0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih ECA Kombi Servisi

328 kez okundu

Fatih ECA Kombi Servisi Ev ve iş yerleri başta olmak üzere yapıların ısınma ve sıcak su gereksinimlerinin karşılanması için kullanılan kombiler kullanıcıdan bağımsız çalışması nedeniyle zahmetsiz bir kulanım konforu sunar. Az yer kaplaması, küçük ebatlı olup duvara monte edilebilmesi, bulunduğu alanı kirletmemesi ve sessiz çalışması nitelikleri ile kullanıcılarının tercih etme nedenleri arasında yer almaktadır. Yaktığın kadar ödersin kullanım özelliği ile kullanıcılara cazip gelmektedir. Çalışma potansiyelinin verimli olması için Fatih ECA kombi servisi hizmetlerinden faydalanılması kombilerden beklentilerinizin kesintisiz devam etmesine etki etmektedir. Olur, olmaz anlarda arıza durumları ile karşılaşmazsınız.

Kombi Kullanımında Yapılan Hatalar

Kombi kullanıcılarının doğru bildiği ama yanlış olan birtakım yanlış kombi kullanım durumları bulunmaktadır. Daha iyi ısıtacağının düşünülmesi, tasarruf etme düşüncesi ya da çeşitli nedenlerle ortaya çıkan bu durumlar aşağıda belirtilmektedir.

 • Gece yatarken kombinin tamamen kapatılması,
 • Kombinin sıklıkla açma/kapama yapılması,
 • Oda termostadı ayarını yükseltirken kombi ayarını kısmak,
 • Kombiyi kullanacağınız konutun genişliğine dikkat etmeden yoğuşmalı kombi tercih etmek,
 • Kombi bakımı ve petek temizliği yaptırılmadan kombi kullanımının devam ettirilmesi birçok yönden problem çıkaracaktır. Bu nedenle Fatih ECA kombi arıza bakım çalışmalarının yaptırılması önem taşımaktadır.
 • Kullanılmayan odaların peteklerini açık tutmak,
 • Kombi arızaları ile karşılaşıldığında teknik destek almaktan kaçınmak,
 • Basıncı ortalama1,5 ve en yüksek 2 bar olması gereken suyun fazla basılması,
 • Kombiler kullanılmadığında kombi elektrik fişinin kapatılması,
 • Tesisat suyunun sıklıkla boşaltılması,
 • Tesisat suyunun derecesini yükseltirken musluklardan ısı ayarının yapılması,
 • Kaloriferlerin önünü veya üstünü kapatmak,
 • Kombiyi açık alana monte ettirmek ve dolap içine almamak,
 • Gaz vanalarının tasarruf amaçlı kısılması durumları kombi kullanımında yapılan yanlışlıkların başta gelenlerini oluşturmaktadır.

Tasarruflu Kombi Kullanımı İçin Yapılacaklar

Kombi kullanımında tasarruf etmek ve daha az yakarak daha az ödemek mümkündür. Ancak bu konularda da teknik destek almanız ve kendi mantığınıza göre hareket etmemeniz tasarruf etmek isterken daha fazla yakıt tüketimine neden olabilmektedir. Kombi peteklerinin çevresi açık olmalıdır. Özellikle kış aylarında kurumuyor diye çamaşırların peteklerin üzerinde kurutulması peteğin ısıtma verimini düşürdüğü gibi aynı zamanda fazla enerji harcamasına da neden olur. Binanın ısı yalıtımlı olması alanın ısınmasını hızlandırır. Bu da yakıt tasarrufu için etkili bir yöntem olmaktadır. Kombi bakımlarının ve Fatih ECA kombi petek bakımı hizmetlerinin zamanında ve düzenli olarak alınması tasarruf için en etkili unsur olmaktadır.

Kombi Arızaları ve Tamiri

Kombi kullanımında çeşitli nedenlerle gerçekleşen arızalar bulunmaktadır. Bu arızaların onarılması için profesyonel yardım almanız sizin ve kombiniz için en doğrusu olmaktadır. Tüm kombi markaları ve tüm kombi arızaları için Fatih ECA kombi tamiri hizmetinden talep etmeniz en doğru çözüm önerilerinin en kısa sürede ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Ayrıca uygun fiyat garantisi ve garanti sürecine dâhil çalışmalar iyi bir fırsat sunmaktadır. 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ
 

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın