0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih Beko Kombi Servisi

323 kez okundu

Fatih Beko Kombi Servisi Yılların verdiği tecrübe ve deneyimler ile firma olarak yeniliklerden faydalanılmakta ve sürekli gelişme odaklı çalışılmaktadır. Uzman ekip kadrolarımız, teknolojik araç gereçlerimiz ve kaliteli hizmet sunumumuz ile müşterilerimizin memnuniyeti kazanılmaktadır. Yapılan çalışmalar sonucunda müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler önemsenerek önerileriniz doğrultusunda iyileştirmeler yapılmaktadır. Kombilerin kurulumundan itibaren gerekli olan hizmetler ve tüm kombi sorunları için Fatih Beko kombi servisi kapsamında hizmet verilmektedir. Kombi bakımları, kombi petek bakımları ve çeşitli kombi arızaları ile kombi tamir hizmetleri profesyonel şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

Kombi Arıza Nedenleri ve Neden Olduğu Arızalar

Kombi kullanıcılarının ve kombi kurulumu için tercih edilen firmanın gerekli bilgilere sahip olması kombi arıza nedenlerinin azaltılmasında etkili olmaktadır. Kombi arıza nedenleri kurulum hataları, kullanıcı hataları, çevresel etmenler, kombi kullanımında gerekli olan ayarlamaların yanlış yapılması, yaz/kış modunun yanlış kullanılması, donma ve benzeri durumlar başlıca arıza nedenlerini oluşturmaktadır. Bu kombi arızaları Fatih Beko kombi arıza ve bakım çalışmaları ile çözümlenmektedir. Çözümlenmesi gereken kombi arızaları ise kombinin çalışmaması, kombi çalışması halinde peteklerin ısınmaması, kombi çalıştığı halde musluklardan sıcak su akışının olmaması, kombi peteklerinin verimli ısınmaması, peteklerden çalışırken ses gelmesi, kombinin patlamalı yanması ve ateşleme yapmaması gibi arızalar en sık karşılaşılan kombi arızaları olmaktadır. Kombi kullanımında bilgi sahibi olmanız ya da çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek bilgi alış verişinde bulunmanız sorunları çözümü için faydalı olacaktır.

Kombi Arıza Çözümleri

Kombi arızalarına uygun kombi arıza çözümleri gerçekleştirilmektedir. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile görüşmeniz ve hizmet talebinde bulunmanız halinde acil müdahale gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde teknik destek ekiplerimizden bilgi almanız da sağlanmaktadır. Öncelikle kombi bakımlarını ve Fatih Beko kombi petek bakımı hizmetlerini yakın zamanda almış olmanıza dikkat etmeniz gerekecektir. Sonrasında kombinin elektrik bağlantıları kontrol edilerek elektrik kesintisi ya da sigorta atma durumunun söz konusu olup olamadığı anlaşılmalıdır. Yine peteklerin vanalarının açık olduğundan veya derecelerin düşük olmadığından emin olunması gerekmektedir. Tesisat su basıncının kontrol edilmesi ve bar basıncının 1 ile 2 arasında olmasına dikkat edilmelidir. Bu tarz kontrollerin yapılması ile sorun devam ettiği durumda acil hizmet talep etmeniz ve profesyonel yardım almanız en etkili çözüm olacaktır.

Kombi Arızaları ve Bakım

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere çeşitli kombi arızaları ve birçok kombi arıza nedenleri ile karşılaşılmaktadır. Tüm kombi sorunları için Fatih Beko kombi tamiri hizmeti ile çözümler sunulmakta ve gerçekleştirilmektedir. Kombi kullanıcılarının dikkat etmesi ve kombi arızalarının engellenmesi için yıllık kombi bakımlarını ciddiye almaları en etki çözüm önerisi olmaktadır. Bakımları yapılmış kombiler verimli çalışması ve uzun yılları kullanılabilecek dayanıklılığa sahip olmasının yanı sıra çeşitli arızalar ile beklenmedik zamanlarda karşılaşmanızı da çok düşük ihtimallere çekmektedir.


 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın