0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Fatih Bosch Kombi Servisi

210 kez okundu

Fatih Bosch Kombi Servisi Kombi kullanıcılarının kombilerin verimli çalışması, arıza durumları ve diğer kombi çalışmaları ile ilgili talep edecekleri çalışmalar firmamız tarafından 7/24 hizmete açık olarak gerçekleştirilmektedir. Hayatınızdaki yerini koruması ve yerine getirmesi gereken işlevlerini gerçekleştirmesi için tüm kombi sorunlarında iletişime geçerek en yakın şubemizden Fatih Bosch kombi servisi hizmetleri almanız sağlanır. Güler yüzlü, deneyimli ve gerekli eğitimlere sahip ekiplerimiz kombi alanında uygulanan tüm hizmetlere hakim olmaktadır. Belirli aralıklarda eğitimlere tabi tutulmaları ve yeniliklerden haberdar olarak kurum içi revize edilmesi hem çalışmalarımızın kalitesi hem de müşteri memnuniyetinin sağlanması yönünde etkisini göstermektedir.

Genel Kombi Arızaları

Kombi kullanımında gerçekleşen arızalar genel olarak ele alındığında sıklıkla karşılaşılan arızalar ortaya çıkmaktadır. Yaygın olarak karşılaşılan bu arızalar kombi kullanıcılarının kombi bakım hizmetine gereken özeni göstermemesi ve ancak kombi arızaları gerçekleştiğinde hatırlaması yönüne ağırlık basmaktadır. Maddi açıdan tasarruf etmek için kombi bakımlarının ertelenmesi söz konusu ise bu konuya açıklık getirmek gerekmektedir. Kombi bakımlarının yapılması cihazın arızalanma durumunu neredeyse yok denecek kadar düşük seviyeye çekeceği için Fatih Bosch kombi arıza ve bakım çalışmasının yaptırılması gerekmektedir. Bakımı yapılmadığında ise kombinin çalışmaması, sıcak su akışının gerçekleşmemesi, kombinin çalışması ama peteklerin ısınmaması, peteklerin derecesini yükseltmenize rağmen ısı veriminin düşük olması ya da hiç olmaması gibi arızalar oluşabilmektedir. Ayrıca gaz kaçağı gibi durumlarda gerçekleşebilmektedir. Bu da güvenliğiniz açısından oldukça önem taşımaktadır.

Yanlış Kombi Kullanımları

Kombi kullanımında satın alımdan itibaren yanlışlıklar yapılabilmektedir. Bu hatalar cihazın çalışması veya verimli çalışma durumuna olumsuz etki etmektedir. Kombilerin açık balkona monte edilmesi ve dolap içine alınmaması donmalara karşı cihazın savunmasız kalması olmaktadır. Bu nedenle dolap içine alınmalıdır. Tesisat suyunun fazla basılması ya da sürekli suyun boşaltılması da yanlış uygulamalar olmaktadır. Ortalama basınç değer 1 ile 2 bar arasında olmalıdır. Eksiği ve fazlası zararlıdır. Ayrıca suyun sürekli boşaltılması sudaki kirecin tesisatta kalmasına ve kısa sürede kireçlenme dolayısı ile tıkanma oranının artmasına neden olmaktadır. Bu da zorunlu olarak Fatih Bosch kombi tamiri hizmetlerinin alınmasını gerektirmektedir. Yine evde bulunmadığınız kısa sürelerde veya geceleri kombiyi kapatmak ortamın soğumasına neden olacak ve tekrar açıldığında ideal ısıya gelmesi için fazla enerji harcamasına neden olacaktır. Bu nedenle düşük derecede çalıştırmayı tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Kombi Petek Temizliği

Kombilerin ısıtma işlevini yerine getirebilmesi için cihazın düzenli bakımlarının yaptırılması sürekli olarak dile getirilmektedir. Bu bakımlar içerisinde tesisat ve radyatör temizliğini gerçekleştiren Fatih Bosch kombi petek bakımı hizmeti de yer almaktadır. İdeal ısı seviyesinde ısınmasın gerçekleşmesi, düşük derecede çalıştırılmasına rağmen yeterli ısınmanın olması ve tasarruf sağlayabilmeniz için kombi petek bakımı ve kombi bakımı ciddi önemler taşımaktadır.


 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın