonel bir şekilde yapan bir ekip sunuyor. Onun yanında yedek parça ve garanti hizmetini de beraberinde getiriyoruz. Tüm hizmetlerimizin daha kaliteli ve güvenilir olabilmesi için tüm ekibimize özel kurs eğitimleri aldırmaya özen gösteriyor ve sonuna kadar sürdürmek için çaba sarf ediyoruz.  Bunun yanında tüm çalışan personellerimizde sizin tüm görüş ve önerilerinizi dikkate alarak ve saygı prensibinde çalışma gayretine bürünmüşlerdir. Kombi arızalanmalarınız sonucunda sitemizdeki çağrı merkezi numaralarından bize en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Kombilerde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Kombilerde dikkat edilmesi gereken bir unsur kombi bakımının takibidir. Kombi bakımı, ortamın hacim ve havalandırma kontrolleri, filtre, vana kontrol ve temizliği, sızdırma kontrolleri gibi takip edilmesi gereken birçok maddeye sahiptir. Diğer önemli unsur ise petek bakımıdır. Evinizde bulunan kalorifer petekleri eskisi kadar performansı bir şekilde yanmadığında en dikkatli ve son derece doğaya uygun ilaçlara sahip Fatih Ferroli kombi petek bakımı firması olarak kombi peteğine her türlü dezenfekte işlemi yapmaktayız. Kombinin teknik servis ulaşılabirliği ve aynı zamanda müşteri memnuniyeti dikkat edilmesi gereken diğer önemli unsurlardandır. Bizde bu ulaşılabilirlikleri size kolaylıkla sağlamaktayız.
 

- Fatih kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Fatih kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Fatih kombi petekleri isitmiyor
- Fatih kombi sıcak su az veriyor
- Fatih kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Fatih kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Fatih kombi su dolmuyor
- Fatih kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Fatih kombi patlamalı çalışıyor
- Fatih peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Fatih petekler ısınmıyor
- Fatih petekler çalışmıyor
- Fatih kombi su kaçırıyor
- Fatih ses yapıyor
- Fatih çalışıyor sonra duruyor
- Fatih kombi error veriyor
- Fatih kombi arıza kodları
- Fatih kombi ateşleme yapmıyor
- Fatih su basıncı devamlı düşüyor
- Fatih sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Fatih kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Fatih kombiden sıcak su gelmiyor
- Fatih kombi kırmızı ışık yanıyor
- Fatih kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Fatih kombi pat pat ses yapıyor
- Fatih üç yollu vana arızası
- Fatih doldurma musluğu arızaı
- Fatih fan motoru arızası
- Fatih anakart arızası (eletronik)
- Fatih plakalı eşenjör arızası
- Fatih gaz valfi arızası
- Fatih step motoru arızası
- Fatih kombi kart tamiri
- Fatih kombi tamirsici
- Fatih 7/24 kombi servis
- Fatih kombici
- Fatih kombi tamircisi
- Fatih kombi servisleri
- Fatih kombi sıcak su ayarı
- Fatih kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Fatih kombiye elektirik gelmiyor
- Fatih kombi şartel attırıyor
- Fatih kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Fatih kombi petekleri az ısıtıyor
- Fatih kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Fatih kombi yedek parça
- Fatih kombi arıza kodları
- Fatih Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Fatih Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Fatih Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Fatih Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Fatih Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Fatih Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Fatih Kombi Fan Motoru temizliği
- Fatih Kombi fan motoru ne ise Yarar
 
 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın