0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih Baykan Kombi Servisi

191 kez okundu

Fatih Baykan Kombi Servisi Kombi sorunlarının çözüme kavuşturulması ve hayatımızda ısınma gereksinimlerinin karşılanmasını sağlayan cihazların verimli çalışabilmesi için Fatih Baykan kombi servisi hizmetleri 7/24 hizmete açık bulunmaktadır. Sektörde geniş bir yere sahip olunması ve müşterilerin memnuniyetinin kazanılması adına kaliteli çalışmalar sunma hedefinden hiç biz zaman vazgeçilmemiştir. Daima daha iyiye doğru gitmek, çalışmaların kalitesinin her geçen gün arttırma hedefi firmamızın genel politikasını oluşturmaktadır. Nitelikli ve alanında uzman personellere sahip olunmakta ve çalışmaların güler yüzlü ve nezaket kuralları kapsamında gerçekleştirilmesine özen gösterilmektedir. Hizmet sunumunda orijinal parçalar ve teknolojik ürünler kullanılarak hem kaliteli bir hizmet sunulmakta hem de daha kısa sürede çalışmaların gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.

Kombi Petek Bakımı

Kombilerin yaşam alanlarını ısıtma amacıyla belirli aralıklarda yerleştirilen kombi petekleri ayarlanan derecede bulunduğu ortama ısı yaymaktadır. Kullanım yoğunluğuna göre çeşitli kirlenmeler ile ısıtma verimi düşüşe uğramaktadır. Bu durumda kombi petekleri temizliğe ihtiyaç duyar. İdeal ısı verim seviyesine ulaşmaları için gerekli olan hizmet Fatih Baykankombi petek bakımı hizmeti ile gerçekleştirilmektedir. Petek temizleme makinesi ile derinlerdeki pisliklerin bile çözünerek temizlenmesi sağlanmaktadır. Petek tıkanıklığı sorunları da bu şekilde çözülmektedir. Ayrıca koruyucu sıvı kullanılarak paslanmaların uzun süre engellenmesine karşı da önlem alınmaktadır. Düşük derecede kullanılmasına rağmen ısıtma potansiyeli yükselen petekler ile tasarruflu kombi kullanımı da sağlanmaktadır.

Kombi Tamiri

Kombiler birçok nedene dayalı olarak arızalanabilmektedir. Yanlış kombi kullanımından kombi bakımlarının yaptırılmamasına kadar çeşitli alt yapılardan kaynaklanan arızalar mevcuttur. Kombi arızalarının önemli ölçüde azaltılması ve sıklıkla karşılaşılan kombi arızalarının engellenmesi için kombi bakımlarına ve kombi petek bakımlarına önem verilmesi yararlı olmaktadır. Karşılaşılan arızalar doğrultusunda hemen çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek Fatih Baykan kombi tamiri hizmetini talep etmeniz etkili ve kalıcı çözümler için etkin rol oynayacaktır. Kombi arızalarından en az zararla kurtulmanız için profesyonel yardıma başvurmanız her zaman en avantajlı seçenek olacaktır. Hem maddi hem de manevi kayıplara neden olmamanız adına teknik yardımlar kombi arızaları için en uygun çözümü sağlayacaktır.

Kombi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi kullanıcılarının kombi satın alırken seçeceği marka ve hizmet alacağı firma oldukça önem taşıyan bir durumdur. Ayrıca kombi kullanımında kombi hakkında birtakım bilgilere sahip olunması veya çağrı merkezleri ile iletişime geçerek eksik bilgilerin öğrenilmesi doğru kombi kullanımına katkı sağlayacaktır. Diğer taraftan kombi kullanımının yoğun olduğu kış dönemi düşünülerek ilkbahar veya sonbahar aylarında Fatih Baykan Kombi arıza ve bakım çalışmalarının düzenli olarak alınması sağlıklı kombilere sahip olmanızda en etkili yöntemdir. Bakımı yapılan kombiler arıza durumları da onarıldığı için çalışmasında engel teşkil edecek pürüzlerden sıyrılır. Verimli çalışması için engel olacak herhangi bir sorsun kalmaz. Aynı zamanda yakıttan tasarruf etmenize de olanak sunar.

 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın