0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih Beretta Kombi Servisi

192 kez okundu

Fatih Beretta Kombi Servisi  Kurulumundan başlamak üzere kombi kullanımında karşılaştığınız her türlü arıza veya çeşitli hizmetler açısından almanız gereken tüm hizmetler Fatih Beretta kombi servisi doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Alanında tecrübeli ve sürekli geliştirilen ekip kadroları, donanımlı araçlar ve kombi hizmetlerinde kullanılacak teknolojik cihazlar ile tüm hizmetler profesyonel düzeyde uygulanmaktadır. Parça değişimi gereken durumlarda tüm markalara uygun orijinal yedek parça desteği ile kaliteli çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Kombi ayarları hakkında detaylı bilgi verilmekte gerektiğinde canlı destek ile gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmanız ve kombi arızaları için çözüm sağlayabilmemiz için sadece bit tık uzağınızda yer almaktayız.

Kombi Bakımının Takip Edilebilmesinde İzlenecek Yollar

Kombi kullanıcılarının kombi bakımı takibi için izleyeceği yollar aşağıda maddeler halinde belirtilmektedir.

 • Kapasite ve modülasyon ayarlarının yapılması,
 • Sızdırmazlık kontrolünün yapılması,
 • Yanma durumu kontrolünün yapılması,
 • Ortamın hacim kontrolü ve havalandırma durumu kontrolünün yapılması,
 • Gaz basınç ve kaçak testi kontrollerinin yapılması
 • Filtre ve vanaların Fatih Beretta kombi arıza ve bakım çalışması kapsamında kontrol edilmesi ve temizliği kontrolleri,
 • Elektrik bağlantılarının kontrol edilmesi,
 • Paslanma ve oksitlenme durumlarının kontrol edilerek temizlik ve bakımının yapılması,
 • Sirkülasyon pompasının kontrol edilerek temizlenmesi,
 • Baca grubu bağlantılarının kontrol edilerek temizlenmesi,
 • Üç yollu vananın kontrolü ve temizlenmesi,
 • Brülör ve ana eşanjörün kontrol edilerek temizlenmesi,
 • Genleşme tankı arıza kontrolü ve hava basıncının kontrol edilmesi,
 • Hidrolik grupta yer alan bölümün temizlenmesi,

Tüm kombi parçalarının kontrollerden geçirilerek dış temizliğinin yapılması kombi bakımının takip edilmesini sağlamaktadır.

Kombi bakımı Yapılmazsa Neler Olur?

Yaşam alanlarının yeterli seviyede ısınmaması gerçekleşir ve bu da can güvenliğinizi tehlikeye atar. Ani kombi arızaları meydana gelir ve bu durum ciddi arızalara ve paralel olarak bütçenizi zorlayacak maliyetlere yol açar. Kombi bakımlarının aksatılması cihazın kullanım ömrünü azaltır ve uzun yıllar kullanabileceğiniz kombileriniz zarar görür. Kombiden verimli enerji alınmadığı gibi tasarruf sağlayabilme durumunuz da yok olur. Hem ideal ısı verimine hem de tasarruf sağlayabileceğiniz kombi kullanımına sahip olamazsınız. Bu durumlar düşünüldüğünde kombi bakımı ve Fatih Beretta kombi petek bakımıhizmetlerinin önemi vurgulanmaktadır. Bu nedenle kombinin fabrikasyon değerlerinde elde edilebilen verimli çalışma potansiyelinin kazandırılması için kombi bakımlarının yıllık bir kez mutlaka yaptırılması gerektiğine özen göstermeniz fayda sağlayacaktır.

Kombi Bakımı Yaptırılırken dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi bakımı yaptırılırken hizmet alacağınız servisin yetki belgesine sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Kaliteli hizmet ve oluşabilecek sorunlarda hakkınızı arayabilmeniz açısından faydalı olacaktır. Kombi bakımı yaptırılırken kombinin yanma durumu, su sızdırmazlık kontrolü ve sıcak su akışı kontrollerine öncelik verildiğine dikkat etmelisiniz. Ayrıca kombi bakımı yapılırken tüm parçaların temizlenmesi ve elektrik bağlantı hatlarının arıza durumu kontrol edilerek arızalanma var ise Fatih Beretta kombi tamiri hizmetinin gerçekleştirilerek sorunların çözüldüğünden emin olmanız yapılan hizmetin etkili olması yönüyle avantaj sunacaktır.

 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın