0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih DemirDöküm Kombi Servisi

196 kez okundu

Fatih DemirDöküm Kombi Servisi Kombi kullanımı için gerekli olan ve cihazın kurulumundan itibaren gerekli ihtiyaçlarını yerine getiren kombi servisleri sağlıklı kombiler için önem taşımaktadır. Burada önem arz eden en önemli detay hizmetin alınacağı firmanın Fatih Demirdöküm kombi servisi gibi kaliteli hizmetler sunan ve bu hizmetlerin müşteri memnuniyetine verilen önem ışığında gerçekleşmesini sağlayan bir firma olması olmaktadır. %100 müşteri memnuniyetinin kazanılması ve sunulan hizmetlerin kusursuz olması firmamızın prensiplerini oluşturmaktadır. Tüm çalışmalarımız bu doğrultuda gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımızın hem verilecek hizmetler hem de müşteri ilişkileri konusunda nezaket kurallarına sahip olması için gerekli eğitimlere tabi tutulması sağlanmaktadır. Böylece her geçen gün daha kaliteli çalışmalar yapılmakta ve müşteri memnuniyetinin çıtası yükseltilmektedir. 

Fatih DemirDöküm Kombi Tamiri

Kombilerin zamanla kullanımdan kaynaklı olarak parçalarında işlevsizlik meydana gelebilmektedir. Çeşitli sorunlar neticesinde karşılaşılan bu sorunların onarılması ve kombiye verimli çalışma gücünün tekrar kazandırılması sağlanmaktadır. 7/24 iletişime geçebileceğiniz çağrı merkezlerimiz ile her türlü kombi arızaları için canlı destek alabilmeniz ve servis kaydı oluşturarak Fatih Demirdöküm kombi tamiri hizmeti talep etmeniz mümkün kılınmaktadır. Tüm kombi markalarına, kombi çeşitlerine ve tüm kombi arızalarına uygun çeşitli çözüm önerileri tarafımızdan sunulmakta ve en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirilmektedir. Tüm kombi parça değişimlerinde orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.

Fatih DemirDöküm Kombi Petek Bakımı

Kombilerin ısıtma işlevini yerine getirmesi açısından yaşam alanlarımıza düzenli aralıklarda yerleştirilen petekler zamanla kirlenmekte ve ısıtma sorunları yaşayabilmektedir. Bunun nedeni peteklerin kirlenmesi ve temizlenmesi gerekliliği olmaktadır. Yeterli verim alınmadığı zaman ödenen faturalarında bir anlamı kalmamaktadır. Ayrıca çeşitli arızalara da davetiye çıkarılmaktadır. Bu nedenle düzenli olarak Fatih Demirdöküm kombi petek bakımı hizmetinin alınması ve cihazın ısıtma potansiyelindeki düşüşün yok edilmesi sağlanmaktadır. Gerek yakıt tasarrufu sağlanması gerekse cihazın kullanım ömrünün uzatılması adına ciddi öneme sahip olan petek bakımı ideal ısıtma potansiyeline ulaşılmasında da etkili olmaktadır. Kombi petek bakımlarında kullanılan koruyucu sıvı ile peteklerin ve boru sistemlerinin kireçlenme ve paslanmalara karşı korunması da sağlanmaktadır.

Fatih DemirDöküm Kombi Arıza

Kombi arızalarının kurulum veya kullanıcı hataları dışında kalan neredeyse tüm arızaları kombi bakımlarının ertelenmesinden kaynaklı gerçekleşmektedir. Periyodik kombi bakımları yılda bir kez kesinlikle yapılması gerekmektedir. Bu konuda uzmanlarda ciddi uyarılarda bulunmakta ve kombi bakımlarının öneminden bahsetmektedir. Kombi bakımları cihazın tepeden tırnağa hemen her parçasının temizlenmesi ve gerekli kontrollerinin yapılmasını sağlamaktadır. Böylece Fatih Demirdöküm kombi arıza ve bakım çalışması ile cihazda oluşan ve oluşmaya meyilli arızalar erken fark edilerek onarımları yapılmadık. Bu demek oluyor ki ciddi arızaların gerçekleşmesi durumu kombi bakımı hizmeti ile minimum seviyeye düşmektedir. Çevresel etkenlerden kaynaklı sorunlar dışında arızalanmaların yaşanmasına olanak tanınmamaktadır. Kombi bakımları cihazınızın kullanım ömrünü uzatmakta ve verimli çalışma potansiyelini arttırmaktadır.


 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın