0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Fatih Dolçevita Kombi Servisi

121 kez okundu

Fatih Dolçevita Kombi Servisi Hayatımıza inanılmaz oranda kolaylık sağlayan ve ısınma gereksinimi ile sıcak su gereksinimlerinin zahmetsiz bir şekilde karşılanması için kullanılan kombiler kullanıcılarını memnun edici özelliklere sahip olmaktadır. Kullanımı hızla yaygınlaşan kombilerin hizmet alanı da genişlemektedir. Kombi bakımından petek bakımına, parça değişimlerinden kombi ayarlarına kadar tüm çalışmalar Fatih Dolçevita kombi servisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Merak ettiğiniz bilgiler, öğrenmek istediğiniz ayarlamalar, kombi tasarrufu için etkili olan yöntemler ve daha birçok konuda uzman ekip kadrolarımızdan yardım alabilirsiniz. 7/24 hizmete açık bir işleyiş sunan çağrı merkezlerimiz ile dilediğiniz saatte iletişime geçebilir, gerek hizmet talebi gerekse bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Kombi Kullanıcılarının Bilmesi Gerekenler

Kombi kullanıcılarının kombi kullanımı ile doğru bilgilere sahip olması ve verimli bir kombi kullanımı gerçekleştirerek tasarruf sağlayabilmeleri için bazı bilgilere yer verilmektedir. Firmamız gerçekleştirdiği çalışmalar esnasında ve çağrı merkezleri aracılığı ile her fırsatta önem arz eden bilgileri sunmaktan geri kalmamaktadır. Bu anlamda her kombi kullanıcısının Fatih Dolçevita kombi arıza ve bakım çalışmaları başta olmak üzere tüm kombi markalarına ve çeşitlerine uygun kombi bakımı ve petek bakımı hizmetlerini düzenli olarak yaptırması son derece önem arz eden bir konu olmaktadır. Kombi bakımının yaptırılması kombi arızalarının önemli ölçüde azalmasını sağlamaktadır. Enerji sarfiyatının azalmasını ve verimli çalışan bir kombiye sahip olmasını sağlamaktadır. Ayrıca kombi arızalarında direk iletişime geçerek profesyonel yardım alınması doğru tespit ve etkili çözümler için en doğru tercih olacaktır.

Tasarruflu Kombi Kullanımında En Önemli Unsur

Ürün veya hizmetlerden verim alabilmek için doğru kullanım, zamanında ve etkili bakım her zaman ön planda olan durumlardır. Kombiler içinde bu farklı olmamaktadır. Nasıl dinç ve zinde bir güne başlamak adına uyku ihtiyacımızı karşılıyorsak kombilerin verimli ve sağlıklı çalışabilmesi içinde tüm parçalarının bu çalışmaya uygun ve elverişli olması gerekir. Bu durumda doğru kurulum, doğru kullanım ve tabii ki Fatih Dolçevita kombi petek bakımı ve kombi bakımı hizmetlerinin yılda bir kez alınması ve cihazın yenilenmesi gerekmektedir. Zamanla oluşan tozlanma ve kirlenmelerin etkisi ile çalışma işlevi olumsuz etkilenen cihazın parçaları temizlenmeli ve bakımdan geçmelidir. Böylece ideal ısı alımı sağlandığı için tasarruf edilmesi de her yönden sağlanmaktadır.

Kombi Tamiri ve Önemi

Kombi kullanımında karşılaşılan çeşitli arızalar olmakta ve bu arızaların çözümü gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımlarının yapılması arızaların minimize edilmesini sağlamaktadır. Kombi bakımları yapılırken tespit edilen arızalar verimli kombi kullanımında kombi bakımının etkisini gün yüzüne çıkarmaktadır. Kombi bakımı ile birlikte arızalar büyümeden Fatih Dolçevita kombi tamiri çerçevesinde hemen müdahale edilerek etkili çözümler gerçekleştirilmektedir. Bakımı yapılmayan kombiler bu arızalar ile baş başa kalmakta ve ciddi zararlar görmektedir. Firmamız tüm kombi markalarına uygun orijinal yedek parçalara sahiptir ve parça değişimi gerektiğinde en iyi çözümler ile bu işlemi gerçekleştirmektedir.

 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın